TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Eiropas čempionāts daiļslidošanā 2011, Berne


Eiropas čempionāts daiļslidošanā 2011, Berne

Сообщений 461 страница 480 из 496

461

Es jau gaidu, kad sāks arī slash fiki parādīties. Pagaidām redz kāds tik hmoru uzcepa. Uz krieviem ceru, jo amīši protams vairak raksta par saviem slidotājiem vai ZebraSwan.

Kurš šovakar Eurosport Paraugdemonstrējumus ar mani skatīsies?

Fuck, visu dienu atkal esu ar daiļslidošanu nobumbulējusies. Pat i nemanīju, kā nedēļa pašāvās garam ar daiļslidošanu.

0

462

Es nemaz necenšos lasīt, ko jūs esat sarunājušas. :D
gribēju tikai pateikt, ka noskatījos šorīt Braiena slidojumus, FP nu tāds malacis, savācās un kā nākas noslidoja! :) Ja ne tā neveiksmīgā SP...
Kerri trešie, jā? Tik fooorši! Tos arī noteikti noskatīšos! Un laikam jau arī otrs francūzis jāpaskatās. :D Ko vēl iesakat? :) Nu, Havijs jānoskatās toč arī..

0

463

Palo, jānoskatās noteikti Kerri abas programmas, Nati un Fabians izvēles programma, Yuko un Aleksandrs izvēles programma (skumji skaista), Aliona un Robins (ļoti jautra), Kiiras obligātā programma un Sāras Meijeres izvēles programma, noteikti Florenta Amodio abas programmas, Havija izvēles programma. Obligātajā Havijam bija problēmas ar slidas stabilitāti, divreiz nokrita ne no kā, bet viņa Nu pogodji programmā tie kritieni pat izskatījās kā inscinēti. LOL

0

464

Atkal Brī pa Eurosport noskatījos. Nu smuki protams.

Bet vispār skatoties šo čempi ļoti ļoti daudz gandrīz visu un klausoties komentatorus, saprotu, cik viņi nekompetenti.

Labi - Melderis un Ābele vēl tur to tehniku - tieši Ābele - zina. Es nezinu. Bet visu informāciju par un ap daiļslidošanas pasaulē viņi nezina neko un regulāri saka muļķības. Melderis visu nedēļu kladzināja, ka Stefs moš tagad nožēlo, ka nepiedalās, bet nu laikam jau trešoreiz atgriezties izskatītos muļķīgi. Nu pats minimālais - ieej Stefa lapā un palasi viņa žurnālu. Nu nenožēlo viņš nemaz un ir priecīgs, ka ir brīvs no noteikumiem. Turklāt ta kladzināšana par to trešo atgriešanos. Viņš oficiāli aizgāja tik vienreiz. Vienreiz viņš izlaida Eiropas čempi, jo besījās un traumas bija. Duraks Melderis. Konstantīnu Mensovu visu laiku sauca par Denisu. Es gribēju kliegt. Iepriekšējo gadu programmas slidotajiem. Piemēram Kontesti. Uznāk viņš tērpā un abi zīlē - oi cik interesants tērps. Diez kas viņam ta par jaunu programmu būs... Brī slido Aerodynamics un Melderis saka, ka viņām jauna programma un ka viņš vēl tur divas programmas vienā salika. Es brīžiem gribēju kliegt. Vissmagak es kliedzu, ka šie abi oficiālajā ISU lapā bija izlasījuši, ka Javiers ir trenējies Latvijā - viņš pats tādu info bija uzrādījis. Un abi brīnījās - kad un kur tad viņš Latvijā bijis...

0

465

Piekrītu man arī bieži vien gribējās kliegt, ka viņi īsti nemaz neko nezin. Viens prieks, ka viņi programmas laikā tik daudz nevārās kā dažus gadus atpakaļ.

Kerri - tas bija atkal WOW. Man tā patika. Brī ir Brī tas komentus neprasa.
Un atkal skatoties uz paraugdemonstrējumiem gan Kevinam, gan Tomašam sapratu, ka Kevins man ar savu vairāk nosvērto tēlu patīk labāk. Tā uguns un lēcieni. Skaisti nu ko tur vairs.

Es laikam vismaz 2 nedēļas skatīšos daiļslidošanas video. Bāc marts ir tālu.
īstenībā baigi pietrūka Stefana ātrās un orģinālās piruetes. Tas bija skaiti. Es tagad skatos 2006 gada olimpiādes paraugdemonstrējumu programmu.

0

466

eh, jā, tagad toč uz kādu laiku būs ta, ak daiļslidošana prātā visu laiku. Es ceru, ka spēšu ko parakstīt.

0

467

albalonga написал(а):

Vissmagak es kliedzu, ka šie abi oficiālajā ISU lapā bija izlasījuši, ka Javiers ir trenējies Latvijā - viņš pats tādu info bija uzrādījis. Un abi brīnījās - kad un kur tad viņš Latvijā bijis...

ohooo... o.O c'mon, Ābele tak, cik saprotu, ir saistīta ar daiļslidošanu, vai nu tiešām nezina pat, kas Latvijā notiek šajā sfērā??? Sviests... Drusku gan vajadzētu pasekot līdiz, kas un kā, pirms vērt muti vaļā uz muļķībām...

Ok, paldies par ieteikumiem, palūrēšu! :)

0

468

nu ta es ar beidzot pie neta tikusi!!!

manas pardomas par cempi Berne 2011

kopuma ar visu esmu apmierinata ka jau ieprieks mineju ka lielaka dala nao maniem favoritiem ir tikusi pie medalam.(AMODIO,SARA, KORPI, KERRI, ALONA & ROBIN)
bija viena vilsanas attieciba uz Brezinu, vai man dienin es jau ka emocionals cilveks gandriz apraudajos, ka ta nenoveicas, nu protams ka puisis bij cerejis uz medalu. Vernera vieta tiesam gribeju redzet Brezinu. nu neko vinam vel laiks daudz prieksa.

par Amodio uzvaru riktigi priecajos yei ka man patika visi tie kadri ka abi francuzi viens otru apsveic, mmmm tas bij tik skaisti. es vel vakar visu laiku tinu atpakal kadrsu lai velreiz to redzetu. MALACI.

Par Saru es ar gandriz apraudajos kopa a vinu. tik zel ka eurosports ta saisinaju ierakstu ka riebjas neparadija apbalvosanu un interviju. rrrrr

loti daudz jaunie iepatikas nu varbut ne gluzi jaunie bet es vinus kka sogad pamaniju. lai vai ka mums te daudziem nepatik krievijas parstaji, bet tiesi tie ir kas man no jaunajiem iepatikas. paris kas ieguva 4 vietu dejas Elena ILINYKH&Nikita KATSALAPOV ari sporta pariem 3 vietas ieguveji (kurus paverosu nakamgad), vel paverosu PETER LIEBERs(Vacija).

un vel viena liela vilsanas bija vakar kad eurosports neradija visu gala no sakuma. ta ari isti nesapratu Stephans slidoja??? vai ne?? redzeju tik pedejo teikumu no vina runas un tad sakas gla.
un protams jaboja skaistums ar reklamam, pec katra prieksnesuma rekalama, traks var palikt.

tagad protams gaidu pasaules cempi marta. ceru ka tur ari ies karsti un neprognozejami. galvenais jau redzet parejo kka pardzivosu.

nu ko lai saka LAI VEICAS JUMS UN SLIDOTAJIEM!

0

469

un paldies par ievietotajam bilzam u video!!!
miligi un skaisti

0

470

laila, Stefans slidoja. Vispirms slavenā šveiciešu astoņdesmito gadu slidotāja Denisa Bielmana slidoja. Bielmana grieziens viņai par godu nosaukts. Un pēc viņas Stefans slidoja Vilhelmu Tellu. Stefans izskatījās pohains, Flo smagi pohains, bet Brī un Toma;ss gluži svaigi.

:rofl:

0

471

laila написал(а):

un paldies par ievietotajam bilzam u video!!!

Lūdzu. Gan jau vēl viskautko likšu. Fani, kuri bija devušies uz Berni, pārbrauks mājās un tad moš būs vairāk info, bildes un video no aizkulisēm.

0

472

JAP ATRADU ES VISUS VISEO KURSUS NEBIJU REDZEJUSI. sTEPHANA SLIDOJUMS TAI SKAITA :)

:D DZEKI KARTIGI NOSVINEJUSI UZVARAS YEI,
PALDIES

0

473

0

474

Spešal for Alby, I know how you waited for this :)
http://video.yandex.ru/users/manliy/view/17/
http://video.yandex.ru/users/manliy/view/18/

0

475

Ak, dievs, tu mani piebeidzi. kā es šito gaidīju. Fuck. ja tu vēl patulkotu, ko viņi tur runā, es vispār būtu debesīs. LOL

0

476

albalonga написал(а):

Fuck. ja tu vēl patulkotu, ko viņi tur runā, es vispār būtu debesīs. LOL

Oi, tik ne šon, negribas iedziļināties franču valodā :D Rīt paprovēšu, ok?

Noskatījos preses konferenci :D Riktīgi labā, tā norēcos, kur Brī saka, ka atbildēs franciski, bet iesāk ar "so" :D Un awww, atkal viņa vārdnīciņa - diffcult, job, disappointed, fight, awww, saule mana  8-)

0

477

:D es ar gribetu dzirdet nezko tad FLO saruna pa miegam :D :D :D

jautra preses konforence tiesam sen nekas tads nebij redzets visi tuk jautri

0

478

0

479

0

480

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Eiropas čempionāts daiļslidošanā 2011, Berne