TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Eiropas čempionāts daiļslidošanā 2011, Berne


Eiropas čempionāts daiļslidošanā 2011, Berne

Сообщений 61 страница 80 из 496

61

Kerri pēc 1h apm slidos :)

Man patīk k&c corner  :crazy:

0

62

aga, k&c smuks

Visi iefano par Spāņu deju pāri. Viņi tiešām super. Viņi bija visspilgtākie atlasē un visi sāk par viņiem interesēties.

0

63

Men SP starting order:

Warm-Up Group 1
1 Justus STRID DEN
2 Maxim SHIPOV ISR
3 Ali DEMIRBOGA TUR
4 Jorik HENDRICKX BEL
5 Viktor PFEIFER AUT

Warm-Up Group 2
6 Moris PFEIFHOFER SUI
7 Maciej CIEPLUCHA POL
8 Kim LUCINE MON
9 Zoltan KELEMEN ROU
10 Laurent ALVAREZ SUI

Warm-Up Group 3
11 Stephane WALKER SUI
12 Konstantin MENSHOV RUS
13 Javier RAYA ESP
14 Denis WIECZOREK GER
15 Paolo BACCHINI ITA
16 Peter LIEBERS GER

Warm-Up Group 4
17 Brian JOUBERT FRA
18 Kristoffer BERNTSSON SWE
19 Javier FERNANDEZ ESP
20 Kevin VAN DER PERREN BEL
21 Tomas VERNER CZE
22 Artur GACHINSKI RUS

Warm-Up Group 5
23 Michal BREZINA CZE
24 Samuel CONTESTI ITA
25 Anton KOVALEVSKI UKR
26 Alban PREAUBERT FRA
27 Florent AMODIO FRA
28 Adrian SCHULTHEISS SWE

Laika sadalījumu var novilkt šeit: http://www.isuresults.com/results/ec201 … hedule.pdf

BRAIENS SLIDO 17:29 (pēc LV laika), grupa kā tāda iesildīties sāk 17:21!

0

64

Un vispār viens liels BILAN, par to, ka Brī ir 4. grupā  :mad: Vinam punktus mazāk liks, pēdējai grupai vienmēr ir priekšroka un bonusiņi  :mad:

0

65

Jā, nu nav tomēr Javi un Brī īsti vienā līmenī. Eh.

Nabaga britiņš nokrita...

0

66

Spānīšu kroņa numurs

http://i379.photobucket.com/albums/oo233/theresabontempo/theresabontempo_1-1.gif

0

67

esu šokā, ka šitas

25 Anton KOVALEVSKI UKR

ir pēdējā grupā un Brī nav...

0

68

oj, super itāļi Tesla/Mior

0

69

Izskatās, ka igauņiem beigsies čempis ar Short Dance

0

70

Ak, aizkulises un Flo jaukums un Brī sarkanā pufaiciņā...

0

71

Awww, Brī tikko rādīja. Es galvenais eseju drukāju un man i-neta logs samazināts, paskatos mamma skypā raksta, ka Brī tikko rādīja, es ātri uzlieku i-neta logu, un tieš angļi sāka rādīt :D Wahahaha, labs, labs :D Fabiāns Flo pa pakaļu uzsita :D

0

72

YAY! Turam īkšķus par Kerriem, viņi šai grupā startē  :crazy:

0

73

aha. Bet jauki, ka Flo un Brī kopā tur pa aizkulisēm klīst. LOL.

0

74

awww, wow. Ģeniāla mūzikas maiņa. Kerri. fuck, es viņus mīlu.

0

75

ev, vai tikai man bilde sabojājās??? :(((

0

76

es skatījos no tā otrā linka, jo man pirmo bloķē interneta serviss darbā. Un otrais links ideāli gāja, bet pazuda...

0

77

albalonga написал(а):

aha. Bet jauki, ka Flo un Brī kopā tur pa aizkulisēm klīst. LOL.

Jauns slesh pāris top? :D

albalonga написал(а):

Kerri. fuck, es viņus mīlu.

JAAA, ES AR SAJŪSMĀ! UN ŠOREIZ ARĪ TVIZLI IZDEVĀS DŽONAM!!! :glasses:

0

78

cravey написал(а):

Jauns slesh pāris top?

Nē. Brī vienkārši prasa Flo, kā viņa drugānam Stefam klājas... :rofl:

0

79

Mana paziņa - žurnāliste, no Bernes:

I have just seen mens practice. Along with yesterday practice, Brian had some troubles with his quad combo, but he wasnt very forcing it. He didnt looked too relaxed, he was sometimes upset, which I dont think is that bad, because when he seems too relaxed usually he screws up.

Michal had good practice yesterday but not so good today - as for Tomáš, hard to predict, he landed his jumps and seemed having fun but you can never know if he really feels THAT great as he pretends to.

Im veeeery curious about the competition. When leaving for Bern, I thought that it really doesnt matter in which place Brian finishes, the important thing is that he is satisfied with his skating. But probably if he is satisfied with his skating, it will be a podium place.

As for the arena - it is terribly cold. Like incredibly absolutely terribly cold. Practice rink is okay, it is heated (although some skaters complained, because those tubes blow hot air right on the ice and Zoltán Kelemen told me that if it blows it right mid-jump, they got really confused and dont know if they have to open the jump or what...), but main rink - Im a bit afraid how Ill bear a whole day there. Until now I mainly went sightseeing (pics on facebook), so I dont really know how I can cope with sitting in cold for all day long.

Dēm, bagātie šveicieši nevar atļauties normālu temperatūru hallēs uzturēt  :sceptic: Pat igauņiem tas problēmas nesagādāja :sceptic:

0

80

Šviecieši ne par ko neiestreso un taupa piķi. Citas prioritātes. Eh.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Eiropas čempionāts daiļslidošanā 2011, Berne