TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Nora Salinas está embarazada


Nora Salinas está embarazada

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

La actriz mexicana Nora Salinas, que personificó a Sarita en ‘Fuego en la sangre’, espera un bebé de su novio, Mauricio Becker, y ya tiene tres meses de embarazo.

Nora Salinas, de 33 años de edad, a la que actualmente la vemos como Nora en ‘Atrévete a soñar’, fue la que reveló la noticia a unos amigos y que después se hizo pública a los medios de comunicación.

“¡Pospuse mi boda porque estoy embarazada! Deseo participar de todos los preparativos y beber, bailar y brincar, por eso lo hemos dejado para después”, declaró la actriz.

Recordemos, que Nora Salinas tiene otro hijo, José Miguel, producto de su matrimonio anterior con Miguel Borbolla.

http://1.bp.blogspot.com/_5Lf1TOwDu_c/S1R4-zKXElI/AAAAAAAAGpQ/QZhBTnT7nMg/s400/NORA+SALINAS.jpg

0

2

Aww, ku jauka ziņa ;) Kā Alby teiktu, LAIMI VIŅAI :D

0

3

:D

0

4

uu, jauki! ^^
Tikai tā kāzu atlikšanas loģika man nav saprotama. :D Drīzāk kāreiz gribētu apprecēties, lai bērniņš jau īstā ģimenē piedzimst, nu tā kaut kā... bet nu, tā jau viņu darīšana. :D

0

5

Paloma написал(а):

Tikai tā kāzu atlikšanas loģika man nav saprotama.  Drīzāk kāreiz gribētu apprecēties, lai bērniņš jau īstā ģimenē piedzimst, nu tā kaut kā... bet nu, tā jau viņu darīšana.

Nu redz, viņa kāzas grib pa īstam nosvinēt bez ierobezojumiem :D bet nu jāa.. no otras puses nelogiski.. :D anyway, galvenais, lai ir laimīga!! :)

0

6

Nu, manā izpratnē viņai drusku nepareizs priekšstats par kāzām kā tādām ir, bet nu - nav jau mana darīšana galu galā. :D

0

7

Nepareizs Tavā izpratnē.. Viņai cita izpratne :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Nora Salinas está embarazada