TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Viliams Lewi un Maite Perroni atkal kopā.


Viliams Lewi un Maite Perroni atkal kopā.

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

http://i789.photobucket.com/albums/yy173/uncle-shlomo/william-levy-cuidado-con-el-ange-1.jpg

Maite Perroni and William Levy fans were disappointed when the actress turned down the offer to work with the the actor in his play. The actress explained that she had prior commitments. It seems, however,  that the fans might be getting their wish after all: to see the Cuiadado con el Angel stars work together again.

According to rumors circulating in novela land,  Maite Perroni is being considered to play the protagonist in the remake of Cuna de Lobos. If this rumor were true, it'll mean that the telenovela star will get to work again with her Cuidado con el Angel co-star William Levy who is said to be playing a role of a villain.

William Levy to make Maite's life miserable in their newest telenovela???

Izskatās, ka Maite spēles galveno lomu Cuna de Lobos rīmekā, un Viliams būs ļaundaris, kas man grūti iedomāties  :D

0

2

Mariposa написал(а):

Izskatās, ka Maite spēles galveno lomu Cuna de Lobos rīmekā, un Viliams būs ļaundaris, kas man grūti iedomāties

nē :o :o kā Viljams var būt ļaundaris, kad viņam tāāds smaids??? :D :D Es neskatīšos šo telenoveli.. :D

0

3

:O Kā Viljams ir iespējams kā ļaundaris? :D man tas liekas vienkārši... nereāli! :D un tas būtu noziegums rādīt viņu seriālā bez tā mīļā un labsirdīgā smaida!!!

0

4

Paloma написал(а):

Kā Viljams ir iespējams kā ļaundaris?  man tas liekas vienkārši... nereāli!  un tas būtu noziegums rādīt viņu seriālā bez tā mīļā un labsirdīgā smaida!!!

ah, cik jauki, kad sakrīt domas!
Bet prieks, ka Maite Perroni būs :D

0

5

Nu, šo aktrisi redzēt mums ir īpaši personiska interese :rofl: 
Nu, vienkārši, es varu viņu iztēloties sliktā varoņa lomā, es varu iztēloties viņa sejas izteiksmes utt., BET - es nevaru iztēloties, ka viņš varētu būt tikai tāds, vai ja smaidītu, tad tas nebūtu gluži patiess smaids. :D lai nu kas, bet tas viņam ļoti mīļš ir :)

0

6

aNgeL написал(а):

kā Viljams var būt ļaundaris, kad viņam tāāds smaids??? :D :D

Mans tas pats ienāca prātā.. :D

Paloma написал(а):

ai nu kas, bet tas viņam ļoti mīļš ir :)

Jā!!!!  :love:  :love:  :love:

0

7

Kā es sapratu, tad Viljams tomēr atveidos galveno pozitīvo lomu.

0

8

atkal vi'ni kop'a galvenajaas? hmmm... interesanti :D nee, nu bet man jau nekas nav pretii uz Viljamu paskatiities... :P Un Maite Perroni vnk ir jaaredz - vai cuidado con el angel vai jaunaa kaadaa :D

0

9

Paloma написал(а):

atkal vi'ni kop'a galvenajaas? hmmm... interesanti  nee, nu bet man jau nekas nav pretii uz Viljamu paskatiities...  Un Maite Perroni vnk ir jaaredz - vai cuidado con el angel vai jaunaa kaadaa

aha :D Lai gan tajā pat laikā klaiņo baumas, ka Maite necieš Viljamu, tādēļ nav fakts, ka viņi abi būs.. Bet nu kā jau parasti - runas ir visādas :D

0

10

ak šīs baumas, baumas... Un šīs intrigas ap galvenajiem aktieriem :D

0

11

Šo jau lasīju.
Bet Cuna de lobos laikam traki krimināls gabals.
No sākuma klīda runas, ka Maites vienā varētu būt Jacqueline Bracamontes.

0

12

ai, nu vai tad nevar paņemt aktierus, kas nav jau kopā filmējušies? :D Nu bet tiešām... taču tie aktieri kā pāris asociējas ar kādu citu seriālu, ar citiem varoņiem, un es neuzskatu, ka ir pareizi likt kopā atkal.. nu nez, kaut kā tā...

0

13

Paloma написал(а):

ai, nu vai tad nevar paņemt aktierus, kas nav jau kopā filmējušies?  Nu bet tiešām... taču tie aktieri kā pāris asociējas ar kādu citu seriālu, ar citiem varoņiem, un es neuzskatu, ka ir pareizi likt kopā atkal.. nu nez, kaut kā tā...

Nu nez. Es uzskatu, ka ja ir labi pāri bijuši, tad tieši otrādi ļoti forši abus atkal redzēt kopā! es butu laimīga redzēt atkal kopā Žaklīnu un Viljamu , bet ne tagad uzreiz, moš pēc gada.. :D tāpat aŗī Jencarlosu un Gaby...utt.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Viliams Lewi un Maite Perroni atkal kopā.