TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el Diablo 173. sērija


Mas sabe el Diablo 173. sērija

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nXbS3FCb2og[/youtube]

0

2

wow..es tikai nesapratu vienu lietu - nu vai tiešām tikai ienākot dzīvoklī Manu saprata, ka tas ir Martina dzīvoklis? vismaz tā izskatījās. tas jau nekas, ka viņa pati pat dzīvoja šajā dzīvoklī.

0

3

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Y_FoBiZitIw[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SSrMq1Sadvs[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OM-6tJuBEQg[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=H6KYlJJJlTA[/youtube]

0

4

Taisni saintriģēji noskatīties avanci un - hahahaha, ģeniāla montāža! :D :D :D šitā apmuļķot! :D

Man jau bija kkad ienācis tas prātā, bet tad izslīdēja, un tagad atkal atcerējos, kad sāka rādīt tās vakariņas, ka Manuela, ja ne pie ēkas, tad pie dzīvokļa durvīm toč saprastu, par ko iet runa. :D no vienas puses žēl, ka tāds tukšs tas pasākums sanāca, bet no otras - atvieglojums, ka neiegāzās.

Toties žurnālists uzoda to, ko galīgi nevajadzēja :S

Un Perla ar uzoda - wow! Vismaz būs pierādījumi, lai patriektu to perverso dzērāju-uzdzīvotāju! Pfff...

Aiii, Topooo, nu tu taču esi ģēnijs - vai tiešām tik grūti atlauzt lietotājvārdu un paroli??? Mana nepacietība šobrīd manī skaļi bļauj :D

Forši, ka Virhīnija vienojās ar tiem vadītājiem - Martinam tas būs smags sitiens, hihihihi. :D

Un Džimmijam paveicās, ka viņam paprasīja ilgāk palikt - dzirdēja vērtīgu info. ^^

0

5

Paloma написал(а):

Un Džimmijam paveicās, ka viņam paprasīja ilgāk palikt - dzirdēja vērtīgu info.

aha! forši! šiten ar jabūt kkam insantam.. Xe, bet kā Principe pateica, ka vienīgais, kuram viņš uzticas ir Ada :D :D kāreiz tā vienīga , kurai nedrīkst uzticēties..gribu redzēt izteiksmi, kad viņš uzzinās!

Paloma написал(а):

Un Perla ar uzoda - wow! Vismaz būs pierādījumi, lai patriektu to perverso dzērāju-uzdzīvotāju! Pfff

aha!! jau zināju, ka šis uzmāksies agri vai vēlu.malacis vismaz, ka viņa piezvanīja Topo!

Paloma написал(а):

Toties žurnālists uzoda to, ko galīgi nevajadzēja :S

vo vo :S :S tik ātri atklāja! un man nemaz nepatīk, ka viņš tagad taisās ar Osvaldo kko..satikties vai ko..man iespaids, ka viņš domā, ka OSvaldo zina par Angelu :S

Paloma написал(а):

Man jau bija kkad ienācis tas prātā, bet tad izslīdēja, un tagad atkal atcerējos, kad sāka rādīt tās vakariņas, ka Manuela, ja ne pie ēkas, tad pie dzīvokļa durvīm toč saprastu, par ko iet runa.  no vienas puses žēl, ka tāds tukšs tas pasākums sanāca, bet no otras - atvieglojums, ka neiegāzās

mhmm..nebij nemaz tik ekstrēmi,, kā gribējās!

Paloma написал(а):

Aiii, Topooo, nu tu taču esi ģēnijs - vai tiešām tik grūti atlauzt lietotājvārdu un paroli??? Mana nepacietība šobrīd manī skaļi bļauj

nu kur tad Tu tik ātri gribi? :D :D tā tak nav interesanti..vajag lai pēdējā brīdī saprot :D man jau liekas, ka username vai parole saistīta ar Horacio vārdu..nu vai ar Manuelas..

Paloma написал(а):

Forši, ka Virhīnija vienojās ar tiem vadītājiem - Martinam tas būs smags sitiens, hihihihi

ahaaa..ah, Virhīnijai tik spēcīga balss! un viņai tak beigās jākļūst par uzņēmuma vadītāju - tass būtu tiiik foršī!!

0

6

Paloma написал(а):

Taisni saintriģēji noskatīties avanci un - hahahaha, ģeniāla montāža!    šitā apmuļķot

jau agrāk ar esmu teikusi, ka avances Telemundo prot taisīt un dažkārt wnk geniālas! kad skaties un nesaproti wsp neko vai kad avancē redzi vienu, bet sērijā pilnīgi cits iznakums :D

0

7

aNgeL написал(а):

Xe, bet kā Principe pateica, ka vienīgais, kuram viņš uzticas ir Ada

jā? :D es to palaidu kkā garām :D nabadziņš...

aNgeL написал(а):

malacis vismaz, ka viņa piezvanīja Topo!

tas gan! Es jau iedomājos, moš mātei zvana vai tml, bet nu jā - vairs jau nevar slēpt un izlikties, ka viss kārtībā - domāju viņai pietiekoši liela panika tagad, lai nebūtu laika domāt, ko un kā, tikai lai būtu drošībā.

aNgeL написал(а):

man iespaids, ka viņš domā, ka OSvaldo zina par Angelu :S

ahaa. Man ar tāds iespaids, ka šajā ziņā viņš izdarīja maldīgus spriedumus...

aNgeL написал(а):

mhmm..nebij nemaz tik ekstrēmi,, kā gribējās!

kkā priekš tik lielas nervu kutināšanas gribējās kko tā vērtu beigās :D

aNgeL написал(а):

man jau liekas, ka username vai parole saistīta ar Horacio vārdu..nu vai ar Manuelas..

mhmm, nu tā varētu būt... Bet es tā padomāju... parasti visur tak ir iespēja - aizmirsu paroli utt. Ja ar to e-pastu piereģistrējās, tad uz to vajadzētu tip atsūtīt jauno paroli vai tml. Nu kaut kā tā jau parasti tā sistēma strādā... es nez... ok, paliek jaut. par username, bet to arī dažās vietās var tā dabūt. Bet nu - tas laikam būtu pārāk vienkārši. :D

aNgeL написал(а):

un viņai tak beigās jākļūst par uzņēmuma vadītāju - tass būtu tiiik foršī!!

nu es domāju gan, ka tā jābūt! Tas taču bija visa viņas mūža sapnis, tēva uzņēmums ir viņas lielā mīlestība - ok, tagad ir Džimmijs, bet tik un tā viņai uzņēmums ir ļoti dārgs, un Davil Enterprises ir jāvada Davilai! ^^

aNgeL написал(а):

jau agrāk ar esmu teikusi, ka avances Telemundo prot taisīt un dažkārt wnk geniālas! kad skaties un nesaproti wsp neko vai kad avancē redzi vienu, bet sērijā pilnīgi cits iznakums

nu tā kā es avancese neskatos... :D tagad tik noskatījos pēc tāda tava komentāra, lai saprastu, kā nospriedi, ka viņi ieradīsies :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el Diablo 173. sērija