TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Kolumbijas filmu cikls Latvijā.


Kolumbijas filmu cikls Latvijā.

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Pirmo reizi Latvijā katru otrdienu no 2010. gada 2. līdz 23. februārim notiks kolumbiešu kino cikls, kurā laikā tiks demonstrētas 4 kolumbiešu mākslas filmas, kuras ir guvušas ievērību ne tikai Kolumbijā, bet arī visā pasaulē.

Pasākumu organizē Kolumbijas Goda Konsulāts Latvijā, Kolumbijas vēstniecība Varšavā un Kinoteātris K. Suns.

Filmu cikla programma:

2.02.2010 Pasākuma atklāšana. Ciro Gerras (Ciro Guerra) drāma „Garāmgājēja ēna” („La sombra del caminante” ).

9.02.2010 Luisa Orhuelas (Luis Orjuela) komēdija „Automobilis” („El Carro”)

16.02.2010 Harolda Tormpeteras (Harold Tormpetero) komēdija „Disatole un sistole: sirds kustības” („Diástole y sístole: los movimientos del corazón”).

23.02.2010 Luisa Ospinas (Luis Ospina) drāma „Dzīvels elpa” („Soplo de vida”).Pasākuma noslēgums.

Seansu sākums – 19.00.

Visas filmas tiks demonstrētas spāņu valodā (ar subtitriem angļu valodā), bez tulkojuma latviešu valodā.

Ieeja - bez maksas.

0

2

„Garāmgājēja ēna”
Režisors : Ciro Guerra
Žanrs: Drāma
Gads: 2004
Garums: 89 min.
Lomas spēlē: César Badillo, Ignacio Prieto, Inés Prieto, Lowin Allende, Julián Díaz, Andrés Gaitán, Diego Manzano.
Producents: Jaime Osorio Gómez.
Mūzika: Diego Hernández un Richard Córdoba.

Manjē atrodas sarežģītā ekonomiskajā situācijā, viņš ir zaudējis kāju un tāpēc nevar atrast darbu. Klaiņojot pa Bogotas ielām iztikas meklējumos, Manjē satiek neparastu personāžu, kurš pelna naudu vizinot uz savas muguras cilvēkus pilsētas centrā. Šī dīvainā draudzība izmainīs viņu dzīves. Abus vieno līdzīga pagātne – pilna vardarbības, kas jau no laika gala nav kolumbiešiem sveša. Šī pagātne viņus vienlaicīgi gan vieno, gan šķir, atklājot viņos cilvēkus, kuri visu ir zaudējuši, izņemot cerību sākt visu no jauna.

„Automobilis”
Režisors : Luis Orjuela
Žanrs: komēdija
Gads: 2004
Garums: 93 min.
Lomas spēlē: Cesar Badillo, Luly Bossa, Zaira Valenzuela, Diego Cadavid, Andrea Gómez.
Mūzika: Jimmy Pulido

Velesu ģimene ir tipiska vidējās klases ģimene Kolumbijā, kura līdz šim ir dzīvojusi izmantojot sabiedrisko transportu. Taču, pateicoties kādam atgadījumam, viņi kļūst par ekskluzīva automobiļa īpašniekiem. Automašīnas parādīšanās pilnīgi izmaina ģimenes dzīvesveidu un to locekļu attiecības. Visu filmu mēs piedzīvojam šo unikālo un laimīgo pirmā automobiļa pieredzi - no tā ierašanās mājā līdz skumjai atvadīšanās dienai.

„Disatole un sistole: sirds kustības”
Režisors : Harold Tormpetero
Žanrs: komēdija
Gads: 1999
Garums: 80 min.
Lomas spēlē: Marcela Carvajal, Nicolas Montero

Trīsdesmit piecas jautras un interesantas situācijas, kurās sirds diktē vīrietim un sievietei spēles noteikumus. "Diastole un Sistole" rāda partneru attiecības: laimīgus mirkļus, vilšanās un centienus sasniegt to, ko katrs vēlas. Humors un greizsirdība ir šīs komēdijas galvenās sastāvdaļas, kur asprātīgais Nikolass Montero un daiļā Marsela Karvahala mums rāda mīlas ciklu: iepazīšanos, kaisli, attiecības un tās atdzišanu.

„Dzīves elpa”
Režisors : Luis Ospina
Žanrs: drāma
Gads: 1999
Garums: 110 min.
Lomas spēlē: Fernando Solorzano, Flora Martinez, Robinson Diaz, Cesar Mora , Constanza Duque, Alvaro Ruiz, Juan Pablo Franco, Edgardo Roman.
Mūzika: German Arrieta, Gonzalo de Sagarminaga

Vienā no Bogotas viesnīcām tiek nogalināta jauna sieviete. Bijušais policists cenšas tikt skaidrībā ar šo lietu un izmeklēšanas laikā atklāj, ka nogalinātajai ir bijušas seksuālas attiecības ar četriem vīriešiem. Pakāpeniski detektīvs apzinās, ka sievietes nāve ir dīvainu cēloņsakarību rezultāts, un ka viņš pats ir iekritis slazdā.

0

3

eeew, es gribu iet! kāds ar mani?

0

4

angelina написал(а):

eeew, es gribu iet! kāds ar mani?

Es labprāt parakstos uz pirmajām 2 nedēļām iet ar tevi.. :D

0

5

ok :D es moška pat uz visām aiziešu, jo otrdienās tieši labi var tikt :D

a tas viss tad K - Sunī notiek, ja?

0

6

angelina написал(а):

es moška pat uz visām aiziešu, jo otrdienās tieši labi var tikt

Nu es ar uz visām, bet pēdējās 2 nedēļās iešu ar lusitu.. :D

angelina написал(а):

a tas viss tad K - Sunī notiek, ja?

Jap, un foršākais, ka ieeja gratis! ^^

0

7

hei, es ar labprāt!!! Mani ieinteresēja tā trešā - diastole un sistole. ^^ Un super, ka par brīvu! ^^

0

8

bāc, tik daudz pazīstamu aktieru. Sevišķi tasja pēdējā filmā. Arī aktieri no Lunas -wow. Tik problēma, ka es strādāju un darbu beidzu astoņos. Moš šo otrdien dabūšu brīvu, tad es noteikti gribētu iet.

0

9

Nu tad tā, kurš rīt grib man sastādīt kompāniju uz filmu „La sombra del caminante” ? :flirt:

0

10

hm, nu es nezinu, man šķiet, ka man labāk laicīgi braukt mājās, lai nav jābrauc man pakaļ uz pieturu šajā burvīgi sniegotajā laikā :D (lasīt: jārokas cauri sniega kupenām)

0

11

nu es tad rīt laikam eju. bišku jāatsvaidzina spāņu valodas zināšanas, savādāk pavisam aizmirsīšu.

0

12

hihi, nu jā, tas man nedraud, skatoties telenoveles :P

0

13

nu man ir rīt brīvdiena. bet viss atkarīgs no datoriķa, jo viņš rīt tipa tik pēcpusdienā vai vakarā būs.

0

14

Paloma написал(а):

hihi, nu jā, tas man nedraud, skatoties telenoveles

telenovelēs pārāk viegli teksti :P

0

15

lol, nu paldies :D

0

16

Es laikam nekur šodien pati netieku, jo sniegs tāāāā ir saputināts, ka knapi iziet var! o.O Šitāda ziema sen nav bijusi! :huh:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Kolumbijas filmu cikls Latvijā.