TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Par šo sadaļu


Par šo sadaļu

Сообщений 1 страница 20 из 34

1

Šajā sadaļā mēs gaidām Jūsu ierosinājumus un jautājumus - gan gluži tehniskus jautājumus par foruma lietošanu un iespējām, gan arī saturiskus jautājumus par telenovelēm, aktieriem utt. Jebkurā gadījumā - centīsimies iespeju robežās palīdzēt!!!!!! Tāpat varat mums rakstīt uz telenoveleslv@inbox.lv

0

2

man radaas jautaajums kaadeell ssajaa forumaa nav tiklloti iemiillotais seriaals "Mana miillaa aukle" ? :temaslegta:

0

3

Lūdzu, veido tēmu un būs... :D

0

4

labi varu maigginaat, tikai kuraa sadallaa tasiiit?;)

0

5

Nu man liekas, ka jātaisa seriālu sadaļā. Jo nu tā jau nav telenovele...  ;)

0

6

ok, centiissos uztaisiit! :laimigs:

0

7

leinna написал(а):

man radaas jautaajums kaadeell ssajaa forumaa nav tiklloti iemiillotais seriaals "Mana miillaa aukle" ?

Labs jautājums. ;) Es skatījos gandrīz visas ša seriāla sērijas, bet nepamanīju, ka tā šeit nav. Būšu pateicīga, ja izveidosi tādu sadaļu. :)

0

8

aha, es arii dievinu Manu miiljo aukli ;) kaadreiz biju iedomaajusies ka jaauztaisa sadalja, bet tad izskreeja no atminjas tas ;)

0

9

jam mana miiljaa aukle bija labs seriaals   :jumping:

0

10

Palīgā!!!
Nezinu kurā sadaļā var par šo jautāt tādēļ pajautāšu šeit!
Mēģināju nomainīt avataru, bet lec virsū vecā bilde, nesaprotu kādēļ nemainās! Kāds var palīdzēt, paskaidrot ko daru nepareizi!  :)
Un vēl viena lietņa - kā var parakstā (ja to tā sauc) ievietot bildi! Arī to es nesaprotu!
Kkāds vāks, man laikam nepielec!  :(

0

11

uzspied refresh, tad avatarā parādīsies jaunā bilde :D

parakstu tev šobrīd var uzlikt kāds no moderatoriem (tātad arī es :D ), tik iedod bildes adresi. un pēc tam tu pati redzēsi, kādos tagos jāliek :D

Отредактировано angelina (29.07.2008 23:54)

0

12

labi, tikai pasaki kur to ''refresh'' var atrast! es vai nu neredzu vai nezinu kur meklēt!  :D man laikam ir kkāda lēnā aizeja!
a, to bildi es google atradu! meklētājā uzrakstīju Jacqueline Bracamontes uzliku uz attēlu meklēšanu! tā bilde i otrajā lapā pirmajā rindā pēdējā bilde!  :D cerams tā tu varēsi uzlikt, nezinu bildes adresi!  :)

0

13

laikam nesen lieto datoru :D refresh ir tās divas zaļās bultiņas virs adreses lodziņa, blakus pa labi ir mājiņa un pa kreisi sarkans krusts :D vismaz man, nezinu, kādu pārlūku tu lieto. un bildes adrese - tu uzspied uz pašas bildes un tad nokopē adresi, kas ir adreses lodziņā :D nezinu, kā paskaidrot :D

0

14

man parādās šitā, varētu būt?

http://pitchoune21.p.i.pic.centerblog.net/hji846jm.jpg

0

15

nop šī nav īstā! ja skatos pareizi tu esi paņēmusi nākamo bildi, bet man vajadzētu to kura ir pirms šīs! :)

0

16

šitā? :D

[реклама вместо картинки]

0

17

jā, šī ir īstā!!!  :)

0

18

ir.  :jumping: labi, es tagad eju gulēt :D

0

19

Lielais paldies!  :)
Ar labu nakti!

0

20

Nju, tā...es jau šeit esmu kādu laiciņu, bet vēl jo projām nevaru izdomāt kā jūs dabūjat savā rakstītajā tekstā piemēram šādi:
''angelina написал(а):, un te citātiņš no tā ko viņa ir rakstījusi!''
Tas droši vien ir kkas elementārs, bet es nesaprotu! :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Par šo sadaļu