TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el diablo 182. sērija. GRAN FINAL!!!


Mas sabe el diablo 182. sērija. GRAN FINAL!!!

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lYUK4khbp2w[/youtube]

0

2

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JPHNGgFUfds[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vmqZkuRFO5E[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JoTl7sFhB1k[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gkZeNpqrR7c[/youtube]

0

3

noskatījos tikko kā. Nu jā - pierādījās, ka Angels un Jimmijs salīdzinot ar Martinu vienalga švaki. Jimijs neprata laicīgi izšaut, Angels divcīņā zaudēja Martinam un Martins praktiski pats sevi nogalinājā lielā mērā - nogāja eketrības stabu. Es domāju, ka Manu būs kā iejaukta tajā visā, bet vispār loģiski, ka nebija, jo nebija Manu pa vidu starp viņiem. Tas bija par tēvu un dēlu. Gribēju vel ko dramatiskāku. Un Migels ir fantastisks aktieris, Jencarloss neatpaliek. Un man patika, ka pastāstīja, kā visi viņi dzīvo talak - arī tie cietumā. Un protams tradicionāli jaukā un simboliskā tēva un dēla saruna un mamma noklausās. Tik skasiti. Un vispār viss kopfoto parkā zem viņu koka. Skaisti. Man patika, ka šādas beigas, nevis tradicionālās kāzas. Tiešām malači. Un vispār visam kolektīvam tāda dzirkstoša ķīmija. Eh. El Primer Golpe tagad gribu redzēt, lai arī Gabija parādās tikai vienā pēdējā ainā.

0

4

Beidzot tikko noskatījos. Ideāls veids, kā noslēgt šo posmu pirms atteikšanās no seriāliem.

albalonga написал(а):

Martins praktiski pats sevi nogalinājā lielā mērā

Nu, es teiktu, ka Martins ar visu, ko darīja, sevi lēnām nogalināja - šis bija tikai loģisks pēdējais gala rezultāts... Un drausmīga nāve, bet arī loģiska - viņam bija jāizcieš par visiem tiem cilvēkiem, kuriem viņš lika ciest.

Žēl, ka vēlāk neparādīja vairs to žurnālistu - gribējās tomēr, lai viņam bijušas kaut kādas nepatikšanas pamatīgas. Nu, vismaz dabūja zināt, ka ir savārījis sūdus un, iespējams, izjaucis vairāku gadu lielāko operāciju.

Jutos mazliet apdalīta, ka bija tāds kaut kāds pārrāvums starp Martina nāvi un dzemdībām. Un jūtos apdalīta par kāzām - nu varēja parādīt kaut pusminūti, minūti ar mūziku fonā pirms dzemdībām, kā viņi tur apprecējās - kaut "aizbēgot", bet nu tik un tā... gribēju to redzēt... :(

Bet visa tālākā daļa - nu vienkārši fantastiski! :love:  Un asaras man pirmo reizi sakāpa acīs pilnīgi neizprotami - kad Džimmijs ar kapteini apskāvās...
Ai, tas tik skaisti, kā visus parādīja, kā viis dzīvo, kas notiek, utt.! Tik aizkustinoši.
Un Virhīnija ar Džimmiju tik burvīīīgi!!! :love:

Anhela saruna ar dēlu, Manu noklausīšanās, sejas izteiksmes, abi ar dēlu - tik skaisti!!! Un kaut kur brīdī, ,kad Manu pievienojās abiem saviem vīriešiem uz soliņa, es sapratu, ka skatos uz viņiem ne kā uz seriāla varoņiem, bet kā uz īstiem cilvēkiem - varbūt tāpēc, ka tā aina šķita tik parasta, nu, vienkārša, sadzīviska - nemāku izteikties, bet nu... jā, man radās sajūta, ka skatos reālu personu privāto video ierakstu no dēla 1. dzimšanas dienas, tā kaut kā. Un tad arī palika vissmagāk, ka jāšķiras no viņiem - jo viņi man tik īsti, tik mīļi ir kļuvuši, es gribu dzīvot tālāk ar viņiem. Tas ir tā, it kā es tagad vairs nekad neredzētu savus labus draugus un nezinātu, kā viņiem iet... Savādi. Neatceros, ka kādreiz būtu ar seriālu tā jutusies.

Un Anhela vārdi par lielo'gimeni bija vienkārši burvīgi! Viņi patiešām visi ir viena liela kopīga ģimene - neatceros, kad tik saliedētu lielu kolektīvu būtu redzējusi seriāla beigās. Tik daudz cilvēku, bet visi vienoti. Paldies laikam lielā mērā par to Martinam!

0

5

Jā,Martins sevi nogalināja gan tiešā gan pārnestā nozīmē,jo viņš pats sabojāja savu dzīvi,dzenoties pēc pasaulīgās varas un izpostot visu to cilvēku dzīves,kuri traucēja sasniegt iecerēto,bet vai tas bija tā vērts?Šis bija pirmais seriāls,kurā netika parādītas galveno varoņu kāzas,pat kāzu foto nevienā kadrā nebija redzams, bet tajā pašā laikā patika,ka pēdējā sērija nebija pārspīlēti salkana,aina,kurā Anhels sarunājās ar savu dēliņu,un Manuela ar neslēptu un patiesu aizkustinājumu to vēroja,noteikti ieies seriālu vēsturē,jo tā bija patiesi emocionāla aina,kurā nebija nekā teatrāla un pārspīlēta.

0

6

Nu jā, man arī patika, ka beuigas bija tādsa kā bija, bet jau kā teicu - varēja vismaz drusciņ parādīt ar mūziku fonā kādus kadrus no appercēšanās... Man tas svarīgi tomēr liekas, skaisti. Apdalīja mani. :D

0

7

Nu arī es visbeidzot noskatījos! ak!

albalonga написал(а):

Nu jā - pierādījās, ka Angels un Jimmijs salīdzinot ar Martinu vienalga švaki. Jimijs neprata laicīgi izšaut, Angels divcīņā zaudēja Martinam un Martins praktiski pats sevi nogalinājā lielā mērā - nogāja eketrības stabu

albalonga написал(а):

Gribēju vel ko dramatiskāku

a
Man ar prasījās kaut ko dramatiskāku un patiešām Martins izrādījās spēcīgāks par Angelu un Džimmiju reizē. Bet āāāārkārtīgi patika tā aina, kad Angels gāja pie Martina apspīdets ar mašīnu gaismām. Un tā saruna starp Martinu un Angelu vienkārši lieliska! Bet abi patiešām kaut kādā ziņā ir kā viens vesels, viena puse labā un otra ļaunā. Martina nāve gan nežēlīga, mokoša un sāpīga. Bet Angela skatienā gan bija pamanāms naids līdz pat pēdējam. Nemaz nešaubos, ka ja ne Džimmijs, Angels būtu izšāvis. Paloma, Tu toreiz kritizēji Aleksu , kad viņš mēgināja Bruno nogalināt, lai gan Aleks piedeva un pārdzīvoja Bruno nāvi, bet par Angelu gan neko neteici, lai gan viņā nebija it nekādas līdzjūtības pret tēvu :P

albalonga написал(а):

Un vispār visam kolektīvam tāda dzirkstoša ķīmija

Tas gan! Kad Angels runāja par ģimeni beigās, tad tiešām bija sajūta, ka visi šie varoņi ir kā viena liela ģimene! un tik patīkami noskatīties, ka arī Ariana uztver Angelu kā savas gimenes locekli :)

Paloma написал(а):

Nu, vismaz dabūja zināt, ka ir savārījis sūdus un, iespējams, izjaucis vairāku gadu lielāko operāciju.

Mani arī nomierināja tas, ka vismaz kaut cik pa kaklu viņš dabūja :D Varēja gan vairāk.

Paloma написал(а):

Un Virhīnija ar Džimmiju tik burvīīīgi!!!

ah, vai ne??  :love:  kā es viņus dievinu  :love:

Terēze написал(а):

Šis bija pirmais seriāls,kurā netika parādītas galveno varoņu kāzas,

Nav gluži pirmais, kurā nav rādītas galvenio varoņu kāzas, bet tas, ka vispār kāzas netika rādītas, pat ne fotogrāfija - tas gan jau varētu būt pirmais seriāāls, lai gan kas zina.. :D Un beigas ar fotogrāfiju ir piemīlīgas. arī nav pirmais seriāls, kur tā, bet īstenībā man ļoti patīk , kad tā beidzas :)
ak, jāa.. cgaidīju, ka arī Esperansa uzradīsies, bet nē.. nu okeey.. :D
un vēl - cik burvīgs vārds Manu un Angela dēliņam - Daniels :)  :love:  Angels tik piemīlīgs tētis, vispār viņš , Manu un Daniels tik burvīgi! lai gan joprojām man kaut kā grūti iedomāties Manu un Angelu kā vecākus :D

0

8

Un Paloma, man Tevi viegli saprast, jo arī man tāda sajūta, it kā viņi būtu reāli varoņi.. MSED tomēr tiešām ir īpaša telenovele :) un daudzējādā ziņā origināla :)
Starp citu, nesen noskatījos sākotnējo promo , vēl, kad gribēja, lai Ailina būtu galvenajās lomās. Īstenībā radikāli visu izmainīja, lai gan arī sākotnējā variantā bija daudz interesanta - piem. pirmā tikšanās.. Un vispār - man prieks, ka galā galveno lomu notēloja Gabija :)  :love:

0

9

aNgeL написал(а):

Paloma, Tu toreiz kritizēji Aleksu , kad viņš mēgināja Bruno nogalināt, lai gan Aleks piedeva un pārdzīvoja Bruno nāvi, bet par Angelu gan neko neteici, lai gan viņā nebija it nekādas līdzjūtības pret tēvu

Nu, Anhels neko jau neizdarīja... :P ok, citādāki apstākļi bija... Un - Martinu nevar neienīst. Martins tik daudz ļauna izdarījis... Un davaj nesāksim par šo tēmu. :D Es joprojām palieku pie savām domām par abiem seriāliem :D

aNgeL написал(а):

Un Paloma, man Tevi viegli saprast, jo arī man tāda sajūta, it kā viņi būtu reāli varoņi.. MSED tomēr tiešām ir īpaša telenovele  un daudzējādā ziņā origināla

prieks, ka vismaz te mūsu domas sakrīt. :D

Un vispār - apsveicu, ka beidzot noskatījies!!!!! :D

0

10

Paloma написал(а):

Nu, Anhels neko jau neizdarīja

Nu ja pieņem, ka tēmēt uz tēvu ar pistoli nav nekas... Ok, Martinu pat īstenībā nedrīkst saukt par Angela tēvu, bet viņš ir :P

Paloma написал(а):

Un - Martinu nevar neienīst

Tāpat kā Angelam bija iemesli ienīst savu tēvu, tāpat arī Aleksam bija tikpat iemeslu ienīst savu brāli :D Lai gan kā jau teicu, Alekss atškirībā no Angela spēja piedod savam brālim :D :)

bet nu ok..nesāksim šo tēmu :D Galu galā abi varoņi man ļoti patīk :D Wnk Martinu mīlēju vairāk nekā Bruno, tāpēc gribēju lai Angelam kaut bišķi sejas izteiksme atmaigtu, skatoties kā tēvs sadeg.,

0

11

Saproti, mēs ta kā skatītājas varam savā veidā mīlēt Martinu, bet ar visu to, ko viņš ir darījis Anhelam, Manuelai un tik daudziem...!!! Bruno tur ne tuvu nestāv! :D Un Bruno bija klasisks ļaunītis ar psihiskām nosliecēm :D Martins... Martins bija Martins. (gandrīz prasās sirsniņainais smaidiņš. :D )
Un Alekss visu mūžu ar Bruno dzīvoja kopā, Alekss viņu juta kā savu brāli. Anhels uzzināja, kas ir viņa tēvs, kad viņš jau bija izpostījis Anhela dzīvi un sen kļuvis par ienaidnieku. :) Un no tādas plikas radniecības nevar gaidīt rodamies jūtas...

Ai, es toč negribu atkal Aleksa un Bruno tēmu cilāt. :D

0

12

Paloma написал(а):

Martins bija Martins. (gandrīz prasās sirsniņainais smaidiņš.  )

:D :D :D Zin es pat saprastu, ja Tu tādu ieliktu :D

0

13

Es uzskatu,ka Jums abām savā ziņā ir taisnība,jo nevar salīdzināt apstākļus kādos bojā gāja Martins un Bruno un kā uz notiekošo reaģēja Anhels un Alekss,tas būtu vairāk kā neloģiski,ja pēkšņi Anhels izjustu radniecīgas saites ar Martinu,jo pēdējais bija izdarījis visu,lai Anhels viņu nespētu uzskatīt par savu tēvu,jo tēvs ir nevis tas,kas laiž bērnu pasaulē,bet gan tas,kas viņu audzina un mīl,kam viņa bērns ir viss,bet Martinam Anhels nekad nav bijis vajadzīgs,tā tikai bija apstākļu sakritība,ka abu dzīves ceļi vēlāk krustojās un Anhels Martinam bija šķērslis lai iegūtu Manuelas pūru.

0

14

Paloma написал(а):

Un Alekss visu mūžu ar Bruno dzīvoja kopā, Alekss viņu juta kā savu brāli

Starp citu, par to arī var pastrīdēties :D Pirmkārt, Alekss nejuta viņu kā savu brāli, jo tikai seriāla gaitā uzzināja, ka Bruno ir viņa pusbrālis, un , otrkārt, Bruno visi dzīvi kopš bērnības mocīja nabaga Aleksu, ar katru savu darbību izraisot arvien lielāku nepatiku, kulminācijas sasniedzot brīžos, kad mēgināja Aleksu nogalināt un vēlāk vērpjot intrigas, lai atņemtu sievu.
Bet , jā, protams, ka tomēr Martina un Angela gadījums ir savādāks.. bet es jau vispār nerunāja par kaut kādu radniecisku saišu izjušanu, bet vienkārši par cilvēcību, par kaut kādu līdzcietību pret  cilvēku, kurš mirst. pat nezinu , kā paskaidrot, bet jums taču ir jāsaprot, ko es ar to domāju! Bet kā jau nolēmām, tad nestrīdēsimies par to :D

0

15

Uzsāku pilnīgi spontāni - kad cravey iemeta linku uz Amor quedate klipu un lika man atcerēties, cik satriecoši Jencarlos izskatījās MSED laikā. Un gribot paskatīties kādus MSED video, beigās sāku skatīties visu telenoveli (izgriezto versiju) youtubē. Un atklāju, ka tā ir lieliska laika pavadīšanas iespēja, kamēr bērns mieg ciet. Tā ka... paredzu vēl rindu ar telenovelēm, ko tā noskatīšos. :love:

Pirmā trešdaļa pilnīgi viennozīmīgi ir satriecoša!!! Un visvairāk dēļ Anhela Salvadora, kurā nekautrējos atzīties, ka esmu totāli samīlējusies. :D :love: Viņš izskatījās tajā laikā nu tik satriecoši, ar tiem matiem, ar visām izteiksmēm, žestiem - viņa jūtas pret Manuelu nu tik acīmredzamas, dziļas un skaistas!!! Un tā viņa vienkāršība, patiesums - savā ziņā vēl no jaunības visticamāk. Kā viņš izturējās pret Manuelu, ar katru skatienu, katru pieskārienu paužot savu milzīgo apbrīnu un mīlestību. Tas viss kopā viņu padarīja satriecošu un es viņā samīlējos no pirmā acu skatiena līdz ar Manuelu! Prasības pret vīrieti reālajā dzīvē noteikti ir uzlidojušas debesīs... :D

Tālāk arī viss action sākums, Anhela slēpšanās, komunikācija ar Manuelu caur grafiti (pie pirmā es apraudājos, cik tur emociju bija no abām pusēm), gleznām... Un es joprojām biju sajūsmā, viss gāja tik raiti un tik loģiski, un Anhels turpināja mani apburt.

Un tad viss sabojājās... kā jau parasti tas notiek, ja telenoveli pagarina. Reāli, reāli par ilgu bija tas posms, kad viņi mēģināja atrast pierādījumus pret Martinu, iegāzt viņu. Vienbrīd jau pavisam man apnika, daudz pārtinu jau tā griezto versiju. Anhela "cambio de look" arī nepalīdzēja, es saprotu, ka tas sižetiski bija vajadzīgs, bet man viņš tāds vairs nepatika, pat ar vaļā matiem vairs nebija tas Anhels, kas sākumā. :( Esmu gatava vēlreiz paskatīties sākumu dēļ Anhela vien. :D

Fināla daļā gan viss patīkami uzņēma apgriezienus un noskatījos vienā elpas vilcienā! Par pēdējo sēriju piekrītu sev pirms... nupat uzskrullēju augšā - 5.5gadiem. Visas domas principā tādas pašas. :D Martina nāve pelnīti briesmīga... Pašas beigas tik ļoti jaukas un aizkustinošas - tā Anhela mīlestība pret dēlu un pret Manuelu kā viņa māti mani jo īpaši šoreiz uzrunāja. Ar kādu dievināšanu Anhels uz viņu dzemdībās skatījās un kā runāja ar mazuli beigās... :love: Un tas, par cik lielu un saliedētu ģimeni viņi izauga tās cīņas ar Martinu laikā - tik silta un jauka sajūta palika. :love:
Vienīgi tālaika sajūsmu pret Martinu gan neizjūtu vairs :D iespējams arī, jo skatījos griezto versiju un viņu redzēju tik, cik ar Manuelu/Anhelu.

Bet ja par ko citu - es biju šokā ieejot šajā tēmā un ieraugot, ka katrai sērijai ir sava tēma, atbilžu skaitam variējot no dažām līdz pat tuvu 20 KATRAI SĒRIJAI. o.O Ehhh, foruma ziedu laiki...!!! :

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el diablo 182. sērija. GRAN FINAL!!!