TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » 'We are the world' for Haiti..


'We are the world' for Haiti..

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Glny4jSciVI[/youtube]

Dziesma ierakstīta 1. februārī tai pašā studijā (Henson Recording Studios, formerly A&M Recording Studios), kur pirms 25 gadiem ierakstīja šo pašu dziesmu Āfrikai! :)

Piedalās - Justin Bieber, Jennifer Hudson, Nicole Scherzinger, Michael Jackson (izgriezts no vecās dziesmas klips ar viņu), Janet Jackson, Miley Cyrus, Enrique Iglesias, Adam Levine (Maroon 5 solists), Pink, Usher, Celine Dion, Fergie, Akon, Lil Wayne, Will I Am (un citi no BEP), Snoop Dog un kaudze citu mākslinieku!

0

2

Nezinu kā jums, bet man ļoooooti patika! :love: Dziesma pati par sevi ir skaista, bet šis izpildījums ļoti patīk! :love: Un tik daudz pazīstamu izpildītāju, un vēl Maikls ielikts! :'( :love:
Ļoti patika no 5:50.. :love: Tik forši skan! :love:
Njā, skatījos un apraudājos.. :'(  :love:  :love:  :love:

0

3

Burvīgi!!!! Paldies, ka ieliki... :flirt: Tiešam aizkustinoši!  :'(  :love:  :)

0

4

Skaisti, skaisti  :flirt:  Paldies par video ielikšanu ;)

0

5

OMG! Nu patiešām vienreizējs izpildījums un tā dziesma vienmēr mani atmodina dažādas emocijas!
Nu patiešām jauki, ka viņi visi tā var savākties un šādam mērķim dziesmu atkal ierakstīt!

0

6

Man prieks, ka jums prieks.. ^^ Es nespēju neielikt.. :)

0

7

Reku, iznākusi arī latīņu versija.. :love: :love: :love:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PwrkGtjj8b4[/youtube]

Soloists (in order of appearance) - Juanes, Ricky Martin, José Feliciano, Vicente Fernández, Luis Enrique, Aventura, Pee Wee, Belinda, El Puma, Banda El Recodo, Shakira, Thalía, Jenni Rivera, Tito El Bambino, Kany García, Luis Fonsi, Jon Secada, Willy Chirino, Lissette, Ana Bárbara, Gilberto Santa Rosa, Juan Luis Guerra, David Archuleta, Cristian Castro, Ednita Nazario, Paquita la del Barrio, Ricardo Montaner, Gloria Estefan, Luis Miguel, Chayanne, Olga Tañón, Natalia Jiménez, Paulina Rubio, Melina León, Pitbull (rap), Taboo (rap), Daddy Yankee (rap).

Chorus - A.B. Quintanilla, Alacranes Musical, Alejandro Fernández, Alejandro Sanz, Aleks Syntek, Alexandra Cheron, Andy García, Angélica María, Angélica Vale, Arthur Hanlon, Carlos Santana, Christian Chávez, Cristina Saralegui, Diana Reyes, Eddy Herrera, Eiza González, Emily Estefan (On guitar), Enrique Iglesias, Fernando Villalona, Flex, Fonseca, Gloria Trevi, Jencarlos Canela, Johnny Pacheco, Jorge Celedón, Jorge Moreno, Jorge Villamizar, Joselyn, La Arrolladora Banda El Limón, Kat DeLuna, K-Paz de la Sierra, Lena, Lucero, Luz Rios, Marc Anthony, Miguel Bosé, Milly Quezada, Montez de Durango, Ojeda, Patricia Manterola, Rey Ruiz, Sergio Mayer, Wisin & Yandel.

Šai versijai ir ļooooooti skaisti vārdi.. :love:

0

8

Wuiii..skaisti!  :love:  :love:  :love:  Tik aizkustinoši! Un, vārdi..!! :love:  :love:  :love:
Pēc ilgiem laikiem Tāliju redzēju...! Vispār ļoti pozītvs video..visi tik draudzīgi un mīlīgi kopā...Skaisti!  :love:

0

9

Mariposa написал(а):

Tik aizkustinoši! Un, vārdi..!!

Jāāā.. :love:

Mariposa написал(а):

Pēc ilgiem laikiem Tāliju redzēju...! Vispār ļoti pozītvs video..visi tik draudzīgi un mīlīgi kopā...Skaisti!

Jā, Tālija sen nebija redzēta.. :love: Žēl tik, ka Jencarlosam neiedeva solo.. :D :(

0

10

GaBy написал(а):

Žēl tik, ka Jencarlosam neiedeva solo..

ahaaa! :D ai, bet tajos momentiņos, kad viņu rādīja, es vnk uz vietas totāli izkusu! :love:

vsp jauks video ^^

0

11

Paloma написал(а):

ai, bet tajos momentiņos, kad viņu rādīja, es vnk uz vietas totāli izkusu!

Heh, es arī.. :love:

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » 'We are the world' for Haiti..