TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Pasaules čempionāts daiļslidošanā 2010, Turīna


Pasaules čempionāts daiļslidošanā 2010, Turīna

Сообщений 1 страница 20 из 252

1

LTV7 raidlaiki:

Pasaules čempionāts daiļslidošanā

Otrdien, 23. martā
21:55- Īsā programma pāriem.(tiešraide)

Trešdien, 24. martā
10:30-14:20 - Īsā programma vīriešiem. 1. daļa. (tiešraide)
16:20-18:45 - Īsā programma vīriešiem. 2. daļa. (tiešraide)

19:30 - Izvēles programma pāriem.(tiešraide)

Ceturtdien, 25. martā
13:45 - Dejas. Oriģinālā programma.(tiešraide)
19:00 - Izvēles programma vīriešiem(tiešraide)

Piektdien, 26. martā
10:00 - Īsā programma sievietēm. 1. daļa.(tiešraide)
14:30 - Īsā programma sievietēm. 2. daļa.(tiešraide)
19:15 - Dejas. Izvēles programma.(tiešraide)

Sestdien, 27. martā
13:30 - Izvēles programma sievietēm.(tiešraide)

Svētdien, 28. martā
15:30 - Paraugdemonstrējumi.(tiešraide)

0

2

Stefans nepiedalīsies pasaules čempionātā! :(

Šeit ir rakstiņš, bet vācu valodā:
http://www.nzz.ch/nachrichten/kultur/me … 31528.html

Tak īsumā ir pārtulkots:

Stephane will not participate at the Worlds but this decision has nothing to do with the disappointment after staying off the podium by such a small margin, it was already clear to him before. The quote from Stephane says that his goal was the Olympics and that's what he worked. And he adds that whether he will continue his career or not is still open, he doesn't know yet, this depends on whether he'll find new goals for himself or not because without goals it would make no sense to continue.

Paldies kadri no http://absoluteskating.proboards.com/in … amp;page=2

0

3

:'( :'( :'(

0

4

Sacensību grafiks:

Otrdiena, 23.03
13:00 – 17:20 Ice Dance • Compulsory Dance
19:00 – 23:40 Pairs • Short Program

Trešdiena, 24.03
10:30 – 18:45 Men • Short Program
19:30 – 23:15 Pairs • Free Skating

Ceturtdiena, 25.03
13:45 – 18:00 Ice Dance • Original Dance
19:00 – 23:50 Men • Free Skating

Piektdiena, 26.03
10:00 – 18:40 Ladies • Short Program
19:15 – 23:30 Ice Dance • Free Dance

Sestdiena, 27.03
13:30 – 17:55 Ladies • Free Skating

*Laiki - Latvijas

Svētdiena, 28.03
15:30 - Exhibition (Paraugdemonstrējumi)

Tātad - es pati trešdien netikšu no Valmieras projām, ĻOTI ceru, ka būs kāda adrese netā, kur es varēšu skatīties. BET, ceturtdien, gan es vakarā mājās skatīšos. Ko sakāt? Rīkojam 25.03 džeku LP skatīšanos pie manis? ;)

0

5

JĀ!!! Es, katrā ziņā, esmu ar visām 4 par!!! :D
Un par trešdienu... mjam, man laikam vnk nav lemts redzēt džeku sp! :D Vnk man lekcijas līdz 17.10 trešdienās, ek.

0

6

Paloma написал(а):

Un par trešdienu... mjam, man laikam vnk nav lemts redzēt džeku sp! :D Vnk man lekcijas līdz 17.10 trešdienās, ek.

Man ar tajā laikā jau trešdienās būs jauns kurss, kurš iet līdz 19:15. Redzēs, kā būs, moš varēšu aizšmaukt, ja nē, skatīšos turpat, ņemšu kompi līdzi :D Jau iedomājos kā būs, ja kāds no manējiem superīgi noslidos :D Vai vēl ļaunāk - ja man lekcijas laikā sāksies tāda panikas lēkme kā tagad bija pirms SP  :confused:

0

7

hahaha, forša ideja tev! :D žēl, ka man tādas iespējas nebūs - datorgrāmatvedībā visa uzmanība jāvelta grāmatvedības programmai būs :D

0

8

Paloma написал(а):

hahaha, forša ideja tev! :D

Tas jau ar tikai tad, ja būs iespēja netā skatīties, ja nē, tad es nezinu, kur izraušu TV  :confused:

0

9

cravey написал(а):

Rīkojam 25.03 džeku LP skatīšanos pie manis?

es par.

un mežonīgi žēl, ka Stipkas nebūs. Eh. :'(

0

10

albalonga написал(а):

un mežonīgi žēl, ka Stipkas nebūs. Eh. :'(

Nekas, mēs atkal pirms tam paskatīsimies vecos video, lai vismaz kaut kā to kompensētu :)

0

11

cravey написал(а):

    Rīkojam 25.03 džeku LP skatīšanos pie manis?

Zaķīši, man arī jūsu mežonīgi pietrūkst :] In for 110%!

0

12

jej, Asnit, te amo. :love:

0

13

etansy написал(а):

Zaķīši, man arī jūsu mežonīgi pietrūkst :] In for 110%!

Woohooooo!!!! Es tev kā reiz tuvākajās dienās taisījos rakstīt ;)

0

14

uh. Man sāk palikt bail. :D Bet tomēr uzdrošināšos cerēt, ka vakars būs tikpat jauks kā olimpiādi skatoties :D sorry, man vnk ir trauma kopš alby dzimšanas dienas :P

0

15

Paloma написал(а):
Man sāk palikt bail. :D ... sorry, man vnk ir trauma kopš alby dzimšanas dienas :P

Es tieši par to pie sevis iesmēju. Ka tu noteikti kko tādu teiksi :D :D :D
Par to traumu ar varēsi pastāstīt, es vēl neesmu dzirdējusi to stāstu ;)

BET
tas ko es tikko sadomāju, mani iepriecināja vēl vairāk. Kas notiks pēc puikām un (ne)gulēšanas??? Iespējams, ka jaunākās Supernatural sērijas skatīšanās http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/d33208567e696a754c39d18690a36030.gif

Ps. Vienmēr jau ausis var aiztaisīt ciet ar plaukstām! Kā QAF sākuma rullītī dara Lindsija, Mela un Gass. :]

Отредактировано etansy (26.02.2010 23:13)

0

16

etansy написал(а):

Par to traumu ar varēsi pastāstīt, es vēl neesmu dzirdējusi to stāstu

nuuu, cravey un alby, kas nemitīgi runā par qaf un sn, un es un angy, kas lielākoties klusējam maliņā... :P tā kkā.. :P
bet ja nopietni... tad tiešām toreiz man kkā riktīgi uzsita to visu negatīvismu pret qaf un visu ar to saistīto... Tgd jūtos diezgan atkopusies un pagājšnedēļ kādu reizi pieminētias kkas par šo tēmu mani netraucēja. :D

Un Supernatural skatīšanos es vēl varētu pārdzīvot laikam... :D protams, nevarētu jūsmot kopā arjums droši vien, bet nu tas jau ta... :D

0

17

nu beidz - SPN nejūsmojot nevar neskatīties. TUR TAK IR JENSENS!  :D

Nu man prieks, ka nedusmojies uz mani, ka man burtiski varavīksnes rādās visur. neko tur nespēju padarīt.  Un gan jau būs jautri. kā jau teicu - kādā brī°ī nobrīdī mēs noteikti ar etansy iebrauksi tēmā J2 un pat cravey žāvāsies. hahahah. Ev, bumy nav neko rakstījusi, bet būtu baigi cool, ja viņa arī tiktu. tik sen neesmu viņu ar redzējusi. Miss her.  :(

0

18

Palo, mēs ar tevi kaut ko citu padarīsim, kamēr viņas par J2 runās :D Bet vispār mēs varētu arī "Falling for Grace" noskatīties :playful: Palo vajag Geilu redzēt hetero variantā :D Turklāt tā filmiņa dikti jauka ;)

Bumy, ko tu saki par 25. martu? :)

0

19

albalonga написал(а):

Ev, bumy nav neko rakstījusi, bet būtu baigi cool, ja viņa arī tiktu. tik sen neesmu viņu ar redzējusi. Miss her.

hihihihi, es ar viņu pimrs pāris dienām vienā autobusā uz Mārupi braucu :D

albalonga написал(а):

nu beidz - SPN nejūsmojot nevar neskatīties. TUR TAK IR JENSENS!

that's the point, ka man tas neko neizsaka . :D

cravey написал(а):

Palo, mēs ar tevi kaut ko citu padarīsim, kamēr viņas par J2 runās  Bet vispār mēs varētu arī "Falling for Grace" noskatīties  Palo vajag Geilu redzēt hetero variantā  Turklāt tā filmiņa dikti jauka

hetero jauka filmiņa - droši! :D galu galā slidošana diezgan agri beigsies tak :) nebūs kā olmpiskajās visu nakti! :D

0

20

cravey, es arī Geilu gribu redzēt! :]

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Pasaules čempionāts daiļslidošanā 2010, Turīna