TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Pasaules čempionāts daiļslidošanā 2010, Turīna


Pasaules čempionāts daiļslidošanā 2010, Turīna

Сообщений 21 страница 40 из 252

21

Yiihaa, es kopš Tallinas neesmu skatījusies Geilu, būs lielāks efekts :D Bez tam, pēc Pļuškas vajadzēs kaut ko skaistu :D

0

22

tikai LŪDZU  - bez nemitīgiem koemntāriem par viņa citu lomu!!! :D
Nē, godīgi, man ir nedaudz bail, bet es riskēšu pavadīt vakaru ar jums 3 kopā :D

0

23

zin kas - es laikam 25.ieradīšos tikai uz 21, jo pēc darba. Nāksies man darbā būt. :(

0

24

albalonga написал(а):

zin kas - es laikam 25.ieradīšos tikai uz 21, jo pēc darba. Nāksies man darbā būt. :(

:( Nu nekas, tās pirmās divas stundas tad mēs bez tevis kaut kā :( Bet kolīdz vari, tā skrien prom no darba :D

0

25

Paloma написал(а):

tikai LŪDZU  - bez nemitīgiem koemntāriem par viņa citu lomu!!! :D

Nu tā kā mēs jau esam redzējušas, tad nebūs TIK traki :D

0

26

nu es beigšu darbu astoņos, ja paveiksies - 19:45. Un uzreiz bizošu - zemais starts. Un uz 41. busu un no pieturas Skola uzreiz pie jums. Pastāv iespēja, ka būšu 20:30 kaut kur. :D  Un jūs mani sagaidīsiet jau ar pielietām glāzēm un gatavu tostu. Un es vēl momentāni ņemšu un picu pasūtīšu.  :D

0

27

alby, es savu glāzi pataupīšu tev par skriešanu, turklāt varēsi arī no visām pārējām manām uzņemt dubultdevu :D Tā kā Braiens pieturas pie sava no glove, no love, es pie no-drinking game :D

Paloma, piedod, bet es nejutīšos vainīga, kaut gan, ja ne manis, tad viņas abas nebūtu sabojātas tik ātri (vai varbūt nemaz) :D :D :D

Ps. Es šodien sapratu, ka B/J, M/A un J2 ir lielākais pārdzīvojums manā dzīvē pašlaik, jo ir iestājies kaut kāds mistiskais depresijas periods, kad pilnīgi neko negribas un viņi vienīgi mani nedaudz izvelk no tās bedres.

0

28

etansy написал(а):

Ps. Es šodien sapratu, ka B/J, M/A un J2 ir lielākais pārdzīvojums manā dzīvē pašlaik, jo ir iestājies kaut kāds mistiskais depresijas periods, kad pilnīgi neko negribas un viņi vienīgi mani nedaudz izvelk no tās bedres.

:) QAF power! :)

0

29

Asnīt - nu tak nāc ar mums tusēties. Būtu tu ar mums izveles programmu Olimpisko skatījusies, depresions būtu smieklos noslīcis. Es garantēju. Gan jau 25.martā naktī mēs ar tev palīdzēsim. Un kopā ar slash power viss izdosies. :D

0

30

albalonga написал(а):

Būtu tu ar mums izveles programmu Olimpisko skatījusies, depresions būtu smieklos noslīcis.

Vai, tas bija labs, sen tik labi nebiju pavadījusi laiku, un tādas IDEJAS nāca galvā :D Vajadzēja Braienam kartiņā ierakstīt, ka viņš 300 Pļuškus nopelnīja mūsu vērtēšanas sistēmā :D

Atgriežoties pie PČ tēmas, lūk laiki, kad 15.03. FR puikām notiek testa slidojumi:

11:00 (12:00 pēc LV laika) - īsā programma SP

14:30 (15:30 pēc LV laika) - izvēles programma LP

0

31

cravey написал(а):

Atgriežoties pie PČ tēmas, lūk laiki, kad 15.03. FR puikām notiek testa slidojumi:
11:00 (12:00 pēc LV laika) - īsā programma SP
14:30 (15:30 pēc LV laika) - izvēles programma LP

turēšu īkšķus.

cravey написал(а):

Vai, tas bija labs, sen tik labi nebiju pavadījusi laiku, un tādas IDEJAS nāca galvā

HI-zivs.... :rofl:

0

32

cravey написал(а):

Vajadzēja Braienam kartiņā ierakstīt, ka viņš 300 Pļuškus nopelnīja mūsu vērtēšanas sistēmā

hahahaha, tiešām :rofl:

cravey написал(а):

11:00 (12:00 pēc LV laika) - īsā programma SP
14:30 (15:30 pēc LV laika) - izvēles programma LP

uh, nu tad turēsim īkšķus par Brianu tajā laikā!

0

33

albalonga написал(а):

HI-zivs.... :rofl:

Bilan, Alby, es tagad tevis dēļ kompim ekrānu apsļaudīju :D Biju jau aizmirsusi par čau-zivi :D

0

34

Paloma написал(а):

uh, nu tad turēsim īkšķus par Brianu tajā laikā!

Ui jā, es kā uz adatām būšu, domājams ne tik traki kā pirms SP Vankūverā..., bet tik un tā. Būtu manijs un laiks (man 16.03 KD skolā :() aizbrauktu uz Parīzi atbalstīt ;)

0

35

cravey написал(а):

Bilan, Alby, es tagad tevis dēļ kompim ekrānu apsļaudīju  Biju jau aizmirsusi par čau-zivi

bet tas bij labs. tas bija mūsu ģenialitātes paraugs. galvenais, es par ko pavisam citu smējos, bet nevarēju izteikt domu, bet tik caur smieklu asarām atkārtoju - haizivs un tu tik beigās - hi-zivs. Un arī rēci. Un vispār man pat kauns tavas mammas priekšā palikās, jo viņa totāli padomāja, ka mēs piedzērušās, bet tā nemaz nebija. Vienkārši tā bija kaut kāda smaga smieklu lēkme. :D

0

36

Da mēs vnk skumjas pārvērtām asarās. Vēl jo vairāk pēc tam, kad Brī pats par sevi pasmējās, kad nožāvās :D Bija jau tā sāpe, bet viņa nebija tik liela :)

0

37

Džoņiks nebūs Pasaules čempī :(
http://www.usfigureskating.org/Story.as … type=media

"I have decided that it is not advantageous for me to partake in the World Championships in Torino, Italy," Weir said. "While I understand the importance of competition, I feel that a short break at this time would be personally beneficial to me."

Nu viss, ja Braiens arī nepiedalīsies (tpfu tpfu tpfu), tad es nez, tad es varēšu mierīgu sirdi 24. sēdēt skolā lekcijās  :disappointed:

0

38

Stepkas nebūs, Džoņika nebūs. Vel ja Briana nebūš??? Bāc, paliek tik Javi un Samuels. Diez, Kevuška būs? Man jau liekas kaut kā, ka nebūs. Nu vienīgi ja Brians nebūs, tad Albānīts vai Janiks ar jaukumi. Bet nez - smagi, ka tik daudzu nebūs mīluļu. Bet varēs pēc pilnas klapes par Javi fanot.

0

39

līdz PČ sākumam vēl tikai 8 dienas  :crazyfun:

0

40

7 dienas!

P.S - Rīt turam īkšķus par Brī ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Pasaules čempionāts daiļslidošanā 2010, Turīna