TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » A-HA atvadu tūres koncis Rīgā 1.novembrī


A-HA atvadu tūres koncis Rīgā 1.novembrī

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Es tikko izlasīju un wow - jej. Super. es biju uz konci 2002.gadā. vienkārši super. Karoč biļetes no 20-40 LS. Par 20 laikam stāvvietas tālāk no skatuves. Karoč - kurš nāks ar mani? A-ha vajag dzīvajā dzirdēt. Viņiem baigi daudz labu dziesmu.

0

2

http://kultura.delfi.lv/news/entertainm … d=29925739

0

3

Piekrītu, ka viņus dzirdēt LIVE ir fantastiski!
Man 2002.gada kocerts patika. Es gan nepaliku līdz beigām, tomēr iespaids palicis līdz mūža galam :D  :whistle:

Es noteikti iešu :)

0

4

magon, ja tev nav ar ko iet - varam kopā. Ir tā, ka es iespējams iešu ar Darba biedreni, bet iespējams viena. Kad tuvāk būs - zināšu. Dod ziņu. Biļetes jau nākamotrdien jāpērk.

0

5

Man draugi arī plāno iet uz konci. Tas gan netraucē iet kopā! Tuvākajās dienās zināšu, kas nāk ar mani!
Žēl, ka biļetes maksā tik, cik tās maksā... Tu plāno ņemt pa 20LS?

0

6

magone написал(а):

Tu plāno ņemt pa 20LS?

jā, droši vien.

0

7

kā tad būs ar koncertu? es visdrīzāk iešu pirkt 2dien. ir šaubas, ka 10000 ātri izpirks :)

pirkšu pa 20ls, un iešu vēl vismaz ar 2 draugiem...

0

8

es netā pirkšu ar otrdien. es nez - droši vien piebiedrosos tev un taviem draugiem. :D

0

9

Koncis bija fantastisks. Par pārējo rīt.

0

10

Ahhh, jaukiii, gaidu tavu atsauksmi  :flag:

0

11

es uzrakstīju veselu romānu, bet nogļukojās elektrība un viss pazuda. Aš raudāt tagad gribas... :'(

0

12

Aiiii, besī ka tā notiek :'(  Man ar tā ir gadījies :(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » A-HA atvadu tūres koncis Rīgā 1.novembrī