TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 143.- 146.sērija (UgunsGrēks)


143.- 146.sērija (UgunsGrēks)

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

143.Sērija. 15.Februāris.

Aivaru pārsteidz Fēliksa parādīšanās viesnīcā. Leons un Marta ir salabuši un nevēlas, lai viņus traucē. Jagudins uzzina par Mirdzas nāvi un tajā vaino Gunāru. Rita nesaprot Gunāra dīvainās uzvedības iemeslus. Fēlikss pārguļ ar Serafimu, kura par to ir laimīga. Gunārs pasaka Ritai, ka viņiem nevar būt nekā kopīga. Leons gatavojas bildināt Martu, bildinājumu izjauc Serafima.

Отредактировано Mariposa (15.02.2010 20:34)

0

2

Mariposa написал(а):

Jagudins uzzina par Mirdzas nāvi un tajā vaino Gunāru.

Haha, nu tas Jagudins ir smieklīgs.. :D Njā, jo vairāk naudas, jo vēl vairāk gribas.. :no:

Mariposa написал(а):

Rita nesaprot Gunāra dīvainās uzvedības iemeslus.

Man ir viens vārds Gunāram sakāms - MAITA!  :suspicious: 'Es tagad esmu miljonārs, bet tu tikai istabene!' :huh:

Mariposa написал(а):

Leons gatavojas bildināt Martu, bildinājumu izjauc Serafima.

Awww, tas bija tik jauki.. Bildinājums.. :love: Bet nu jā, kā jau vnm kāds patraucē.. :D

0

3

GaBy написал(а):

Man ir viens vārds Gunāram sakāms - MAITA!  :suspicious:

Vo..vo...redz ko nauda dara ar cilvēku..bet vai tiešām viņš par Ritu ir aizmirsis? Varbūt tā ir kāda vienošanās vai kaut kas tāds..nu es nezinu, es tik te savā galvā fantazēju  :D

GaBy написал(а):

Awww, tas bija tik jauki.. Bildinājums.. :love: Bet nu jā, kā jau vnm kāds patraucē.. :D

Jā..! Fima un Fēliks..viņi tikir pāris... :D Nez, kas būs, ka viņa uzzinās  ka tas ir Fēlikss nevis Leons  :D
Jā, un Martas un Leona ainas ļoti skaistas, īpaši tā pirmā, tik mīlīga, kad viņa pie viņa pieglaužas tuvāk.. :love:

0

4

Man aizvien vairāk rodas aizdomas,ka Gunārs ir iekūlies pamatīgā afērā un,ka Mirdza joprojām ir dzīva,tikai no kaut kā slēpjās,un Gunārs to ļoti labi zina un tādēļ atraida Ritu,lai vēlāk kad visas intrigas atklāsies,netiktu vēl apsūdzēts arī divsievībā,es negribu ticēt,ka tik īsā laikā viņu bagātībā spētu tā samaitāt,jo ja tā būtu,tad Gunārs nebūtu atgriezies viesnīcā,bet joprojām dzīvotu Mirdzas mājā.Vai Jagudins pats arī tic tam,ko saka,iespējams viņš izmanto iespēju apsūdzēt Gunāru un Ritu slepkavībā,lai varētu iegūt Mirdzas mantojumu.Manas aizdomas,ka Fēliksa parādīšanās izraisīs virkni pārpratumu,un,ka vēl tik ātri neviens neatklās viņa personību, piepildījās.

0

5

Es piekritu tev, Terēza!  :) Manuprāt, Gunārs tā dara, lai pasargātu Ritu..Nu,ceresim, ka nekludamies!

0

6

144.Sērija. 16.Februāris.

Leons ir šokā par Serafimas uzvedību. Jagudins pārdzīvo par Mirdzas nāvi un netaisās klausīties Vadima paskaidrojumos par nozagto naudu. Marta notic Serafimas apgalvojumiem un sastrīdas ar Leonu. Vadims turpina īstenot plānus, lai pierādītu, ka viesnīcā kāds zog. Serafima ir pārliecināta par savu taisnību un nesaprot Leona reakciju. Jagudins pieķer Vadimu ar nozagtajām lietām. Leons gandrīz satiekas ar Fēliksu.

0

7

145. sērija, 17. februāris

Leons un Aivars nedaudz iedzēruši ierodas viesnīcā, Aivars uzskata, ka Leonam ir jāizrunājas ar Martu. Rita pārdzīvo par Gunāra dīvaino uzvedību un nolemj pati vēlreiz pie viņa aiziet. Pie Gunāra ierodas divi bandīti un meklē Mirdzu. Aivars un Leons ielaužas istabā pie aizmigušās Martas. Gunāram piedraud, un viņš ir spiests rupjā veidā padzīt Ritu. Serafima uzzina, ka Fēlikss ir Leona brālis.

0

8

GaBy написал(а):

Leons un Aivars nedaudz iedzēruši ierodas viesnīcā, Aivars uzskata, ka Leonam ir jāizrunājas ar Martu.

GaBy написал(а):

Aivars un Leons ielaužas istabā pie aizmigušās Martas.

Hāhāhā. :D Par šiem abiem varēja pārsmieties.. :D

GaBy написал(а):

Rita pārdzīvo par Gunāra dīvaino uzvedību un nolemj pati vēlreiz pie viņa aiziet. Pie Gunāra ierodas divi bandīti un meklē Mirdzu.

GaBy написал(а):

Gunāram piedraud, un viņš ir spiests rupjā veidā padzīt Ritu.

Njā, es nez, man jau liekas, ka tie abi ir Jagudina pasūtītie džeki.. :no:

GaBy написал(а):

Serafima uzzina, ka Fēlikss ir Leona brālis.

Beidzot vismaz kāds to uzzina. :D

0

9

146. sērija, 18. februāris

Vadims ierodas pie Zentas uz masāžu un cenšas viņu pierunāt piedalīties Vadima plānā. Marta nolemj vēlreiz parunāt ar Leonu un Serafimu. Fēlikss Serafimai izstāsta visu par sevi. Zenta piekrīt palīdzēt Vadimam un melo Jagudinam. Marta nenotic Serafimai, ka Fēlikss ir Leona dvīņubrālis. Donātam sākas alerģija, Helēna notikušajā vaino Viktoriju. Fēlikss mēģina satikt Leonu.

0

10

GaBy написал(а):

Fēlikss Serafimai izstāsta visu par sevi.

Man patīk kā viņš Fimu par Blondo sauc.. :D:D:D

GaBy написал(а):

Zenta piekrīt palīdzēt Vadimam un melo Jagudinam.

Ta nu gan.. :D 'Iespēru pa riepām, nekas nenotika, nolauzu šitos verķus.' (viņas aptuvenais teksts) <- :rofl:

GaBy написал(а):

Marta nenotic Serafimai, ka Fēlikss ir Leona dvīņubrālis.

Marta tik tiešām ir akla un nesaprot, ka tas NAV Leons! Leons tak nerausta bikses un nespļaudās! :dontknow:

GaBy написал(а):

Donātam sākas alerģija, Helēna notikušajā vaino Viktoriju.

Helēna toč bišk stulba! :dontcare: Njā, ceru, ka beigās Vika paliks ar Donātu kopā, kas man liekas, arī notiksies! ^^

0

11

Es nedomāju,ka abus rīkļu rāvējus Gunāram neuzsūtīja Jagudins,visticamāk,ka kāds cits,kuram Mirdza bija parādā un no kuriem tagad slēpjās,pirms tam inscenējot savu nāvi,tajā urnā var atrasties jebkas.Vadims tēlojot maniakālu kleptomānu,nudien pārcenšās,tas pat vairs nav smieklīgi.Martai tiešām vajadzēja iedomāties,ka kaut kas nav kārtībā,jo kādēļ Leonam būtu tā jāģērbjās,tik prasti jāuzvedās un jārunā slengā.

0

12

Terēze написал(а):

Man aizvien vairāk rodas aizdomas,ka Gunārs ir iekūlies pamatīgā afērā un,ka Mirdza joprojām ir dzīva,tikai no kaut kā slēpjās,un Gunārs to ļoti labi zina un tādēļ atraida Ritu

Mani arī pārņem tādas aizdomas,neciešas uzzināt,kā tad īsti ir.. :)

GaBy написал(а):

Fēlikss mēģina satikt Leonu.

pēc "Rīgas viļņos" rakstītā,noprotu,ka būs savstarpēja tikšanās un ceru,ka viņiem šoreiz nekas nepatraucēs.. :)

GaBy написал(а):

Man patīk kā viņš Fimu par Blondo sauc

ahāaam.. :D :D

GaBy написал(а):

Leons tak nerausta bikses un nespļaudās!

Fēlikss jau arī varēja kko ieminēties,kad Marta bija istabā,un jā ne vienmēr var ticēt savām acīm,bet ko padarīsi.. :|

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 143.- 146.sērija (UgunsGrēks)