TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 5. sezona » 5x14 My Bloody Valentine


5x14 My Bloody Valentine

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Tz5I0-7h53A[/youtube]
Original Air Date—11 February 2010
Castiel helps Sam and Dean hunt down Cupid (guest star Lex Medlin) on Valentine’s Day after townspeople start to kill each other for love. However, after Cupid tells them he’s innocent, they discover Famine (guest star James Otis), one of the Four Horsemen of the Apocalypse, has arrived in town.

0

2

Laba sērija, tik nu nespēju saprast, kapēc Dīnam visu laiku ir jācieš un jāatklāj vēl lietas, kas ar viņu īsti nav kārtībā.
Beigās bez asarām nespēju skatīties!

0

3

Nē, tas ir pārāk nežēlīgi. Kā viņi var likt Dīnam visu laiku ciet, vel un vēl. Tas ir pārāk nežēlīgi. Tā sērijas beigas. Bilan. Es te raudu. Tā viņa sejas izteiksme. iedomājieties sevī iekša tādu tukšumu, ka nekas nepalīdz, pilnīgi nekas neliek justies labak, nav prieks ne par ko. Viss tas Dīna uzspelējums, agrākā jautrība tagad tikai inerces pēc, lai gan reāli viņš nejūt neko. Vienkārši - ārprāc. Tas nav godīgi. Tā nedrīkst. Un Sems atkal addikts un Dīnam tas viss jāredz un jādzird... Un tas, ko izsalkums teica - ka Dīns nejūt izsalkumu ne pret ko, jo iekšēji jau ir miris, iekšā viņam vairs nekā nav. Izsalkums ir ne tikai ķermenī, bet dvēselē un Dīna dvēsele nejūt neko. Tas vienkārsi ir par daudz. Jo, pret kuru Dīnam bija jūtas, nogalināja. Annu, pret kuru Dīnam bija jūtas, sačakarēja un nogalināja. Vēl atsauces par vecākiem. Bilan, tā ir Dīna dzīve bet tāda sajūta, ka citiem viss šis grandiozais debesu/elles plāns ir humors un izklaide. Es nevaru, es te vienkārsi nespēju beigt raudāt. Gandrīz visas šīs sezonas sērijas ir smagas un liek man raudāt. Nez.  :'(

0

4

Jau no pirmajām Supernatural sērijām Dīns ir bijis mans mīļākais seriāla tēls, tagad, kad viņu visu laiku moka, man ar nāk raudiens. Es rudenī pat biju nodomājusi vairs neskatīties, jo seriāls bija kļuvis pārāk drūms, tomēr nespēju beigt skatīties, jo ļoti interesēja, kas notiks tālāk, tā nu vēl joprojām esmu aktīvs skatītājs. Lai gan pēdējā sērijā paziņojums, ka Dīns ir tukšs bija drausmīgs!  :huh: 
Pēc tā man sākās lielās filozofiskās pārdomas, kas turpināsies līdz nākošai sērijai (līdz 25 martam!! Drausmas  :unsure:  ). Es visu laiku domāju, ka tas otrais (laikam, neatceros precīzu skaitu) jātnieks nesaprot, ko pats teica, jo nevar būt, ka Dīns ir tukšs... Kaut kā nespēju ticēt tam. Bet nu redzēs, kā tālāk viss notiksies un, cerams, izrādīsies, ka jātniekam tiešām nebija taisnība.  :rolleyes:

0

5

nu varbūt būs kāds pavērsiens un Dīns centīsies vienkārši atgūt savu dvēseli vai kaut kā tā!
Man ar neticās, ka Dīns var būt tukšs, jo ja tā būtu viņš nejustu līdz ar tik ļoti visam kas notiek!

0

6

Siikaa - es ir mežonīga SPN fane un Dīns ar no pirmā brīža, kad parādījās ekrānā ir mans mīlulis. Dievinu Jensenu Ackles. Viņš ir vienkārši bezdievīgi un krimināli smukiņš. Karoč - neslēpju - mans sapņu vīrietis... :rofl:

Nu es jau aprakstīju savas izjūtas par šito sēriju. Bet - es domāju, ka Dīns ir vienkārši tik ļoti noguris no cīņas un no tā, ka viņš visu laiku cīnās, bet zaudē, zaudē, zaudē... Njā. Smagi. Bet es domāju, ka Dīns kaut kādā veidā atgūs vēlmi cīnīties. Cik nu esu dzirdējusi, kad 5.18 būs ļoti spēcīga sērija tieši par Dīnu un Dīna saistību ar Maiklu un tā tālāk. Vēl dzirdēju, ka laikam kā spoks vienā sērijā parādīsies Sema un Dīna brālis, kurš tajā vienā sērijā nebija īsts, bet viņi uzzināja, ka viņiem ir bijis pusbrālis. Un ir daudz visādu sižetu - tas demoniskais zēns, kurš ir spēcīgāks par visām radībā, triksteris Gabriēls, kurš pēc Dīna runas man šķiet, ka varētu iejaukties un vairs neuzvesties tik ķēmiski. Cass ir totāli Dīna pusē. Tas ir pilnīgi redzams, ka Dīns ir līderis. Un sērijas beigas izteica tik daudz - Dīns lūdz palīdzību. Ar asarām acīs viņš lūdza palīdzību. Viņā dzimst ticība, vēlme ticēt un tajā ir spēks. Bet nu jā - Dīnu moca pārāk spēcīgi. Es nevaru - man atceroties jau atkal asaras acīs. Ak jā - oficiāli - SPN būs 6.sezona. Tas nu ir apstiprināts.

0

7

albalonga написал(а):

Ak jā - oficiāli - SPN būs 6.sezona. Tas nu ir apstiprināts.

aha to es ar dzirdēju! :D
yeeeeey! tas būtu pat jānosvin! :D

0

8

mēs ar cravey iepriekšējā naktī jau nosvinējām... :playful:

0

9

albalonga написал(а):

tas demoniskais zēns, kurš ir spēcīgāks par visām radībā, triksteris Gabriēls, kurš pēc Dīna runas man šķiet, ka varētu iejaukties un vairs neuzvesties tik ķēmiski. Cass ir totāli Dīna pusē. Tas ir pilnīgi redzams, ka Dīns ir līderis.

Cik sapratu no sērijas 5.8 "Changing Channels", tad Gabriēls ir viens no eņģeļiem, kurš vienkārši netic, ka kāds varētu uzvarēt Luciferu, tāpēc nemaz nepalīdz...
Cass, man šķiet, par Dīnu tik ļoti rūpējas, jo, tomēr viņš viņu atdzīvināja, un Dīns tomēr Cassu ir uztvēris kā draugu un izturējies pret viņu, kā pret līdzīgu, kas noteikti rada cieņu... Nu man šķiet, ka Cassam Dīns ir labākais draugs un savā ziņā (iekšējā spēka un drosmes dēļ) arī apbrīnas objekts! :) Tāpat atceroties pirmās sezonas, Dīns vienmēr ir bijis līderis, vienmēr uzņēmies atbildību un rūpes, varbūt arī tāpēc viņam tagad ir tik grūti, jo viņš jūtās tā, it kā viņš būtu pievīlis visus (nenosargājot Semu un nenovēršot Lucifera atbrīvošanu), tomēr es arī domāju, ka Dīnam atgriezīsies cīņas spars un viss norisināsies uz labo pusi. :)

Es jau domāju, ka šai sezonā viņi diez vai spēs nobeigt un seriāls tomēr ir ļoti populārs, tāpēc kaut kā jutu, ka būs 6.sezona.. tomēr oficiālais apstiprinājums nomierina.. :)

0

10

Siikaa написал(а):

Cik sapratu no sērijas 5.8 "Changing Channels", tad Gabriēls ir viens no eņģeļiem, kurš vienkārši netic, ka kāds varētu uzvarēt Luciferu, tāpēc nemaz nepalīdz...

nu viņam ir vienalga, kurš uzvar - vismaz viņš tā paziņoja. Galvenais, lai cīņa beigtos. Bet Dīns lika viņam aizdomāties un cīnīties par savu ģimeni, uzņemties atbildību.

Siikaa написал(а):

Cass, man šķiet, par Dīnu tik ļoti rūpējas, jo, tomēr viņš viņu atdzīvināja, un Dīns tomēr Cassu ir uztvēris kā draugu un izturējies pret viņu, kā pret līdzīgu, kas noteikti rada cieņu... Nu man šķiet, ka Cassam Dīns ir labākais draugs un savā ziņā (iekšējā spēka un drosmes dēļ) arī apbrīnas objekts!

Jā, tas jau no sākta gala bij redzams, ka Casu pārsteidz Dīns, ka Cass interesējas par Dīnu un ir pārsteigts par daudzko, kas ir Dīns, kā viņš rīkojas, cik pašaizliedzīgs viņs ir, kā mīl savu ģimeni u.c. Cass nekad nedarītu pāri Dīnam un principā tie vārdi ko Cass teica man šķiet iepriekšejās sezonas beigās vai šīs sākumā - ka viņs ir izdzīts no debesīm, ka viņa brāļi vairāk viņu nepieņem un to visu viņš izdarījis Dīna dēļ.  Un principā Cass brīziem atdarina Dīnu un tas ir komiski un viņ skatās uz Dīnu kā uz dabas brīnumu. Ak, dievinu viņus abus. hahaha. Un Cass - no sākta gala pateikts - viņs ir sekotājs un katram centīgam un uzticīgam sekotājam ir vajadzīgs līderis, kam sekot. Un Sems, lai arī vairakas reizes jau ir dusmojies par to, ka Dīns viņu attiecībās ir boss - vienalga seko Dīnam. Viņš nesekoja tēvam, bet seko Dīnam. Dīns tipa sekoja tevam, uzticīgi izpildīja visu, ko tēvs teica. Un tas, ka Dīns b°pēc būtības ir līderis, norāda vēl spēcīgāk, cik grūti Dīnam patiesībā bija akli sekot Džona pavelēm, bet viņā ir tāda mīlestība pret ģimeni, tāda uzticība un cieņa. Ak. es tik cerus, ka viņi dos Dīnam arī ko labu par visām tām mokām un pārdzīvojumiem jo tas nu kļūst biki par traku. eh. Kad Dīns raud es ar vienmēr raudu/

0

11

Jā viņa mīlestība pret ģimeni ir fantastiska, viņš ir gatavs sekot ģimenei uz jebkuru vietu.. Viņš Sema dēļ pārdeva dvēseli, tas jau izsaka visu. Domāju, ka tieši šī pašaizliedzīgā attieksme ir viena no lietām, kas tiešām liek Cassam Dīnu uztvert ar tādu kā bijību.. :)
Ja godīgi, es neatceros, ka kādā seriālā būtu tik ļoti raudājusi, kā brīdī, kad nomira Dīns, tad gan man sirds lūza pušu.. cik priecīga es biju, kad viņu atdzīvināja... tomēr tagad dusmojos uz seriāla scenāristiem, varētu tomēr būt jaukāki...  :O

albalonga написал(а):

Un Cass - no sākta gala pateikts - viņs ir sekotājs un katram centīgam un uzticīgam sekotājam ir vajadzīgs līderis, kam sekot.

Man šķiet, fantastiski, ka Cass par līderi izvēlējās Dīnu, nevis kādu no "lielajiem" eņģeļiem, tas norāda uz fantastisku lojalitāti. Esmu par Cassu sajūsmā tikai tā iemesla dēļ.

Tā vien izskatās, ka esam uz viena Supernatural viļņa!  ^^

0

12

Siikaa написал(а):

Tā vien izskatās, ka esam uz viena Supernatural viļņa!

jā. tik jauki a kādu parunāt par SPN un tieši par Dīnu. Ah, nu dievinu viņu, dievinu. Vienkārši kā ieraudzīju, ta man momentāni bija mežonīgs crash uz jensenu un tas crash turpinās jau pāris gadus. Viņš vienkārši ir necilvēcīgi, vārdos neaprakstāmi smukiņš. Nelegali adorable. tikko tieši paskatījos tūbē visus klipiņus, kur viņš dzied. Ah, viņam vajadzētu ieraktīt albumu un pašam visu nodziedāt, nevis tik bekvokālus draugiem. Es dievinu viņa balsi. Un vienmēr kad dzirdu Bon Jovi Dead or alive, asaras acīs, atceroties, kā Dīns dziedāja. eh. Čist, Dīnam pārāk daudz jācieš - tas ir reāli smagi.

0

13

albalonga написал(а):

Vienkārši kā ieraudzīju, ta man momentāni bija mežonīgs crash uz jensenu un tas crash turpinās jau pāris gadus.

Es pirmo reizi Jensenu ieraudzīju Smallvillā (ko varētu uzskatīt par manu lielāko seriālu apsēstību), kur viņš divas sezonas tēloja diezgan nozīmīgu lomu.. tieši viņa dēļ sāku skatīties Supernatural :)

P.S. Tikko ieraudzīju, ka Jensenam ir par vienu Supernatural sēriju vairāk kā Jeredam.. tikai nevaru atcerēties, kurā sērijā tad nebija Sema??!!!  :|

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 5. sezona » 5x14 My Bloody Valentine