TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Sapņi, zīmes, pareģojumi


Sapņi, zīmes, pareģojumi

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Nolēmu atvērt šo tēmu, jo tikko redzēju tādu sapni. Un vispār - mēs ar cravey jau sapratām, ka bieži ir visādas zīmes, tik mēs nemākam tās lasīt. Piemēram tieši pirms veču izvēles programmas mēs Palomas atnestajās video kasetēs skatījāmies 1988.gada Olimpiādi Kalgari. Un tieši lielākoties veču izvēles programmu. Uzvarēja Brians Boitano. Un kopš Boitano neviens Amerikānis Olimpiādē nebij uzvarējis. Bet tagad uzvarēja - Laisičeks. Tik pasakiet, ka tas, ka Palo paņēma tieši 88.gadu un mēs skatījāmies nebij zīme Laisičeka uzvarai. Talāk - otrdienas vakarā pirms veču obligātās mēs ar cravey veikalā skatījāmies žurnāliņus un lādējāmies, ka uz vaka Pļušs veseliem dieviem. Es tur ņēmu un man netīšām divi žurnāli nokrita un esa viņus nepacēlu. Es jokojot teicu, ka Pļuš divreiz nokritīs. Nu bet viņš protams robots un nekrīt. Bet - viņš palika otrajā vietā.  :D  hahaha, bij zīmē. Un cravey - atrceries skaitli 21? Brians ir 17., Stefijs 4. 17 + 4 = 21...

Varbūt arī jums ir kādas zīmes, pareģojumi, sapņi, kurus nesaprotat uzreiz, bet vēlak. Protams var būt tās visas tikai sakritības, bet es ticu intuīcijai. Tik mēs neesam iemacījušies to pilnībā izmantot. Manuprāt viss šitas ir ļoti interesanti. cravey piemēram pati var pastāstīt, kādā stāvoklī bija pirms briana īsā slidojuma. Man bij bail, ka būs ātrie jāsauc...

0

2

Un tātad - mans sapnis.

Notiek tipa manas pirmās skolas aktu zālē. DEaudz cilvēki, skolnieki, daži veci skolasbiedri, daži mani darba biedri, cravey, Palo... Tur ir Pļušķis, Brians un Stefijs. Tipa tikšanās ar faniem. Pļušķis visu laiku sīku skuķeņu ielenjkts sēž un flirtē ar viņām. Mums tāpēc brīvāka pieeja pie briana un Stefija. Bet nav tā, ka cilvēki metas viņiem virsū. Es nez kāpēc, bet Brians dejo ar savu treneri un tas ir kā priekšnesums - visis skatās, brīnās, applaudē. Pļuš ignorē, turpina flirtēt ar skuķenēm. Stefijs sēz uz skatuves malas (Brians ar treneri dejo pa zāles vidu) un žāvājas. Es ar tu kaut ko sāku dejot pie skatuves. Pēkšņu Stefijs piegaja pie manis un paņēma manu roku savā rokā. Viņa roka reāli trīķcēja. Mēs saskatījāmies un viņš pateica, ka apskauž mani, jo mana roka netrīs, bet viņam trīc. Ees paņēmu viņa roku savā, pasamidīju, pateicu, ka viss būs labi un noskūpstīju viņu uz vaiga. Un tajā brīdī sencis mani pamodināja, jo tīrīja sniegu no balkona...

0

3

albalonga написал(а):

Un tajā brīdī sencis mani pamodināja, jo tīrīja sniegu no balkona...

Oi, negribētu būt tavs sencīts' tajā brīdī :D

albalonga написал(а):

Brians ir 17., Stefijs 4. 17 + 4 = 21...

Nope, Braiens palika 16. :) Līdz ar to 16 + 4 = 20 ;)

0

4

cravey написал(а):

Nope, Braiens palika 16.  Līdz ar to 16 + 4 = 20

njā, okey - diez ko nozīmē 20... :D  Un diez ko nozīme, ka viņš 16. - tāpat kā Salt Lake City - laikam, ka atkal visu no jauna sāk. :P

0

5

albalonga написал(а):

Un diez ko nozīme, ka viņš 16. - tāpat kā Salt Lake City

Nope, izrādās, ka Salt Lake viņš bija 14. (kas nozīmē, ka Stefs bija 15.), tikko pati paskatījos :)

0

6

oho, skaidrs. nu jā. Interesanti - numeroloģija čo ta te nedarbojas. Vai arī darbojas, tik es to neredzu. :D

0

7

albalonga написал(а):

Vai arī darbojas, tik es to neredzu. :D

Drosi vien, ka tā, jo mēs jau skatamies uz tiem skaitļiem, kas mums ir tuvi. Maybe tas ir tikai uz viņiem. Bet kaut kādai nozīmei tur ir jābūt, visam šajā pasaulē ir kāda nozīme ;)

0

8

Argggghh, šonakt atkal man Brī sapņos rādījās!!! Jau trešo nakti gandrīz pēc kārtas!!  Jūs teiksiet forši - jā, bet nav gan, ja katru rītu pamosties savā gultā ar apziņu, ka esi tūkstoš km attālumā un tāpat kā iepriekš neko nevari darīt lietas labā :(

I'm slowly going insane... :'(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Sapņi, zīmes, pareģojumi