TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Nedaudz no vēstures...


Nedaudz no vēstures...

Сообщений 1 страница 20 из 43

1

Iedomājos, ka šī ar varētu būt jauka tēma, jo tak noteikti, ka daudzi atcerās tādus slidotajus kā Jagudins, Lobačova/Averbuhs, utt. šeit mēs varētu parunāt par iepriekšējiem gadiem daiļslidošanā, par mīļiem slidotājiem, kas tagad vairs neslido, vai piedalās šovos. Vai arī vnk ielikt kādus sev mīļus video, atgadināt citiem, varbūt arī viņi atcerās ;) Kā arī esiet laipni aicināti padalīties ar saviem stāstiem iz vēstures - kā jūs iesākāt skatīties daiļslidošanu, kas jums lika to iemīļot?

Piemēram, mani iemīļot daiļslidošanu lika Franču (kāds pārsteigums, ne? :D) daiļslidotājs Filips Kandeloro /Philippe Candeloro/ ar savu izvēles programmu "D'artanjans" , kad ievēroju viņu 1998. gada Olimpiskajās spēlēs Nagano, pēc kuram viņš pārgāja uz profesionāļiem ;) Lūk video:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aDb3fuvslfc[/youtube]

0

2

ak, ja - paldies, ka izveidoji tēmu. čist mums jārīko Candeloro vakars. :D

0

3

albalonga написал(а):

čist mums jārīko Candeloro vakars. :D

Es mēģināšu dabūt paraugdemonstrējumu prog. no tām Olimpiskajām, tas bij pats labākais :shine:

0

4

cravey написал(а):

Filips Kandeloro /Philippe Candeloro/ ar savu izvēles programmu "D'artanjans"

Man daiļslidošanu lika iemīļot Jagūdins ar savu "Man in the Iron Mask", un Filipa Kandeloro "D'artanjanu" ieraudzīju tikai stipri vēlāk.... kad jau bija sākusies YouTube ēra. Noskatījos, ļoti iepatikās un sabēdājos, ka viņa ir slidota 1998. gadā un es biju to palaidusi garām, un nesekoju šī slidotāja karjerai, kamēr viņš piedalījās sacensībās...  :no:

0

5

Es ar Kandeloro tikai Olimpiskajās 1998.g. redzēju, un tieši pēc tam viņš arī aizgāja no amatieriem. Pēc tam nāca Jagudins Olimpiskajās 2002.g. Nu jā, un tad jau 2006.g. Eiropas čempī, ko pavisam netīšām ieslēdzu pa Tv, jo nekā cita nebija - ieraudzīju Brī. Ar Brī arī viss trakums sākās un jau nākošajā gadā braucu uz Varšavu :D Īstenībā, ka tā padomā, baig fiksi tas viss notikās :D

He he, vēl Rīgā vienu gadu, ja nemaldos 2008.g., bija Drobiažko/Vanagas šovs, kurā piedalījās arī Kandeloro. Tā kā biļetes lejā pie ledus bija lētas, tad tiku pirmajā rindā redzēt savu bērnības mīļāko slidotāju - tas bija SUPER! Tapē arī man nezūd cerība kādā brīdī Braienu redzēt Latvijā. Protams kādā patālākā nākotnē, bet tomēr :)

0

6

cravey написал(а):

tiku pirmajā rindā redzēt savu bērnības mīļāko slidotāju

Apsveicu!  :rolleyes:

Man pirmais daiļslidošanas pasākums, ko redzēju dzīvajā bija čempionāts Tallinā!  ^^

Jā.. Brian spēj saviļot ar savu slidojumu...  8-) Arī es tikai viņa dēļ 2004. gadā saslimu ar daiļslidošanas trakumu...  :D

Bet izskatās, ka ar daiļslidošanu kā tādu tu saslimi pirmā, jo 1998. gadā neatceros, ka tā vispār mani interesēja... tā sāku pievērst uzmanību tikai, kad Jagudinu redzēju...  :blush:  Ahhh... vecie labie bērnības laiki, kad slidošana vienmēr iekrita brīvlaikos un varēja to kārtīgi redzēt...  :D

0

7

Siikaa написал(а):

Jā.. Brian spēj saviļot ar savu slidojumu...  8-) Arī es tikai viņa dēļ 2004. gadā saslimu ar daiļslidošanas trakumu...  :D

Nu mani ar tā īsti par daiļslidošanas fanu var uzskatīt no 2006.gada ;) Pirms tam tas bija tikai tā, viens no sporta veidiem ko kopā ar mammu skatījāmies, bet tā īpaši neko tuvāk nezinājām un neinteresējāmies :D

Mani vienmēr pārņēm rēka, kad atceros savu reakciju, kad ieraudzīju Braienu, pirmo reizi tai 2006.g. Eiropas čempī :D Tas bija tā kā mūvijos. Mamma man sēdēja pie kompja, a es gulēju gulta, jo biju apslimusi. Vispirms ieraudzīju Lambiku, a viņu es kaut kā jau atcerējos no 2002.g., Pļušku ar starp citu zināju, un jau tad viņš man nepatika :D Nu lūk, un tad nu es mammai teicu, ka es labāk gribu, lai tas šveicietis uzvar nevis Pļuška. Savukārt pēc Stefana slidoja Brī. Hhaahahha, tas man bij kā ar bomi pa pieri. Piecēlos uzreiz sēdus, lai tuvāk ieraudzītu. Skatos, no Francijas. Un kā viņš sāka slidot, tā mammai teicu - "vai arī šitas" [lai uzvar]. Kad Brī noslidoja, tad ar to arī bij viss. Paraugdemonstrējumos jau uzreiz vaktēju, kad viņš slidos. Un viņa mūzikas un tērpa izvēle tikai visu pastiprināja. Tā dziesma man jau labu laiku bija patikusi, saukārt tas vēsturiskais tērps - esj au sen par vēsturiskajiem laikiem fanoju :D Tai vakarā arī atradu starptautisko Brī forumu, piereģistrējos un viss aizgāja. Turīnas Olimpiskajās spēlēs jau biju liela Brī fane. Pč jau naktī negulēju, vaktēju rezultātus (togad Kalgari notika). Un tai forumā pirms PČ bija arī projekts, kurā es jau ar ņēmu dalību. Sūtījām katrs fans no savas valsts kartiņu ar uzmundrinošu veltījumu, kuru viena cita fane, kas klātienē apmeklēja čempi, visas kartiņas viņam personīgi nogādāja :)

Ehh, sanāca atkal eseja, bet es par šo tēmu varu vārīties, vai rakstīt stundām ilgi :D

0

8

cravey написал(а):

Ehh, sanāca atkal eseja, bet es par šo tēmu varu vārīties, vai rakstīt stundām ilgi

Ahh.. es tāpat... tik vajag iesākt diskusiju par daiļslidošanu ar mani... varu stundām norunāt no vietas...  :stupor:
Kādreiz domāju, ka es viena tāda tik ļoti ar daiļslidošanu apslimusi, it īpaši ar Brian stilu un programmām... A nekā..  :cool:
Kad sāku skatīties slidošanu, man apkārt nebija neviena tik ieinteresēta.. es jau gadu pēc tam mammai un māsai skaidroju tiesāšanas sistēmu, jaunās sistēmas plusus, kā arī katra elementa nozīmi...  :D Riktīgi viņām kritu uz nerviem..  :D
Tā kā man mamma ir Plušķa fane un māsa par Stefanu turēja īkšķus, tad manu vāvuļošana, cik Brian ir superīgs viņām gan pie sirds īpaši negāja..  :sceptic: Tā nu sāku fanot klusībā, tikai skatoties čempionātus gan nevarēju noturēties un parasti pārdzīvoju līdzi kā traka....  :O Bet nu es vairāk darbojos, kā informācijas vācējs, daudz lasīju, skatījos bildes un interesējos, bet īsti uz āru nekādas darbības neveicu.. Man lielais daiļslidošanas varoņdarbs pagaidām ir brauciens uz Tallinu, kas mani saslimdināja tikai vairāk...  :D

Un viņam tas tērps tiešām tik labi izskatījās...  :yep: Njā... tur i komentārus nevajag...  :)

0

9

Siikaa написал(а):

Man lielais daiļslidošanas varoņdarbs pagaidām ir brauciens uz Tallinu, kas mani saslimdināja tikai vairāk...  :D

Apsveicu :D Bet tagad tu esi nonākusi īstu trako vidū (ar mani priekšgalā :blush: ), un domājams, ka tas brauciens uz Tallinu tev būs tikai viens no tādiem piedzīvojumiem  :playful: Tā ka, turies tik bariņā ;)

0

10

Ceru, ka būs tikai viens no piedzīvojumiem..  :yep:

0

11

Siikaa написал(а):

Kādreiz domāju, ka es viena tāda tik ļoti ar daiļslidošanu apslimusi, it īpaši ar Brian stilu un programmām... A nekā..  :cool:

Es tevi pievienoju team Joubert statusam :D Būsim tagad abas team Joubert  :crazy:

0

12

cravey написал(а):

Es tevi pievienoju team Joubert statusam

:jumping:  :jumping:  :jumping:

0

13

Nu jā mana pirmā apsēstība bija Jagudins. Tās viņa programmas ir vienkārši dievīgas. Bet nu tad tas jau bija vel tā nosacīti, nebija jau tik tālu, ka varētu 3jos naktī celties, lai varētu kaut ko redzēt :D Tad man mamma fanoja par Jagudinu. Tā arī iegājos šājā sporta veidā! Paldies viņai. Savādāk vēl joprojām fanotu par futbolu :D :D Es pat nespēju iedomāties, kā man agrāk varēja futbols patikt! :D

Pēc tam 2005.gada PČ. Ārprāts Stefija dēļ sākās mana LIELĀ  apsēstība. Paldies tev STEFAN! Tā arī sāku cītīgi skatīties un fanot. Protams tad visa mana sirds piederēja Stefanam. Vēl tajā laikā patika Plušķis un Brī. Tā lielā mērā par Brī sāku fanot 2007. gadā!

Nu tagad mana LIELĀ apsēstība ir Brī! Būtībā atkal paldies jāsaka Stefijam!

0

14

salīdzinot ar jūsu stāstiem, es esmu pilnīga iesācēja šajā jomā un sevi par fani laikam vēl saukt nevaru. tā kārtīgi sporta fanošanai pievērsos ar Turīnas olimpiskajām spēlēm (hokejs un futbols gan ir krietni senākas apsēstības), taču tajās es skatījos visu, izņemot daiļslidošanu. :D atceros, ka mamma skatījās, bet es ilgāk par 5 minūtēm nevarēju izturēt. :D
tad mammai sākās apsēstība ar šovu "Lednikovij period". No sākuma es uz viņu skatījos galīgi šķībi, bet tad kaut kā sāka patikt. Šķiet, ka 2007.gada Ziemassvētkos rādīja to pašu Turīnas OS daiļslidošanas atkārtojumu, paskatījos to un nošokējos, ka nav nemaz tik garlaicīgi. Jāatzīst, ka vienīgais ko es zināju bija Pļušķis. :D
bet visbeidzot es sāku regulāri skatīties čempjus, sākot ar pagājušo gadu, tas viss arī jūsu ietekmē, jo bara instinkts parasti darbojas vislabāk. Mani favorīti ir francūži - Brians un arī Albans, vēl patīk arī Laisačeks, taču tas nav tikai Pļuščenko atņemtās medaļas dēļ, jo man viņš ļoti iepatīkās pagājušā gada PČ. :D
Sievietes un pārus īpaši neskatos, vairāk tos redzu tikai paraugdemonstrējumos. Tur tādu noteiktu favorītu nav. Vakar man, piemēram, ļoti patika Laura Lepisto

0

15

O, Norkys ;) Jauki, vel viens Brī atbalstītājs mūsu vidū  :flag:

Inetux, tev kādu statusu labāk likt - team Sterian, vai team Joubert?  :playful:  Izvēle tavās rokās :D

0

16

cravey написал(а):

Inetux, tev kādu statusu labāk likt - team Sterian, vai team Joubert?  :playful:  Izvēle tavās rokās :D

Bāc smaga izvēle :D Bet nu team Joubert! :love:

0

17

Done ;) Laipni lūdzu bariņā  :glasses:

0

18

Siikaa написал(а):

Tā kā man mamma ir Plušķa fane un māsa par Stefanu turēja īkšķus, tad manu vāvuļošana, cik Brian ir superīgs viņām gan pie sirds īpaši negāja..

Man bija savādāk man mamma un māsa par Brī fanoja, un es tur ar to savu vāvuļošanu par Stefanu! Ai no karoč skatijos daiļslidošanu citā istabā :D Tad laiki mainijās un mamma sāka par Evanu un Tomašu fanot, māsai kaut kā apnika vel pa reizei uzprasa, kurā vietā palicis Brī. Tagad es ir liellākais Brī atbalstītājs ģimenē!

0

19

Inetux написал(а):

Tagad es ir liellākais Brī atbalstītājs ģimenē!

Hhahahahhaha, labs stāsts, viss pilnīg otrādi gandrīz apgriezies :D

0

20

cravey написал(а):

Hhahahahhaha, labs stāsts, viss pilnīg otrādi gandrīz apgriezies :D

Principa jā.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Nedaudz no vēstures...