TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » JoAnn Ross - Scandals


JoAnn Ross - Scandals

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Palo un cravey jau zin sižetu. Es tieši pagājušo ceturtdien darbā pirms došanās pie cravey sāku lasīt J2 fanfiku, kurš pēc šīs grāmatas rakstīt. Un Palo un cravey klātbūtnē no ebay piektdienas rītā pasūtīju šito grāmatiņu. Un šorīt bij jau pastkastē iemsta.

Sižets tāds - Brema brālis traģiski iet bojā īsi pirms savām kāzām. Brāļa bērēs Brems pārguļ ar brāļa līgavy Dani. Viņi mierina viens otru sāpēs, abi ir piedzērušies. Paiet laiks un Brems, kurs ir gana cinisks, gudrs filmu producents, nespēj aizmirst Danijas maigo ādu un skaistās acis. Viņš saprot, ka grib viņu redzēt atkal,. kad Danija pati parādās un paziņo, ka gaida Brema bērnu. Daniju vajā cilvēks no pagātnes, tāpēc viņa piekrīt apprecēt Bremu, lai arī nemīl viņu. Brems saprot, ka mīl Daniju. Vispirms viņš viņu apprec un pēc tam viņam jāpanāk, lai viņa viņu iemīl.

Grāmatai 200 lpp, plāniņa un gana novazāta - no ebay lietotu pasūtīju. Bet grāmata izdota 1994.gadā, tā ka nav brīnums. Karoč kad es izsasīšu, tad ja kāds gribēs, varēs aizņemties un izlasīt. Man ir nojauta, ka cravey gribēs un palo ar moš. :D

0

2

Izlasīju - man ļoooti patikās :) Dikti mīlīgi, lai arī vietām skumīgi  :disappointed:

0

3

hahaha, prieks, ka patikās. es gaidīšu J2 versiju... :D

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » JoAnn Ross - Scandals