TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Kaislibu vētras 26. februāra sērijas izsklāsts


Kaislibu vētras 26. februāra sērijas izsklāsts

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Nu ta es jums istastisu sikuma kas notika "kaisliu vetra" Sakums nebija loti interesants bet jau vidu un beigas interesentaks.
Izabella parada Beatrisei Marijas Terezes fotografiju, bet si ir soka un izstasta ka vina pie Valentinas un Felipes klabutne jauta kas ir si par sievieti??
Beatrise doma ka Felipe kaut ko nojaus ! Un vina vairs   nevelas liecinat tiesa , bet Izabella vinu iedrosina un saka ka veiksme ir vinu puse                :angry2:  :vikings:  :bende:
Hesus Ninjo ir satriekts un saprot ka Hiselai ir vezis ! tad maza aina kur ir Trinidada un dakteris un vini runa par to ka vina klus redziga
Dad iedot Marijai Terezai drebes kuras vinai javelk tiesas piedalisanas laika !
Un tad jau cela uz tiesu dazi cilveki saka ka  vinai jasenam sods par to ko vina ir izdarijusi bet dazi tam nepiekrit Tad tas tizlais vinas tevocis pieet vinai klat un saka tev jabut stiprai manu milulit !

0

2

:kush:  :(  :russian_roulette:  :friends: klau es neto pogu uzspiedu ! Nu labi turpinasu talak . Tad ierodas Santos un pieiet vinai klat un vini sak skupstities tad serija beidzas !!!!! :hear :rose:  :give_heart:  :superman: t: BET es izlaidu vienu vietu kur Santos staveja pie cietuma un nevelejas doties prom (kanesna vins dzera) pie vina atnaca Sipriano dels ( aizmirsu ka sauc)  un tas pateica ka Santosam labak nevaidzetu bekt ar Mariju Terezi jo tas ir parak bistami bet vins nepiekrit !!! Bet Sipriano dels saka ka vinam jauzmanas tadel ka uz jumta ir divi :russian_roulette:  cuvaki un kokos paslepusies un vel citur bet Santos saka ka vinu nekas neatures.!!!!!!!! :(  :meklet:  un tad seko vis ko es uzrakstiju !

0

3

eeeee laikam es nedriksteju te uzrakstit aprakstu par Kaislibu vetras serijas aprakstu

0

4

ANINA написал(а):

eeeee laikam es nedriksteju te uzrakstit aprakstu par Kaislibu vetras serijas aprakstu

Tu droši drīkstēji!!! Un milzīgs paldies par atstāstu!!!! :rose:

0

5

nu tad jau viss ir super !!! ^_^

0

6

nu bet visspozaka aina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SANTOS AIZSUT PIE M T CIETUMA LOGA DOMINO AR PUKEM!!! VINSH STAV UN M T AR VINU SARUNAJAS CIK BRINESKIGI!!! :heart:

0

7

HuLiA написал(а):

SANTOS AIZSUT PIE M T CIETUMA LOGA DOMINO AR PUKEM!!! VINSH STAV UN M T AR VINU SARUNAJAS CIK BRINESKIGI!!!

AAAAAAAAAAAAAAAA, cik skaisti.... :heart:  :blush:

0

8

HuLiA написал(а):

SANTOS AIZSUT PIE M T CIETUMA LOGA DOMINO AR PUKEM!!! VINSH STAV UN M T AR VINU SARUNAJAS CIK BRINESKIGI!!!

Tiešām skaisti!! Es kā parasti tālāk par nodomu skatīties netieku...  :blush: skatos Amuletu, sēžu pie datora un aizmirstu par Vetru.. Un pec tam nožēloju..

0

9

bet es skatos amuletu pa mazam druscinam :D

0

10

Nu tuuuuu - par to es nešaubos!!! Zinu par tavu mīlestību pret šo seriālu! :D

0

11

Es arī šodien Tormentu paskatījos, vispār man liekas, ka tagad viņa interesantāka sāk palikt. :D
Būs biežāk jāpaskatās! ;)

0

12

Klau laikam vini sodien begsssss !!???? :rolleyes:

0

13

ANINA написал(а):

Klau laikam vini sodien begsssss !!????

Jā, tā varētu būt! :D

0

14

VISI SKATAS LA TORMETU!!!!!!!!!!!!!!!!!VISVISI SKATAS LA TORMETU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I SKATAS LA TORMETU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!VISI SKATAS LA TORMETU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SHODIEN VINI BEGS RIT VINUS ATRADIS VALENTINA ES ZINU KAS NOTIKS JAU UZ MENESI TALAK======DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Kaislibu vētras 26. februāra sērijas izsklāsts