TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » LNT jauns Krievijas seriāls Mans sapņu vīrietis


LNT jauns Krievijas seriāls Mans sapņu vīrietis

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

No 10. marta 16:55
Mans sapņu vīrietis
(Однажды будет любовь)

Anna ir dabas bērns, arvien gājusi pa dzīvi ar uzticības pilnu sirdi. Bet dzīve lielpilsētā izrādās skarbu pārbaudījumu pilna. Vai piemīlīgajai meitenei izdosies saglabāt savu vienkāršību arī šeit? Vai kādreiz pienāks tas "reiz", kad beidzot spēs uzplaukt viņas jau sen ilgotā mīlestība? Jauns romantisks seriāls!
Pēc tantes nāves, palikusi pavisam viena, piemīlīgā meitene Aņa no provinces pilsētiņas Ozjorskas pārceļas pie pusmāsas uz Maskavu. Lielpilsētā romantiskā un mazliet naivā sapņotāja Aņa iekļūst gluži citā pasaulē - reālā dzīve te nozīmē skarbus pārbaudījumus, ik mirkli jāizdara izvēle: iet ērtāko ceļu, ziedot savus principus, vai tomēr neņemt vērā apkārtējo viedokli un palikt uzticīgai savam viedoklim, klausīt tikai savai sirdij. Maskavā jaukā meitene iemanto pat ienaidniekus, taču tieši šeit viņa sastaps arī īstu mīlestību. Savu mīļoto Aņa pirmo reizi redzējusi vēl bērnībā, sapnī! Vēlāk par viņu sapņojusi vēl vairākas reizes. Bet tad, jau kļuvusi pieaugusi, Aņa reiz atpazīst savu brīnišķīgo svešinieku televīzijas seriāla varonī - viņš izrādās slavens aktieris!

Seriāla galvenajās lomās ir Anna Popova, Konstantīns Solovjovs, Darja Jurska, Pāvels Sborščikovs, Tatjana Ļutajeva, Nataļja Gvozdikova.

Galvenās lomas atveidotājai, pašas varones vārdamāsai Annai Popovai ir tikai 22 gadi.
Pati jaunā aktrise uzskata, ka izturējusi lielo atlases konkursu tāpēc, ka viņai un tās varonei ir tik daudz kopīga. Jautāta, vai arī pašai piemīt tāds jaunības maksimālisms un principialitāte, Anna Popova atzīst: "Mana varone ir taisnīga, mērķtiecīga, ar ļoti stipru raksturu. Vienlīdzības zīmi starp sevi un viņu likt nevaru, jo mūsu dzīves pašos pamatos atšķiras, taču teikšu tā: daudzās situācijās man gribētos rīkoties tā, kā rīkojas viņa. Šādā ziņā es savu varoni pat apskaužu."
Aņa seriālā ir no Ozjorska, bet pati aktrise? "Es esmu no Piemaskavas. Nevaru neatklāt, cik stipru iespaidu uz mani atstāja manas varones dzimtās pilsētiņas filmēšana, kas notika īstā ciematā. Tur viss bija tik sulīgs, dabisks! Šajās nesamākslotajās dekorācijās man bija jo īpaši viegli saprast Aņu. Un tomēr - Aņa Ogarjova, daudz pieredzot Maskavā, izmainās un kļūst par pilntiesīgu lielpilsētas iedzīvotāju."

Uz jautājumu par to, kas viņu piesaistīja šajā projektā, Anna Popova atbild: "Man patīk, ka tā nav nekāda tulkota situāciju komēdija, bet tieši vietējais stāsts. Bez tam aizraujošas liekas uzreiz vairākas sižeta līnijas scenārijā, ir daudz personāžu, negaidītu notikumu... Kaut kā uzreiz kļuva skaidrs, ka garlaicīgi nebūs. Agrāk esmu filmējusies gan pilnmetrāžas filmās, gan nelielās televīzijas filmās, bet tik ilglaicīgā projektā, turklāt vēl galvenajā lomā, - tas man ir pirmoreiz."

Aņa savu izredzēto redz sapnī. Jautāta, vai arī pati tic tamlīdzīgai mistikai, aktrise stāsta, ka tādai intuīcijai tic gan: "Ir jāprot lasīt liktens zīmes, tās taču mūs vada. Es cenšos būt uzmanīga, vērot visu, kas notiek man apkārt, nepalaist garām detaļas. Esmu pārliecinājusies, ka pret jebkuru notikumu parasti ved loģiski izveidojusies dažādu situāciju ķēde."
Bet vai pati Anna Popova ir arī romantiska meitene? "Jā, es bez romantikas nespēju. Man patīk negaidīti pārsteigumi, patīk, kad dāvina ziedus. Dievinu, kad pārsteidz! Neciešu sēdēt vienā vietā - gribu, lai viss apkārt mainītos! Ir lieliski, ja var pēkšņi izdomāt un aizbraukt uz citu pasaules malu. Ja vīrietim piemīt fantāzija, man ar viņu ir interesanti un labi."

Anna Popova stāsta: "Ar šo lomu es vēlos atgādināt skatītājiem par mūžīgajām vērtībām, par kurām mūsdienās tik bieži aizmirst. Aņa nekad neuzgriezīs muguru tam, kam nepieciešama palīdzība, tāda ir viņas rakstura būtība. Tas gan nenozīmē, ka viņa ir ideāla un pavisam bez trūkumiem. Neapšaubāmi, Aņa mēdz kļūdīties, taču viņa ir laba savā būtībā un, iespējams, pēc seriāla noskatīšanās cilvēki sāks kaut mazliet uzmanīgāk izturēties viens pret otru."

Resursi internetā:
http://ruskino.ru/mov/11433

0

2

Tā daļa par nosapņoto vīrieti, kuru atpazīst televīzijā kā slavenu aktieru ir intrigējoša :D

0

3

Taisnība,es nezinu vai pasaulē ir kāds seriāls,kurā būtu tāda sižeta līnija,kurā galvenā varone par savu mīļoto sapņotu vārda tiešā nozīmē.

0

4

Terēze написал(а):

Taisnība,es nezinu vai pasaulē ir kāds seriāls,kurā būtu tāda sižeta līnija,kurā galvenā varone par savu mīļoto sapņotu vārda tiešā nozīmē

nezinu, vai ir kāds seriāls, bet man tāds literārais darbs bija uzrakstīts :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » LNT jauns Krievijas seriāls Mans sapņu vīrietis