TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Playa Salvaje (Telemundo 2010-2011)


Playa Salvaje (Telemundo 2010-2011)

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Telemundo prepara para finales su proxima version Playa Salvaje Novela chilena transmitida por Tvn Chile, y ahora Telemundo compro los derechos y para noviembre se prepara la version en los Estudios de Miami Florida con las actuaciones estelares de Genesis Rodriguez y Arap Bethke y la actuacion antagonica de Lupita Ferrer

0

2

Sākumā izlasīju Arap Bethe un nopriecājos, bet tad..izlasīju, ka Genesis.. Nu nepatīk man viņa un viss. Priecājos, ka vismaz El Clon viņas vietā Sandra, Bet nu - gan jau vēl viss paspēs mainīties 180 grādos līdz novembrim, kad vēlas sākt filmēšanu.

0

3

O izklausās intresanti!!!  :)  Paldies, ka ieliki informāciju..Viss, ja tiešām būs Genesisa un Araps tad 100 procenti skatos, jo kā lai neskatītos, ja abi ir vieni no maniem vismīļākajiem aktieriem... :)

0

4

Mariposa написал(а):

Viss, ja tiešām būs Genesisa un Araps tad 100 procenti skatos, jo kā lai neskatītos, ja abi ir vieni no maniem vismīļākajiem aktieriem...

Vismaz par Arapu mūsu domas sakrīt :D

0

5

kā nu kuram. es ir starā, ja Arapiņš būs kopā ar Geni. :love:

0

6

Man joprojām trauma par Perro amor :D
Īstenībā man jau nekad nekā nebija pret Genesis, bet šajās dienās noskatījos sākotnējo El Clon promo, vakar dažas ainas no Dame chocolate un sapratu, ka tomēr viņā ir kaut kas, kas man nepatīk.. dīvaini.

0

7

mjam, aNgeL - man ar viņa nepatīk un viss. Dariet ko gribiet! :D
Bet nu jā, man kaut kā neloģiski liekas tagad sproest par aktieriem, kad līdz filmēšanai tik daudz laika - tik daudz iespēju izmaiņām vēl ir, ka nu tikai! :D

0

8

Paloma написал(а):

Bet nu jā, man kaut kā neloģiski liekas tagad sproest par aktieriem, kad līdz filmēšanai tik daudz laika - tik daudz iespēju izmaiņām vēl ir, ka nu tikai!

a ko Tu piedāvā klusēt? :P kāreiz to jādara - jādiskutē, jāpaspriež.. :D :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Playa Salvaje (Telemundo 2010-2011)