TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Iespējamas Telemundo telenovelas 2010.


Iespējamas Telemundo telenovelas 2010.

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Telemundo 2010

*Playa Salvaje

*Yo amo a Paquita Gallego

*Mis tres hermanas

*Mariela

*Donde esta Elisa?

*Rosalinda y Primitivo

*La Reina del Sur

*La Usurpadora

*Lo Imperdonable

*La buena, la mala y la fea

*Pecado mortal

*Los pobres tambien gozan

*Atrapada por la mafia

Отредактировано Mariposa (03.03.2010 17:22)

0

2

No šīm, laikam,  , es gribētu, lai būtu Playa Salvaje, Rosalinda y Primitivo,La buena, la mala y la fea ,Pecado mortal..bet protams, lielākoties manu skatīšanos noteiktu kādi aktieri būtu..! Nu, jā, es tik skaļi domāju, cerams ka vismaz kāda no tām telenovelēm arī tiks uzfilmēta!  :disappointed:

0

3

Jā,Telemundo darba netrūkst,ja tik daudz ieceru,gan jau ar laiku radīsies vēl jauni projekti.

0

4

ceru, ka La Usurpadora nebūs kaverversija jau esošajai Krāpniecei  :suspicious:

0

5

jā, nu viss atkarīgs no aktieriem. Jencarlosa un Gabijas noveles noteikti skatīšos. Bet nu arī pēc sižetiem - piemēram grasos Donde esta Elisa? skatīties. Vēl, ja būs noveles ar Genesis un Arapu - tad droši vien skatīšos. Mums jau ar cravey doma ir vasarā rīkot MSED maratonus un noskatīties visu noveli, jo viņa tik sākumā skatījās, a es neregulāri skatījos, daļēji.  Šobrīd noveles, kas iet - nez - Kons man nepatika - pirmo sēriju ar cravey skatījāmies. Perro Amor - nez - man Ana Lucis Dominguez nepatīk. Un tas jau arī viss - vēl viņi rāda oriģinālo Kolumbija Sin tetas no hay paraiso. Es gribu, lai nākamajā novelē Gabija ja nu ne ar Jencarlosu filmējas, tad lai filmējas ar Migelu Varoni. Jau reiz bija tāda doma viņus abus likt pārī kopā. Vēl būtu jauki, ja viņu saliktu ar Karpanu - ķīmija bija nenoliedzama tajās dažās ainās El Rostro de Analia. Jocīgi. Toreiz tā arī neturpināju skatīties šito noveli, jo ar Elizabeti Gutjerresu Karpanam nejutu ķīmiju - it kā viss skaisti, visi akcentiņi un tā, bet galīgi - kad viņiem bij mīlēšanās ainas, es žāvājos. A pat kad bija tie atmiņu momneti, kur Gabija ar Karpanu dejoja, kāzas, meitas dzimšana - tur daudz lielāku ķīmiju sajutu. Moš tāpēc ka Gabija. Lai gan Mundo de Fieras Gabijai ar Cesar Evora nekādu ķīmiju nejutu.

A vispār Gabija piedalīsies Televisas Mujerwes Asesinas 3.sezona vienā sērijā. Un Jencarlos nesenā intervijā teica, ka ir pārrunās ar Televisa par dalību nelielā projektā. Ta ko mums būt domāt - ka Jencarlos ar grib būt tās apmēram trīs nedēļas meksikā, kamēr Gabija tur būs un Mujeres Asesinas filmēs? Es pat neiedrošinos domāt, ka viņi varētu filmēties kopā. Tas būtu wow.

0

6

albalonga написал(а):

Toreiz tā arī neturpināju skatīties šito noveli, jo ar Elizabeti Gutjerresu Karpanam nejutu ķīmiju - it kā viss skaisti, visi akcentiņi un tā, bet galīgi - kad viņiem bij mīlēšanās ainas, es žāvājos

Tur nu piekrītu - es starp viņiem ar ķīmiju nesajutu..un es wsp šo telenoveli skatījos gandrīz vai vienaldzībā par viņiem kā pāri , bet gan action dēļ, citu varoņu dēļ :)  Un Gabiju ar Karpanu gan gribētu redzet kopā  :love:

0

7

albalonga написал(а):

Mums jau ar cravey doma ir vasarā rīkot MSED maratonus un noskatīties visu noveli, jo viņa tik sākumā skatījās, a es neregulāri skatījos, daļēji

es labprāt vismaz kādreiz pievienotos... :D

albalonga написал(а):

bet galīgi - kad viņiem bij mīlēšanās ainas, es žāvājos.

izklausās... interesanti :D

albalonga написал(а):

A vispār Gabija piedalīsies Televisas Mujerwes Asesinas 3.sezona vienā sērijā. Un Jencarlos nesenā intervijā teica, ka ir pārrunās ar Televisa par dalību nelielā projektā. Ta ko mums būt domāt - ka Jencarlos ar grib būt tās apmēram trīs nedēļas meksikā, kamēr Gabija tur būs un Mujeres Asesinas filmēs? Es pat neiedrošinos domāt, ka viņi varētu filmēties kopā. Tas būtu wow.

ak, atkal šie pieņēmumi... bet tik forši, man patīk. :D būtu jau, protams, tiešām wow! :)

Nu, es gaidīšu sīkāku info par to, ko ta filmēs un ko nē, ar kādiem aktieriem un tad domāšu, ko skatīties... :) protams, ka ar Jencarlosu un/vai Gabiju bez vārda runas! :D

0

8

nu ir tā, ka Gabija tikko intervija pateica, ka ir noslēgusi līgumu par telenoveli protams Telemundo, kuru sākšot filmēt maijā tipa. Un ka filmēsies atkal kopā ar diviem aktieriem no MSED, protams nepateica ar kuriem un nepatieca neko vairāk, jo nedrīkstot. Bet tipa, ka neliels promo esot uzfilmēts. Un ir gandrīz par 100% droši, ka Jencarlosa tur nebija, jo viņš dzīvojas pa koncertiem šobrīd. Vēl Gabija pateica, ka diemžel jūtas pret Kristobalu ir mainījušas un viņi šķiras un viņa cer, ka šķiršanās būs draudzīga un viņi paliks draugi. Un tieši šodien arī no visai melīgiem avotiem paklīda, ka Gabija tipa ir salīgusi mieru ar Cristobalu, bet nu meli tie. Un vēl - Gabija, kad bija Costa Ricā jau vairāk kā mēnesi atpakaļ, teica, ka viņai viens tērps no tā defilē, kurā viņa piedalījās, tik ļoti iepaticies, ka viņa to grasās vilkt uz Šī gada Latin Billboard, kas notiks aprīlī Puerto Rico. Tas ir apstiprinājums tam, ka ja nekas kardināli nemainās, Gabija apmeklēs Billboard balvu pasniegšanas, kur Jencarlos ir nominēts kā gada censonis. Nu principā tas nav pārsteigums, jo Latin Billboard organizē Telemundo un parasti viņu akteiri - zvaigznes visi apmeklē Billbordus. Tagad vienīgi lielā mistērija ir - kas ir tā novele, kurā Gabija filmēsies un kas būs viņas partneris? Vai tiešam Tres Hermanas? Un vai viens no Gabijas minētajiem aktieriem ir Karla Monroig? Viņas ir kļuvušas par labām draudzeneēm un filmējās jau divās novelēs kopā? Ja Tres Hermanas, tad Gabija un Karla atkal varētu būt māsas? Nebūtu slikti, ne?

0

9

Info par Gabijas noveli, cik nu ir pieejams. Karoč promo priekš upfrontiem maijā nofilmēja Losandželosā tuksnesī uzreiz pēc MSED tūres Čikāgā. Gabijas loma esot krasi atršķirīga no Manuelas Davilas. Noveli filmēs Maiami, bet tapat kā MSED - pati noveles vide būs citur. MSED vide bija Ņujorka kā zināms. Novele ir mūsdienīga, balsīta atkal kādā Venecuēlas novelē, bet protams ne īsti rīmeiks, bet tik ideja paņemta.Visas sitās info druskas liek domāt, ka jā - iespejams tiešām tās būs Mis Tres Hermanas. Nosaukums nebūs kā oriģinālam. Divi aktieri ir no MSED, bet joprojam noslēpumā, kas būs Gabijas partneris. Tipa klīst baumas, ka tie abi aktieri no MSED ir tieši vīriešu dzimtas un ka viens no viņiem būs Gabijas partneris, bet otrs arī gana nozīmīgs tels novelē. Nez. Karoč - gaidām, gaidām. Gan tuvakajos pāris menešos baumas daudz klejos, gan jau tad maija beigās redzēsim uzfilmēto promo. Noveli tip plāno maijā vai jūnijā sākt filmēt. Bet ir zināms visai droši, ka novele taps sadarbība ar Televisa. Tas būs Telemundo produkts, bet Televisa būs iesaistīta. Telemundo un Televisai ka nekā ir sadarbības līgums. Šis aspekts savukārt liek domāt, ka Gabijas iespejamais partneris William Levy nav nemaz tik nereala iespēja.

0

10

albalonga написал(а):

Šis aspekts savukārt liek domāt, ka Gabijas iespejamais partneris William Levy nav nemaz tik nereala iespēja.

Hmm...jāa.. tas gan..
Liels paldies par info! tiešām jāgaida vairāk ziņu par to visu, bet prieks, ka Gabijai būs jauna loma! :) ak, gaidu!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Iespējamas Telemundo telenovelas 2010.