TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 26. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts


26. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts

Сообщений 1 страница 20 из 26

1

Tātad Alv aizvedis Lus uz viesnīcu, lai šī glābtu viņu no cietuma atdodamies Ramonam. Lus saprotams šokā. Alv atstāj Lus&Ram divatā. Lus sākas histērija. Ram cenšas viņu nomierināt un atzītas, ka gribējis tikai viņai pierādīt, kas Alv ir  kretīnu un nemaz nav taisījies viņai uzmākties. Lus saprot, ka Alv ir Skol slepkava. Ram saka, ka mīl Lus un piedāva bēgt. Lus saka, ka nevar bēgt, jo viņa nevar pamest meitu un nemīl Ram. Ram sarūgtināts aiziet.

Mehiko: Nad ar Kasandras kakla rotu devusies pie kāda speciālista lai kaklarotu pārdotu. Nad ir neamierināta, ka par kaklarotu dod tik maz naudas, lai gan briljanti ir īsti, bet tik un tā piekrīt kakla rotu pārdot.

Merida: Kas&Hulio ieradušies pie tā, kurš itkā atrads rančo, kuru pārtaisīt par viesnīcu. Viņi apspriež savu darījumu.

Sol stāsta Hul par viņas attiecībām ar Leandro un saka, ka viņai liekties, ka Leand viņa nepatīk. Hul mierina.

Alv ierodas viesnīcas numurā. Atrod tur raudošo Lus, bet Ram tur nav. Alv prasa Lus vai viņi ir pārgulējuši, Lus saka, ka nē. Alv saka, ka Lus ir stulba un, ka viņas dēļ viņam nu nāksies iet cietumā, viņš iekausta Lusero.

Če neapmierināts ierodas pie policijas priekšnieka un pārmet viņam, ka Skolotāja lieta nevirzāuz priekšu. Če piekodina, ka uzmanīs visu sakarā ar šo lietu.

Lus izstāsta Alv, ka Ram nav taisījies viņai uzmākties un saka, ka viņš ir nelietis un slepkava un viņa pati nesaprotot kā varējusi viņā iemīlēties.. Alv viņai piedraud, ja šī kādam izstāstīs par to, ka viņš nogalinājis Skol, viņš nogalināšot gan viū meitu, gan Lus pašu.

Hulio saka, ka rančo summa ir pārāk liela. Un tā kā Kasandras mākleris nepiekāpjas Hulio nepiekrīt darījumam.

Mehiko: Gab&Fra neko nav izdevies noskaidrot par Rodžeru Tomasu. Fra jautā Gab par Gra, Gab saka, ka viss ir beidzies.

Tikmēr nezināmā pilsētā Gra izkāpj no autobuss. Izskatās apjukusi.

Las ierodas pie Gra brāļa (Domingo) un izstāsta, ka Gra aizbēgusi. Las domāja, ka Gra ir pie Dom, bet viņas tur nav. Dom dusmīgs uz Las, kas nav varējusi pieskatīt Gra. Las saka, ka viss svešinieka dēļ un izstāsta Dom par Gab&Gra, šis dusmīgs.

Gra atrod kādu māju, kurā meklē mājkalpotāju.

Las&Dom dodas meklēt Gra.

Ram kopā ar Če ierodas pie policijas priekšnieka un izstāsta, ka nekad nav pircis pistoli no Alv un saka, ka Alv ir vainīgs Skol nāvē. Tā kā Ram nav nekādu pierādījumu, policijas priekšnieks arestē Ramonu kā pagaidām galveno aizdomās turamo, bet apsola doties arī pie Alv.

Gra piezvana pie tā dzīvokļa durvīm, kurā meklē mājkalpotāju. Atver kāds simpātisks vīrietis, kurš kā var redzēt ļoti steidzas. Viņš noprasa vai Gra māk gatavot un tīrīt māju. Gra saka, ka prot un tā kā vīrietis ļoti steidzas viņš saka: „Labi jūs esat pieņemta.” Atstāj Gra dzīvoklī, pats aiznesās.

Če izstāsta Hul par to ko teicis Ram, viņus noklausās Eva. Če atzīst, ka tic Ram un domā, ka Alv patiešām ir slepkava.

Montanjo rančo: policijas priekšnieks kopā r policistiem ieradies lai aizturētu Alv, bet mājās nav ne viņš, ne Hulio, tā kā viņiem nākas viņus gaidīt.

„Temasonas Dimants”: No Mehiko pārrodas Gab&Fra. Eva ļoti pārdzīvo un nolādē Alvaro. Hul un pārējie mēģina viņu mierināt.

Montanjo rančo: Alv&Lus pārrodas mājās. Policijas priekšnieks jau priekšā un liek atdot ieroci un doties līdzi uz citumu. Ierodas arī Huilio un aizstāv Alv.
Policijas priekšnieks un Hulio dodas aprunāties divatā. Var saprast, ka Hulo rib piekukuļot mēru lai šis aizmirst par šo lietu.
Alv tēlo nevainīgo Kla priekšā. Arī Lus klusē. Ierodas Gab, Hul&Eva. Eva histēriski kliedz virsū Alv un pārmet viņam, sauc par slepkavu. Alv stāv kā miets, neko nedara. Sadzirdējuši Evas kliegšanu ierodas Hulio&Mērs. Alv dievojas, ka neko nav darījis un, ka vainīgs ir Ram, kurš grib uzvelt vainu Alv, jo Alv esot Ram pieķēris zogot noliktavās nopelnīto naudu. Mērs saka, ka Alv ir jādodas uz cietumu, jo arī viņš ir aizdomās turamais. Hulio tas, protams, ļōti nepatīk, bet šoreiz Mērs ir nelokāms. Alv dodas prom labprātīgi, bet pirms iziešanas pa durvīm pasaka: „Jūs to nožēlosiet.”
Var redzēt, ka Hulio ir dusmīgs uz Huliju, jo viņa aizstāvēja Evu. Hul grib aprunāties ar tēvu, bet Gab iesaka doties mājās.

Tikmēr Gra iepatikusies vīrietim pie kura dabūjusi darbu. Viņš slavē Gra par garšīgajām vakariņām, bet tad jau atkal steidzas prom. Gra brīnās, kur viņš tik vēlu ies. Viņš saka, ka ir ārsts un tāds ir viņa darba laiks. Tad viņam iezvanās telefons. Viņš runā ar kādu Sebastianu (droši vien to pašu Doku) un priecājas, ka viņš ir pieņēmis kaut kādu piedāvājumu. Atkal aizsteidzas kā sadedzis.

Montanjo rančo: Hulio zvana savam advokātam, bet viņš ir kaut kur aizbraucis, bet Hulio sarunā citu advokātu. Hulio ļoti satraukts.

Alv&Ram stīdās cietumā. Ram saka, ka šoreiz Alvaro uzvārds viņam nepalīdzēs.

„Temasonas Dimants”: Hulija zvana uz tēva mājām un grib runāt ar tēvu, bet viņš laikam nevēlas runāt. Hulija nolemj doties uz Montanjo rančo lai aprunātos ar Hulio. Un tad vienīgā mīļa HuGa aina šajā sērijā: Gab saka, ka saprot, ka Hul ir smagi, ka viņas brālistiek vainots tādā noziegumā. Hul saka, ka vienalga kurš ir vainīgs viņa grib lai viss r taisnīgi. Gab: „Tieši tāpēc es tevi mīlu arvien vairāk un vairāk, jo tu vairs nēsi tā dzels sieviete, kas agrāk, kurai svarīgs bija tikai lepnums.” Hul smaida. Un tad seko bučas. :D :heart:

Sol&Kla pārdzīvo Alv dēļ.

Hul ierodas pie tēva un vēlas aprunāties. Hul dusmojas, jo Hul nostājusies Evas pusē. Hul saka, ka nav neviena pusē, viņa grib taisnību. Hul liek Hulio saprast, ka Alv nav tāds kā pārējie Montanjo, bet tā kā Hulio nav no runīgajiem viņa saka, ka atnākšot aprunāties citu dienu, vēl pasaka, ka ļoti mīl Hulio. Viņu sarunu dzirdējusi Kla. Hul aiziet. Ienāk Kla un saka, ka Hul taisnība. Kla: „Es zinu to, ka Alvaro nav jūsu dēls.”
Tadamm. SĒRIJAS BEIGAS.

0

2

ooo... albalonga, vspomnish....  vot i ono.. :D :haha: jokoju!!!
malacītis!!! labi tev iznāca, ka jau vienmēr :kiss:

0

3

Super!!! Milzīgs paldies, missy!!! brīnišķīgs atstāsts!!! :clapping:  :rose:

0

4

Malacis atkal jau labi pastraadaats!!! :) ;)  :rose:

0

5

Es domaaju ka tur buus saistiiba ar to ko Hulija redzeeja beerniibaa kaa to sievieti izvaroja Alv buus taas sievietes beerns!!!!

0

6

Julia написал(а):

malacītis!!! labi tev iznāca, ka jau vienmēr

albalonga написал(а):

Super!!! Milzīgs paldies, missy!!! brīnišķīgs atstāsts!!!

Jolanta написал(а):

Malacis atkal jau labi pastraadaats!!!

Paldies, paldies. :blush2:
Piedodiet, ka tik vēlu, bet man atkal visādas aizķeršanās sanāca. :D

0

7

Thank you very much missy  :kiss:

Nu vinji bija taatad diezgan skopi , ka tik maz raadiija Huliju un Gabrielu :/  :D

0

8

missy написал(а):

Paldies, paldies. :blush2:
Piedodiet, ka tik vēlu, bet man atkal visādas aizķeršanās sanāca.

Tas jau nekas labi ka vispaar ir un tiem kam interesee tie tikuntaa gan jau izlasiis!!!! ;)

0

9

;)  :yahoo: PALDIESSS PAR ATSTAAASTUUU!!! :D

0

10

Ilze написал(а):

Nu vinji bija taatad diezgan skopi , ka tik maz raadiija Huliju un Gabrielu :/  :D

Jaa jau atkal bija skopi ar Hulijas un Gabriela ainaam!!!

0

11

Jolanta написал(а):

Es domaaju ka tur buus saistiiba ar to ko Hulija redzeeja beerniibaa kaa to sievieti izvaroja Alv buus taas sievietes beerns!!!!

Domā? Bet tad jau tk un tā Alv sanāk Hulio bērns. :D

Ilze написал(а):

Thank you very much missy   
Nu vinji bija taatad diezgan skopi , ka tik maz raadiija Huliju un Gabrielu

You welcome! :D ;)

Jā! Ar HuGa ainām švaki-tapat kā 5dien. Jācer tik' uz nākošajām sērijām. :)
Ilze, šodien redzēji sēriju? :)

Anna написал(а):

PALDIESSS PAR ATSTAAASTUUU!!!

LŪDZU! Prieks, ka ir cilvēki, kas lasa&novērtē. ;)

0

12

Jolanta написал(а):

Jaa jau atkal bija skopi ar Hulijas un Gabriela ainaam!!!

Nu ja taadi nu vinji ir :D  :haha:

0

13

Jolanta написал(а):

Jaa jau atkal bija skopi ar Hulijas un Gabriela ainaam!!!

Tiešām... :(
A par to, ka Alvaro nav Hulio dēls esmu pārsteigta.. Alma Rosa vai tad varēja piekrāpt Hulio? Un arī tā teikt Čepi? :O interesanti.. vai arī Alvaro vispār nav nekāda sakara ne ar vienu, ne otru..

A jūs redzējāt reklāmu Likmes? āa, kā es to momentu gribu redzēt - izskatās tik interesanti! Un Gabriels tur tāds.. forši uzvedas. ;)

0

14

missy написал(а):

Jolanta написал:

    Es domaaju ka tur buus saistiiba ar to ko Hulija redzeeja beerniibaa kaa to sievieti izvaroja Alv buus taas sievietes beerns!!!!

Domā? Bet tad jau tk un tā Alv sanāk Hulio bērns. :D

a varbuut Hulias maati izvaroja un taa radaas Alvaro?! :meklet:

0

15

Paloma написал(а):

A jūs redzējāt reklāmu Likmes? āa, kā es to momentu gribu redzēt - izskatās tik interesanti! Un Gabriels tur tāds.. forši uzvedas.

Jap es redzeeju, man shkiet tur buus kaut kas ljoti interesants !

0

16

Ilze написал(а):

Paloma написал:

    A jūs redzējāt reklāmu Likmes? āa, kā es to momentu gribu redzēt - izskatās tik interesanti! Un Gabriels tur tāds.. forši uzvedas.

Jap es redzeeju, man shkiet tur buus kaut kas ljoti interesants !

Gan jau kaa var nebuut kautkas interesants kaa nekaa muusu miilais seriaals ideaals!!!! ;)

0

17

Es gan neredzeeju!!! :( a kas tur tieshi paraadits?? :rolleyes:

0

18

Jolanta написал(а):

Gan jau kaa var nebuut kautkas interesants kaa nekaa muusu miilais seriaals ideaals!!!!

Nu visspaar jaa :D ;)

0

19

Tur ir, ka Hulio itkā grib Kasandru no kaut kā atturēt, saņem aiz rokas, viņa izvelk pistoli, Hulija metas priekšā tēvam. Tad rāda kā Gabrielu vairāki vīri tur, lai viņš tur nemestos. Un tad vēl moments, kad Gabriels izskrien no kaut kādas ēkas un tāda sejas izteiksme.. Nu būs kaut kas interesants!!! ;)

0

20

Ilze написал(а):

Jolanta написал:

    Gan jau kaa var nebuut kautkas interesants kaa nekaa muusu miilais seriaals ideaals!!!!

Nu visspaar jaa :D ;)

Nu jaa priekss mums jau vinnss ir ideaals!!! :) ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 26. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts