TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Visi foršie vīrieši - slidotāji


Visi foršie vīrieši - slidotāji

Сообщений 1 страница 20 из 67

1

Iedomājos, ka jāatver kopīga tēma, kur parunāt par citiem slidotājiem - puikām :D Vai arī vnk kopīga tēma, kur apspriest vīriešu daiļslidošanu kā tādu kopumā :)

0

2

Ideja laba! :cool:

0

3

hahahahaha... Njā, nav iebildumu.

0

4

Šodien beidzot pa ilgiem laikiem sanāca mazliet parakāties pa ziņām daiļslidošanas ziņām netā..   8-)

Nezinu kāpēc, bet pēdējā laikā man acīs visu laiku krīt ziņas par Plušķi :tomato: ..... es gan viņu neliktu pie foršajiem vīriešiem- slidotājiem  :sceptic: , bet nu man ir labas ziņas tām meitenēm, kurām viņš patīk  :glasses:  :
"Olympic figure skating silver medallist Evgeni Plushenko says he plans to skate at the Sochi 2014 Games in his native Russia. Plushenko said Monday in comments carried by Russian state news agencies that he had "proved" his ability during the Vancouver Games, where he narrowly finished second to American Evan Lysacek."

Cik sapratu intervija notikusi marta vidū!  :unsure:

Tikai radās viens jautājums, vai viņš atkal ņems lielo pārtraukumu līdz 2014 gada Olimpiskajām spēlēm, vai arī tomēr piedalīsies sacensībās??  :O

0

5

bilan, nu tas būtu vnk komiski, ja viņš atkal pazustu uz 4 gadiem un atakl atgrieztos, misters lielā zvaigzne o.O

0

6

Paloma написал(а):

nu tas būtu vnk komiski, ja viņš atkal pazustu uz 4 gadiem un atakl atgrieztos, misters lielā zvaigzne

Es iedomājos tieši to pašu....  :D

0

7

Pff, es viņu vairs neņemu pa pilnu, ja grib, la atgriežās, ja ne, lai sēž mājā. Pirms Vankūveras arī, 2 gadus iepriekš sākās runas par iespējamo atgriešanos, visu laiku tās ziņas mainījās. Tagad noteikti būs tas pats.

0

8

Siikaa написал(а):

Tikai radās viens jautājums, vai viņš atkal ņems lielo pārtraukumu līdz 2014 gada Olimpiskajām spēlēm, vai arī tomēr piedalīsies sacensībās??

Cik es lasīju kaut kur , es tikai neatceros kur :D, kad viņš netaisās laikam ņemt pārtraukumu, jo tagad jau esot bijis smagi atgriezties, un ķipa, kad trenniņos lielāko slodzi paņem tad vairāk nevarot pavilk, un tā arī esot pārtrennējies , un PČ nepiedalījās, bet nu tas jau tā... Bet kopumā jāatzīst, ka pagaidām krieviem nekā labāka nav!!!

0

9

albalonga написал(а):

Es sapratu, ka varētu sākt par Daisuki fanot

Kad Daisuke tikko parādījās, man viņš kaut kā nepatika, bet kopš pirmajām viņa programmām viņš, man šķiet, ir mainījies un kļuvis stipri baudāmāks ar savu ekspresīvo stilu... Viņa programmas skatoties man kaut kā aizmirstas, ka tomēr notiek sacensības un var baudīt tikai priekšnesumu...   :nope:

Tomēr kaut kā vienmēr esmu noskaņojusies just līdzi Eiropas sportistiem, tāpēc parasti Āzijas un Ziemeļamerikas sportistiem manas simpātijas iegūt ir grūtāk.. Tikai Evanam tas izdevās uzreiz, kad viņu pamanīju... 2005. gadā, kas Stefans kļuva par Pasaules Čempionu... :) Daisukem tas sāk izdoties tikai pēc vairākiem gadiem..  :yep:

0

10

Inetux написал(а):

pagaidām krieviem nekā labāka nav

Nav gan, tāpēc arī Plušķa atgriešanās ir loģiska un pat gaidāma, jo viņš īstenībā no krievu daiļslidotājiem, kas varētu cīnīties par medaļām, ir vienīgais, kurš ir sacenties jaunajā tiesāšanas sistēmā...  %-)

0

11

N, krieviem ir Artjoms Baraduļins. Vankūverā viņš lielsiki sevi parādīja, žēl, ka tagad Turīnā tik mežonīgi nepaveicās. Domāju pēc 4 gadiem viņš varētu būt savā labākajā formā, ja viss ritēs labi, bez traumām un kaut kādām psiholoģiskām lejupslīdēm. Es personīgi lielu lielas cerības uz viņu un man viņš patīk.

0

12

nu vienk''arši man trauma - Kevuška prom. Stefijs prom. Par ko lai tad es fanoju? Brians protams. Javijs protams. Bet man vajag vairāk mīluļus. No "azijas tagad būs Diasuke, kurš reāli sāk patikt - mežonīgi. No USA jau ir Džonīts. No Eiropas laikam varētu nākt klāt Artjoms Baraduļins un Mihaels Brezina. Vēl no Eiropas no pagājušās sezonas man patīk arī Yanniks Ponsero un Samuels Kontesti. No Tallinas arī Albāns Probērs un Tomāss Verners. Cerams, ka Tomašs atgūsies un atgriezīsies ar pilnu sparu un labu veselību.

0

13

He he, nu tā, no Eiropas vēl bez Brī mans fanos par Haviju, Samjuelu, Tomašu, Brezinu.
A no pārējiem tikai Daisuke, citi nu tā - Evanīts' vel vienīg, bet ne tik ļoti kā Daisuke :)

0

14

albalonga написал(а):

N, krieviem ir Artjoms Baraduļins.

Nu jā  viņs ir perspektīvs sportists, bet viņam vēl ir smagi jāstrādā, lai Šočos būtu pretendents uz zeltu!

0

15

albalonga написал(а):

N, krieviem ir Artjoms Baraduļins.

Jap, man arī šis patika. Tāds krievu saulstariņš :D

Kā? Vēl takš VORONOVS :D Ja viņš spētu nomainīt to savu robotveidīgo slidojuma manieri, tad arī būtu okā. Bet pagaidām Pļuška vienīgais, kas tā normāli var sacensties. Lai gan es tikko lasiju, ka klīst baumas, ka ISU viņam varētu liegt piedalīties sacensībās, jo viņš pārāk daudz pa starptautiskiem šoviem braukā. Kaut kā tā, bet nedomāju, ka tā i taisnība. Bet vispār, ir tā, ka ISU ļoti stingri skatās uz amatieru slidotāju piedalīšanos starptautiskajos šovos.

0

16

cravey написал(а):

Vēl takš VORONOVS

Vispār man īsti nepiesaista viņš. Es nezinu kaut kā neredzu emocijas viņa slidojums, un kā arī tas ir tāds kokains, robotveidīgs!

0

17

albalonga написал(а):

nu vienk''arši man trauma - Kevuška prom. Stefijs prom. Par ko lai tad es fanoju?

Man ar bija radies tāds jautājums :D
Bet nu no eiropas es fanoju par Brianau, Haviju, Adrainu un Mihaelu vel arī patīk Kristofers Bernstorns!
No pārējiem Džonīts, Evanīts  un Daisuke!

0

18

Eu jā, Krisijs tak vēl! Un nākošgad gan EČ, gan PČ Zviedriem ir atkal 2 vietas vīriešu konkurencē, tā ka, ja Krisijs paliks, tad nākam sezon galvenajās sacensībās redzēsim gan Krisiju, gan Adrianu! YAAAY   :shine:

0

19

cravey написал(а):

Eu jā, Krisijs tak vēl! Un nākošgad gan EČ, gan PČ Zviedriem ir atkal 2 vietas vīriešu konkurencē, tā ka, ja Krisijs paliks, tad nākam sezon galvenajās sacensībās redzēsim gan Krisiju, gan Adrianu! YAAAY   :shine:

Tā patīk viņi abi!  YAAAAAAAAAY :love:

0

20

Ja iesākām te taga pa Krisiju, tad šeit viņa, manuprāt visu laiku veiksmīgākā SP, no 2008.g. PČ Gēteborgā  :flag: Zāle tur vnk juka prātā, man ar kakls jau pēc Krisija bij ciet :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=T70TEACraMQ[/youtube]

Ahhh, kas pa emocijām  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Visi foršie vīrieši - slidotāji