TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Pāri in general


Pāri in general

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Sadaļa par sporta pāru slidošanu :)

0

2

pirmie jaunumi:

Максим Траньков: «Пары Мухортова-Траньков больше не существует»

Российские фигуристы Мария Мухортова и Максим Траньков, которые заняли четвертое место на чемпионате мира в Турине в парном катании, больше не будут вместе выступать.

«В сложившихся обстоятельствах я не вижу смысла продолжать карьеру с Машей и Олегом Васильевым. Сейчас уже можно точно сказать, что пары Мухортова-Траньков больше не существует.

Валентин Писеев был бы за то, чтобы пара Траньков-Волосожар существовала. Но сейчас непонятно, кто придет ему на смену и как новый президент отнесется к такому предложению. Но если будет возможность, то я встану в пару с Волосожар с удовольствием.

Кататься мы будем только за Россию. Я человек не столичный, я из Перми, и чтобы тренироваться в Москве или Санкт-Петербурге, мне нужна поддержка. Многого я не прошу, хотя бы чтобы сняли квартиру», – цитирует Транькова РИА Новости.

http://www.sports.ru/others/figure-skat … 40870.html

Jau pirms Olimpiskajām spēlēm kļuva zināms, ka ukraiņu pāris Volosozhar/Morozov paliek kā pāris tikai līdz Olimpiskajām spēlēm. Morozovs pēc Olimpiskajām aiziet no daiļslidošanas, savukārt Tatjana grib palikt līdz Sočiem, līdz ar to meklē jaunu partneri. Maksims Traņkovs ir viens no šiem potenciālajiem partneriem, kas arī tagad apstiprinās augstāk minētajā rakstā.

Nez, man kaut kā šķiet, ka Maksims nebūtu viņai piemērots, pārāk man viņš atgādina Morozovu. Labāks gan ir, bet tas pats variants vien beigās būtu. Turklāt nez vai Tatjana būtu ar mieru mainīt tik viegli valsti par kuru slido, kā arī pilsonību. Jo kā zināms, lai varētu startēt Olimpiskajās pārim abiem jābūt vienas valsts pilsoņiem.

0

3

nu, bet nav brīnums, ka šitie mūžam ceturtie šķiras un principā viņš biežāk kļūdās man šķiet. Muhortova neizturēja.

0

4

albalonga написал(а):

Muhortova neizturēja.

Man gan drīzāk liekas, ka Maksims neizturēja, ņemot vērā, cik ļoti neapmierināts par punktiem viņš bija šajā čempī  :rolleyes:

0

5

nu laimi viņam. nez. protams nevar zināt viņu iekšējās attiecības, bet man jau liekas, ka principā viņa vilka to pāri uz priekšu, ne viņš.... Var jau būt, ka kļūdos. Jebkurā gadienā Yuko un Aleksam tas tikai plus - galvenie Krievijas komandas pretinieki nost un kamēs pieradīs pie jaunajiem part neriem, laiks paies.

0

6

Savchenko/Szolkowy SP būšot Krievijas tēma :) Izklausās interesanti :)

0

7

Viss nu ir pilnīgi offiial, ir izveidots pāris: Tatiana Volosozhar/Maxim Trankov. Šeit variet aplūkot pirmo treniņ video:

Izskatās, ka šie būs jaunie "monstri" pāru konkurencē!

0

8

Ir nopietnas baumas, ka pāris Yuko Kavaguti un Aleksandrs Smirnovs ir uz šķiršanās robežas. Abi jau atsaukuši piedalīšanos Skate Canada un nav pieteikušies Krievijas Cup of Russia. Tip baumas, ka Yuko ir iemīlējusies Alkesandrā, bet Aleksandram Yuko esot tikai daiļslidošanas partnere. Alkesandra mamma visu noliedz un saka, ka viņi ir profesionāli daiļslidotāji, trenējas kopā un gatavojas jaunajai sezonai. Bet no otras puses ir baumas, ka Yuko gatavojas atgriezties Japānā un viņas vecāki jau viņai esot sameklējuši labu darbu. Bet - lai ar Aleksandru pārstāvētu Krieviju Olimpiskajās spēlēs, Yuko nācās atteikties no Japānas pilsonības un saņemt Krievijas. Bet pēc Japānas stulbās likumdošanas, lai atkal atgūtu Japānas pilsonību viņai jānodzīvo Japānā 5 gadi un jādzemdē 2 bērni - tā es sapratu.  o.O

0

9

Sviesc kaut kāds. Nu par tām baumām, ka viņa iemīlējusies Aleksandrā es toč neticu, drīzāk gan tā ir vilšanās par rezultātu Olimpiskajās, līdzīgi kā tas bija otram krievijas pārim, un dēļ kā daļēji arī Maxims tagad slido ar Tatjanu. Katrā ziņā žēl par nesaskaņām :( Galu galā, ne jau vienmēr viss ir gludi, gan jau Sočos ietu labāk, jo gadi jau nu toč abiem to atļauj :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Pāri in general