TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » 11. sērija


11. sērija

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

wow!!!!!!!!!!! Ko gan vēl es tur varu teikt!!!!

Esme visas publikas priekšā paziņoja, ka neprecēs Montero. Fernando gribēja viņai iegāst pļauku, bet Djego neļāva. Tas Fernando pamatīgi sadusmoja. Iejaucās Montero un Djēgo viņam iegāza!!!! :aikido:  (nu pēc tam gan viņam nācās izlikties, ka roks sāp... :rofl: )

Alehandro jau visu laiku centās nomierināt situāciju, bet peč tam, ka Fernando bija izstrīdējies ar Esmi viņas istabā un pateici, ka viņai vienalga būs jāprec Montero, Djēgo lūdza Fernando Esmes roku. Fernando atteica, jo Montero esot lūdzis pirmais. Djēgo aizgāja un visiem viesistabā paziņoja, ka mīl Esmi un cīnīsies - izaicināja Montero uz dueli un tas piekrita un tipa pateica - aiz cieņas pret jūsu tēva kara saniegumiem, cīnīsimies ar zobeniem. Par ko Djēgo protams bija dikti priecīgs un neviens nesaprata kāpēc... :lol:

Kamēr Almudena mierināja Esmi, Djēgo devās prom, bet Almudena vēl paspēja noķert Alehandro un viss beidzās ar pamatīgu romantisko scēnu. Un tomēr atgriezies mājās, viņš sapratīs, ka indiāniete Yalamai, kura tikko izārstējusi viņa zirgu, ir ļoti līdzīgs viņa sievai un Djēgo mātei Rehīnai...

Tikmēr Montero izsaka Marianhelai piedāvājumu - pierunā Esmi mani precēt un es nenogalināšu Djēgo...

Tā nu Marianhela pasaka Esmei - ja gribi, lai Djēgo dzīvo, pierunā viņu, ka jūsu attiecībām nav nākotnes, tāpēc viņam nav jēgas cīnīties, jo cīņā ar Montero viņš noteikti mirs. Esme domīga...

Un beidzas ar to, ka Esme notver Djēgo pie bāra un metas ap kaklu skūpstīdama... :heart:

Ja - nu vēl bij tas, ka Supliciosa tik tālu nojūgusies, ka māsas piesējušas viņu pie gultas un viņa teica MaPijai, ka netiek vaļā no ļaunuma, jo tas ir viņā...

Sērija superīga - es dievināju!!!!! Un fantastiska beigas!!! Tikai.... es gribu Zorro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bet uvākajā laikā kā redzams nespīd...

0

2

mmmmmmmmmm... :yahoo: es izlasot jau degu nepacietībā to ātrāk redzēt... bet man vēl ir jāpagaida kamēr ielādējās....
super sērija!!! kā jau vienmēŗ.... uuui, forši ka Esmei ir stiprs raksturiņš un neļāvās ne Fernando ne Montero!!!! urrrāā... :ok: (ja tā nebūtu, laikam nebūtu man tik mīļš šis seriāls..)

lai ātrāk ielādējās sērija.. :cray:

0

3

sērija vienkārši super!!!!
kaut šoreiz vai mani zaklinelo, vai kas par lietu... bet es mazāk sapratu no viņu runas nekā parasti, varbūt tāpēc ka runāja par svarīgām lietām vairāk :nezinu:

tāpēc, albalonga, tavs īss raksts man palīdzēja visu saprast līdz galam!!!! :kiss: :ok:

0

4

Fantastiska sērija!  :clapping: Nevaru sagaidīt rītdienu!
Es tā ņirdzu, kad Djego tēloja, ka roka viņam sāp. :lol: Tas viņam labi sanāca!
Un tādas beigas!
Es tikai vienu nesapratu-Visu laiku domāju, ka Esme mīl Zorro, bet tagad sanāk, ka Djego. hmm. :D

0

5

missy написал(а):

Es tikai vienu nesapratu-Visu laiku domāju, ka Esme mīl Zorro, bet tagad sanāk, ka Djego. hmm.

varbūt viņa atkal zinās patiesību.... tur taču Djego atkal teica Esmei, ka grib kaut ko atklāt... un varbūt Esme zinās par Zorro un Djego kad būs tā cīņa???
bet taisnību sakot, nezinu!!! varbūt albalonga zin...  :rolleyes:  :D

0

6

nu  rudeni mes tikai redzesim zorro bet serijas superigas :heart:

0

7

HuLiA написал(а):

nu  rudeni mes tikai redzesim zorro bet serijas superigas

Varbūt redzēsim... Ar tām televīzijām jau kā ar bitēm...

Julia написал(а):

varbūt viņa atkal zinās patiesību.... tur taču Djego atkal teica Esmei, ka grib kaut ko atklāt... un varbūt Esme zinās par Zorro un Djego kad būs tā cīņa???
bet taisnību sakot, nezinu!!! varbūt albalonga zin...

Nu pēc rītdienas promo es tik sapratu, ka Djēgo teiks tēvam Tomasam, ka viņam apnikusi tā Zorro lieta un ka jāglabā noslēpums un ka viņš vairs negrib būt Zorro... Bet es pieņemu, ka pēkšņi notiks kaut kas tāds, kur bez zorro nevarēs un viņš sapratīs, ka nedrīkst pamest šo pienākumu būt Zorro un atkal pārliecinās esmi, ka nav Zorro... Un gan jau Marianhela ar kapteini liks Esmei noticēt, ka Djēgo ir kretīns vai kaut kā tā un tad Esme necietīs Djēgo, bet Zorro gan... Nu to es tik tā paredzu - vismaz es tā scenāriju rakstītu...

0

8

albalonga написал(а):

Ar tām televīzijām jau kā ar bitēm...

ahaa... vinnijs pūks mums pastāstīja, ka ar bitēm šutki plohi... :rofl:

albalonga написал(а):

Nu pēc rītdienas promo es tik sapratu, ka Djēgo teiks tēvam Tomasam, ka viņam apnikusi tā Zorro lieta un ka jāglabā noslēpums un ka viņš vairs negrib būt Zorro... Bet es pieņemu, ka pēkšņi notiks kaut kas tāds, kur bez zorro nevarēs un viņš sapratīs, ka nedrīkst pamest šo pienākumu būt Zorro un atkal pārliecinās esmi, ka nav Zorro... Un gan jau Marianhela ar kapteini liks Esmei noticēt, ka Djēgo ir kretīns vai kaut kā tā un tad Esme necietīs Djēgo, bet Zorro gan... Nu to es tik tā paredzu - vismaz es tā scenāriju rakstītu...

nu skaidrs... tad jau redzēsim, mūsu rakstniece!!! ;)

0

9

mann liekas ka esme mil neviss djego bet zorro jo vinsh ir tads ma4444ooooo :rofl:  bet djego tads pupsss :rofl: n un esme kaisliga 4ikita vinai vajag ma44o nevis pupsus :lol:  :lol:

ta man liekas=DDDDDDDD

0

10

albalonga написал(а):

Iejaucās Montero un Djēgo viņam iegāza!!!!   (nu pēc tam gan viņam nācās izlikties, ka roks sāp...  )

albalonga написал(а):

aiz cieņas pret jūsu tēva kara saniegumiem, cīnīsimies ar zobeniem. Par ko Djēgo protams bija dikti priecīgs un neviens nesaprata kāpēc...

Oj, cik man smieklīgi bija šos skatoties!!! :D Gandrīz mammas un masas klātbūtnē sāku smieties.. :D :D :D

albalonga написал(а):

Un gan jau Marianhela ar kapteini liks Esmei noticēt, ka Djēgo ir kretīns vai kaut kā tā un tad Esme necietīs Djēgo, bet Zorro gan...

Citos seriālos man šāda pārliecināšana kristu uz nerviem, bet šeit.. ne gluži.. Jo paliek jau vēl Zorro. :D tā ka Tavs variants man patīk, jāskatās, ko gudrie vīri no Telemunod izdomās.  :wacko:

0

11

Paloma написал(а):

Citos seriālos man šāda pārliecināšana kristu uz nerviem, bet šeit.. ne gluži.. Jo paliek jau vēl Zorro.  tā ka Tavs variants man patīk, jāskatās, ko gudrie vīri no Telemunod izdomās.

Jā, jāskatās gan, jo viņi jau ir tik gudri, ka ar viņiem nekad neko droši nevar zināt. Un ņemot vērā, ka reitingi tā arī neskrien uz augšu... iespējams, ka viņi ņems taisīt visādas trakas un neparedzamas lietas... Bet kā par brīnumu Kolumbijā un Meksikā reitingi ir labi, bet ASV joprojām viduvēji...

Bet nu atkal runājot par to, kā es rakstītu scenāriju - Esmei visu laiku ir jābūt dusmīgai uz vienu - vai nu Djēgo, vai Zorro, tā ka ar otru viņa draudzējas. Nu tā, un tad visu laiku varētu būt jaukas ainas vai nu ar vienu, vai otru... Nu bet ja godīgi - telemundo ir iebraukuši auzās - viss sižets pēdējā laikā veidojas bez Zorro. Nu ta jau manīs, kas būs 12. sērijā - tā man vēl lādējas, bet es domāju, ka te ar Zorro nebūs... :D

0

12

albalonga написал(а):

Fernando gribēja viņai iegāst pļauku, bet Djego neļāva.

albalonga написал(а):

Iejaucās Montero un Djēgo viņam iegāza!!!! :aikido:  (nu pēc tam gan viņam nācās izlikties, ka roks sāp...  )

albalonga написал(а):

Djēgo aizgāja un visiem viesistabā paziņoja, ka mīl Esmi un cīnīsies - izaicināja Montero uz dueli un tas piekrita un tipa pateica - aiz cieņas pret jūsu tēva kara saniegumiem, cīnīsimies ar zobeniem. Par ko Djēgo protams bija dikti priecīgs un neviens nesaprata kāpēc...

šitie vispār bij labie brīži  :D Djego malacis, ka neļāva Fernando pļauku iesist Esmei :) awwiigi.. ;) tad tie smiekīgie brīži, ka beidzot Djēgo neizturēja un iegāza Montero :D un kā vēlāk muldēja par kulturālismu :D ai, nu tik forši!! bet Esmes dikti žēl.. nju  šausmīgi, ja mēgina izprecināt ar nemīlamu, bet viņa vismaz turas pretī!

albalonga написал(а):

Un beidzas ar to, ka Esme notver Djēgo pie bāra un metas ap kaklu skūpstīdama... :heart:

un šo neredzēeju.. aaaaaaa :(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » 11. sērija