TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Ninja Assasin


Ninja Assasin

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Kāds moš ir redzējis? Bumy?

Galvenajā lomā ir Āzijas populārā pop zvaigzne/Aktieris RAIN. Sen nebiju redzējusi filmu ar tik daudz asinīm un lidojošam ķermeņa daļām. Bet tā arī bij filmas vizuālā doma. Katrā ziņā es ne brīdi neaizgriezos un nesaraucos, jo veidotāji gadāja, lai asiņu un ievainojumu un atkal asiņu un lidojošu orgānu būtu tik daudz un atkal tās pašas asinis pilnīga neesaiņu krāsā, ka es to baudīju kā krāsu izjūtu patiesībā. Vizuāli ideāli noformēta filma ar ideāliem kauju soļiem, horeogrāfiju, ieročiem. Skaisti. Pagātnes mīlasstāsts bija garlaicīgi banāls, mazliet trūka tās sāncensībnas ar to cīņu brāli, bet tas klana?ģimenes?tēva moltīvs bija labs. Rains protams te mazrunīgs ar vāju angļu valodu un speciāli viņam partnerēs tumšādaina meitene ar ar akcentu. Bet bija labi. Beigās kauja ar šķīstošajā dzirkstelēm bija vizuāli vissmukākā. Un baigi smuki bija arī pēdeja cīņa skolniekam ar skolotāju, kur rādīja caur stikliem vai kaur kaut kādu materiālu ēnas tikai un arvien vairāk asiņu šļakatu uz ta materiāli - jau atkal saku - vizuāla konfektīte tiem, kas mīl asiņainas filmas tradicionālā skaista austrumu stilā.

0

2

es šo filmu gaidīju jau sen, bet protams, kad iznāca īsti nav laika noskatīties un nessmu vēl novilkusi!
Nu protams Rain dēļ man šī filma vispār ieinteresēja un skatoties kā Rains trennējās šai filmai man viņu pat žēl palika, bet viens video par viņa ikdienu trenniņos berlīnē, šausmīgi sasmīdināja!

Nu ar tām asinīm nez kā man būs, jo pēdējā laikā biu jūtīga pret to esmu palikusi!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Ninja Assasin