TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Salvadors Mejia taisīs rīmeiku telenovelei El privilegio de amar


Salvadors Mejia taisīs rīmeiku telenovelei El privilegio de amar

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

La producira Salvador Mejia y va despues de Nicandro Diaz (Soy tu Dueña)

"otra vez Salvador Mejia..Les confirmo que es definitivo que se viene una nueva version de..El privilegio de amar..Otra vez la adaptadora sera..Liliana Abud..ya ella esta trabajando sobre la..nueva version..Finalmente se decidio que entrara Chava Mejia..porque Carla sigue negada a entrar este año al aire.."

Fuente: Foro de Venezuela/Pipa

0

2

:O :O :O ok..īstenībā jau gaidīju, kas tas tāds varētu notikt.. no 1 puses, ja uztaisītu interesantāku sižetu galvenajam pārim, tad tas plusā,  lai gan VM un Kristīna ar Renē un Adelu liekas neaizvietojami, bet nuuuu... tā līnija, kas skar Lusianu un Helēnu Roho man gan liekas svēta un neaizskarama :S :S  :S

0

3

būs interesanti pavērot, kā tas izskatīsies, kaut gan oriģināls ir brīnišķīgs. renē un adela bija lieliski... lusiana, viņas sižets un viņas personība ir kaut kas neatkārtojams.
ē, nē, tomēr laikam neskatīšos :D baidos, ka rīmeiks sabojās labo noveles tēlu. lai labāk izdomā ko jaunu...  :dontcare:

0

4

nu vēl jāuzzina aktieru sastāvs, turklāt biezi vien rimeiku ņem tikai kā ideju un izveido kaut ko pavisam savādāku rezultātā..es vismaz ceru, ka tā būs.

0

5

nu, tā kā oriģinālu sen varis neatceros, man būtu interesanti paskatīties - bet viss laikam atkarīgs no aktieriem.. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Salvadors Mejia taisīs rīmeiku telenovelei El privilegio de amar