TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 27. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts


27. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts

Сообщений 1 страница 20 из 21

1

Hulio ir šokēs par to, ko pateikusi Kla. Kla saka, ka jā, viņa zinot, ka Alv nav īsts Montanjo-Alma Rosa viņai to ir izstāstījusi. Hulio saka, ka šajā rančo šī tēma ir aizliegta.

Kas&viņas mākleris runā pa telefonu sakarā ar darījumu. Kas saka, ka to vajag nokārtot pēc iespējas ātrāk, jo Hulio ir daudz uztraukumi un var atkārtoties sirdslēkme.  Hul dzird Kas sarunu pa telefonu un jautā Kasandrai kas tas ir par darījumu.

Kla atgādina Huio Alv bērnību: to kā Hulio vienmēr pievērsies Hulijai un Alv atstājis novārtā. Kla saka, ka Hulio ir daļēji vainīgs, ka Alv uzaudzis tāds cilvēks.

Kas saka, Hul ka pārdod savu dzīvokli Mehiko. Hul viņai netic. Kas atgādina Hul par viņas kādreizējo sakaru ar Gab. Liekas, ka Hul to neņem galvā un atgādina, ka ja Hulio nebūtu slima sirds, tad Kas jau sen būtu tālu prom no Sangasparas.

Kla&Hulio atceras notikumus sakarā ar Alv: Alma Rosa esot zaudējusi bērnu un Alv ticis uzdots par zaudēto bērnu. Kla jautā kas ir Alv īstie vec. Hul saka, ka nezina un arī negrib zināt, jo lai arī viņš nav bijis pats labākais tēvs, Alv tik un tā viņam skaitās Montanjo.

Kas atkal piezvana savam māklerim un iesaka nolaist rančo cenu. Vēl viņa palūdz nopirkt to gleznu, kurā redzama Kas&Nad.

Dom jautā Las par Gab. Las stāsts par Gab, par to kā viņš ieradies Sangasparā un kā kļuvis ietekmīgs, kā arī, ka viņa atbraukšana esot atnesusi nelaimes.

„Temasonas Dimants”: Eva&Gab sarunājas. Eva pārdzīvo par Hul&Hulio strīdu un viņai liekas, ka viņa liek Hul iejusties neērtā situācijā. Gab saka, ka tā nav un mierina Evu, viņi apskaujas.

Če&Fra runā par Evu. Fra saka, ka viņš sapratis cik Eva ir lieliska. Če domā, ka Eva&Fa kādreiz varētu būt kopā.

Las stāsta Dom, ka Gra bija jaizglāb Sangaspara no nelaimēm un jāprecas Gab.

Kas mākleris pazvana Kas un  paziņo, ka īpašumam nolaidis cenu. Hulio apsola māklerim padomāt. Hulio atzīstas Kas, ka viņam nav tik daudz skaidras naudas-viss ieguldīts rančo, tāpēc Hulio esot vēlējies maksāt pa daļām. Kas krīt histērijā un pārmet Hulio, ka viņš viņai melojot, jo tikai negribot pirkt viņai rančo un, ka Hulio viņa nemaz neesot svarīga.

HuGa Runā par Alv. Gab piedāvājas visu nokārtot, bet Hul pati vēlas risināt savas ģimenes problēmas. Hul saka, ka Gab atbalsts viņai šobrīd īpaši nepieciešams. Gab apskauj Hul.

Dom ieradies Sangasparā un bārā jautā par Gabrielu Duranu.

Hul smērē Gab uz bārdas putas. Gab žēlojas, ka tā viņa atņemšot viņam savu identitāti. Hul saka, ka bārda ir riebīga un asa. Gab iedod Hul buču tā, ka viņa arī tagad ir nosmērēta ar putām. Abi smejas. Gab saka, ka būt kopā ar Hul viņam ir kā sapnis.
Nu jau nākamais kadrs, kad rāda Gab jau bez bārdas. Hul priecājas cik nu viņš ir pievilcīgs. Gab apskatās spogulī: „Hmm. Nav slikti.” Tad Hul ķeras pie šķērēm un nu griezīs matus. Gab atkal žēlojas, bet nepretojas.
Un jau atkal nākamais kadrs, kad rāda Gab jau ar īsiem matiem. Hul priecājas par Gab jauno izskatu. Abi apskaujas.

Kamillo ierodas pie Alv cietumā un sauc viņu par slepkavu un saka, ka panāks viņa&Lus šķiršanos. Policisti aizved Kam. Ram izsmej Alv un saka, ka nu ar viņu ir cauri, bet Alv saka, ka tieši otrādi: „Mans vārds pret tavējo. Es esmu Montanjo.”

Montanjo rančo: Hulio piekrīt ieķīlāt rančo, lai varētu nopirkt rančo Kasandrai. Kas traki laimīga, apskauj Hulio utt.
Tad ierodas rančo strādnieks un paziņo, ka no noliktavām patiešām ir nozagta nauda. Nu Hulio ir pārliecināts, ka Alv nav vainīgs.

Kam ierodas Montanjo rančo pēc Lus. Saceļ traci saucot Alv par slepkavu. Hulio dusmīgs, ka viņš tā uzdrošinās kliegt un apvainot viņa dēlu viņa mājā. Lus dzird strīdu un raud, viņa piekrīt doties līdz tēvam.

Merida: Leandro pie ārsta. Stāsta par savām problēmām. Ārsts domā, ka Leand ir problēmas ar impotenci. Leand izskatās ļoti satraukts.

Kamillo rančo: Lus atzīs tēvam, ka kļūdījusies aprecot Alv un, ka tēvam kā vienmēr bijusi taisnība. Kam saka, ka lai arī nu Lus dzīvo viņa rančo, viņš tai nekad nepiedos

Tā vīrieša (nezinu kā viņu sauc), kas palīdz Kas apkrāpt Hulio, padotajiem neizdodas atrast gleznu, kuru Kas lūdza nopirkt.

Dom ieradies „Temasonas Dimantā”, viņam ir nazis. Viņš iepazīstas ar Hul un uzzina, ka viņa ir Gab sieva. Ienāk Iraseima un saka Hul, ka bērniņš ir paodies. Hul aiziet. Dom izskatās tā it kā justos vainīgs.

Montanjo rančo: Ieradies advokāts, kas aizstāvēs Alv.

Advokāts&Hulio ieraušies pie policijas priekšnieka. Advokāts grib iesniegt prasību pret policijas iecirkni, jo tiekot pārkāptas Alv tiesības, viņu aizturot. Policijas priekšnieks ir nepiekāpīgs un netaisās atbrīvot Alv, viņš paziņo, ka aizdomas par Skol slepkavību krīt arī uz Nadju, jo viņa pazudusi no pilsētas tieši pēc šī notikuma.

Ļaudis protestē policijas iecirknī, tur ir arī Če. Viņi pieprasa taisnību un liek policijai rīkoties. Hulio dusmīgs par Čepes uzvedību. Če&Hulio strīdas, jo Če ierosina pārmeklēt Montanjo rančo, lai atrastu ieroci. Policijas priekšnieks saka, ka viņam jau ir ordenis lai pārmeklētu rančo un iespējams, ka tas arī notiks. Hulio neapmierināts.

Advokāts ierodas pie Alv cietuma kamerā lai aprunātos divatā. Adv lūdz Alv viņam uzticēties un izstāstīt patiesību. Skaidri un gaiši pajautā vai Alv ir vainīgs.

Dom ierodas pie Gab kabinetā, viņš it kā meklē darbu. Gab grib sasveicināties, bet tad Dom viņu sagrābj un pieliek nazi pie rīkles: „Tu samaksāsi par to, ko nodarīji manai māsai Grasijai.”
SĒRIJAS BEIGAS

0

2

:D Nu gan ātrumi zibenīgi!!! Malacis, missy!!! Lai gan sēriju redzēju, tāpat bija prieks palasīt!!! Nu HuGa skūšanās aina bija superīga, lai arī jau agrāk biju to redzējusi!!

0

3

albalonga написал(а):

Nu gan ātrumi zibenīgi!!! Malacis, missy!!!

missy, kas tas?? vai skolā nebiji, vai??

:D malacītis!!!!
jāā... tas moments, kur Hūlija skuva savu Gabrielu bija super... es jau arī pirms tam redzēju.. bet bija prieks atkal to vērot :D

0

4

Julia написал(а):

missy, kas tas?? vai skolā nebiji, vai??
malacītis!!!!
jāā... tas moments, kur Hūlija skuva savu Gabrielu bija super... es jau arī pirms tam redzēju.. bet bija prieks atkal to vērot

Ai man šodien galīga haļava. :D
Daudzi skolotāji slimi, tāpēc pirmās stundas nenotiek, bet drīz būs tomēr līdz skolai jāaizvelkas. :lol:

Jauki šodien bija ar Hu&Gab. :) Es arī to ainu biju pārskatījus jau vairākas reizes, bet tik un tā forši.
Nedaudz jocīgi tikai, ka Gab tagad tāds. :D Man pat varbūt ar bārdu labāk patika...

0

5

:yes: baigi labi uzrakstis .... malacis!!

0

6

missy написал(а):

Nedaudz jocīgi tikai, ka Gab tagad tāds.  Man pat varbūt ar bārdu labāk patika.

galīgi nepierasti... iespējams viņi tā izdarīja Gabrielam nevis vienkārši prikola pēc... bet viņam (aktieram) kaut kur jāpiedalās, citi projekti utt... un tā bārda Huanam Soleram varbūt neiederas!!! ;)

nu tā viņš izskatās jaunāks .. :D vispār spriežot pēc gaidem, Solers labi izskatās!!! :ok:

0

7

ANINA написал(а):

baigi labi uzrakstis .... malacis!!

Pateicos. ;)

Julia написал(а):

galīgi nepierasti... iespējams viņi tā izdarīja Gabrielam nevis vienkārši prikola pēc... bet viņam (aktieram) kaut kur jāpiedalās, citi projekti utt... un tā bārda Huanam Soleram varbūt neiederas!!!
nu tā viņš izskatās jaunāks ..  vispār spriežot pēc gaidem, Solers labi izskatās!!!

Nu visticamāk, ka kāds cits projekts, jā.
Tev viņš tagad jaunāks izsksatās? Es tieši gribēju teikt, ka bez bārdas viņš vecāks izsatās. :D
Gan jau pieradīsim pie Gabriela jauna izskata.

Nu jā... savos ap40 gados Solers tiešām izskatās ļōti labi! :)

0

8

missy написал(а):

Tev viņš tagad jaunāks izsksatās? Es tieši gribēju teikt, ka bez bārdas viņš vecāks izsatās.
Gan jau pieradīsim pie Gabriela jauna izskata.

:D nu nezinu... kā kuram laikam... bet vispār bārda padara vecāku cilvēku... nu tā, ja ņem vispār... ;)

:nezinu:

0

9

Bet shodienas video fragmenti arii buus pieejami?!?!?!?! :blush2:
missy,nu tu esi baigais malacis! :rose:

0

10

Anna написал(а):

Bet shodienas video fragmenti arii buus pieejami?!?!?!?!

jāā... būs.. mamma tur skatās televīzoru... kad būs iespēja nofilmēšu un viss būs kārtībā!! tagad zini, ja, ka visi video no "likmes" ir video sadaļā... ;)  :agree:

:ok:

0

11

oki doki!!! :ok2:
nepacietiigi gaidu! :give_heart:

0

12

Julia написал(а):

galīgi nepierasti... iespējams viņi tā izdarīja Gabrielam nevis vienkārši prikola pēc... bet viņam (aktieram) kaut kur jāpiedalās, citi projekti utt... un tā bārda Huanam Soleram varbūt neiederas!!

Jaa labi atkal esi pastraadaajusi tiko noskatiijos seeriju!!!!:) Man gan par to baardu ir cita teorija varbuut filmeejoties Hulijai apnika vinna asaa baarda un tapeec arii ierosinaaja nodziit un pie reizes iznaaca arii forssa aina!!!! :) ;)

0

13

Jolanta написал(а):

Jaa labi atkal esi pastraadaajusi tiko noskatiijos seeriju!!!! Man gan par to baardu ir cita teorija varbuut filmeejoties Hulijai apnika vinna asaa baarda un tapeec arii ierosinaaja nodziit un pie reizes iznaaca arii forssa aina!!!!

:rofl:

0

14

albalonga написал(а):

:rofl:

Подпись автора

:ok:  :yahoo:

0

15

missy написал(а):

Daudzi skolotāji slimi, tāpēc pirmās stundas nenotiek

Tev arī?? :D tikai man parasti pēdējās nenotiek. :D

missy написал(а):

Nedaudz jocīgi tikai, ka Gab tagad tāds.  Man pat varbūt ar bārdu labāk patika...

Man pilnīgi noteikti labāk ar bārdu patīk. :D bez tās es viņu nepazīstu! :O pat māsa teica, ka labāk ar bārdu. :D:D:D a skūšanās vienkārši super!!!! Es gan to nebiju redzejusi, es nekad neskatos un necenšos uzzināt, kas tālāk būs kādā seriālā, zūd tās sajutas.. ;)

0

16

Man arii ar baardu patiik labaak :D

0

17

Man gan bez baardas patiik labaak!!!! :) :D

0

18

Man te gadījās nelaime. Vakar un šodien internets negāja, tikai tagad beidzot tiku klāt Jums paziņot, ka šodienas "Likmes" sēriju neredzēju, jo aizmirsu maģi ieslēgt!! Pašai dusmas uz sevi!!!
Tā kā nevaru aprakstu uzrakstīt, jau cerēju, ka Julia varbūt būs pacentusies. :D
Atvainojos.

0

19

missy написал(а):

Tā kā nevaru aprakstu uzrakstīt, jau cerēju, ka Julia varbūt būs pacentusies.

uuuuuuu.. biju aizņemta visu dienu... es jau arī grēkoju.. man video fragmentu nav... toestj ir.. bet fotikaa nav... a tagad nevaru filmēt.. visa gimene majaas...

varu kaut ko uzkribelēt ātri

0

20

Julia написал(а):

uuuuuuu.. biju aizņemta visu dienu... es jau arī grēkoju.. man video fragmentu nav... toestj ir.. bet fotikaa nav... a tagad nevaru filmēt.. visa gimene majaas...

varu kaut ko uzkribelēt ātri

Es jau saprotu Tevi. Es arī biju vēlu mājās un tad atčohnījos, ka "Likmes" šodien nebūs.
Nu ja Tev nav grūti, tad vari uzrakstīt. Paldies Tev! :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 27. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts