TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Pēdējā filma


Pēdējā filma

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Kāda bija pēdējā filma, kuru noskatīties?

Julie & Julia, lasu grāmatu, tāpēc noskatījos filmu, Merila Strīpa jau nepārspējama, bet filma kopumā ok.

Отредактировано indy (16.03.2010 17:10)

0

2

Lai cik dīvaini tas arī neliktos, bet pēdējā filma, ko redzēju, bija Ten Inch Hero 1.martā. Filmu skatījos Jensen Ackles dēļ un nemaz nenožēloju, jo gan filma, gan JA bija lieliski.

0

3

Am. Shutter Island ar Di kaprio galvenajā lomā!  ^^

0

4

wow, Lisa - super. Man ir dvd un esu filmu kādas reizes piecas redzējusi. Priesley ir vislabakais, kas filmā ir.

Mana pēdeja filma būtu Sherloch Holmes, kuru noskatījos pagājušo ceturtdien. Roberts Daunijs Juniors tur ir ģeniāls, tāpat kā Jude Law. Un filmā ir baigi reālie gay vibe un arī Supernatural atsauces. Filma baigi laba, vizualais noformējums jau vien ir ko vērts. Un galvenais, ka Šerloks un Watsons beig.ās savā ziņa paliek kopā. Dikti laba filma.

+1

5

Lai cik tas dīvaini nebūtu, es pedējo filmu, ko noskatijos bija  2004.gada noveli "The Notebook ", jau ilgāku laiku centos sevi piespiest noskatīties šo filmu..Novilku jau vasarā un tā visu laiku viņa noglabajās manā mapē un tad nu beidzot es noskatījos viņu..Domāju, ka man patika tieši tāpat, ka visiem citiem, kas viņu redzejuši!  :) 
Tagad tik jāsaņemās un jānoskatās Sorority Row..ļoti gribu redzēt to šausmeni...,tapāt kā Džodijas Pilkutas " the tenth circle..!"  :)

0

6

Pēdējā filma, ko esmu redzējusi, bija spāņu valodas lekcijā skatītā - 'Mar adentro'.. :) Tā ir biogrāfiska drāma, beigās pat gandrīz visi apraudājāmies.. :'( Galvenajās lomās - Javier Bardem.. Iesaku noskatīties! ;)

Отредактировано GaBy (17.03.2010 16:43)

0

7

Indianas Džonsa pēdējā filma! Uz lielā ekrāna šī filma izskatījās labāk nekā TV  :|

0

8

pēdējā fima Elvis and Anabelle

Mariposa написал(а):

es pedējo filmu, ko noskatijos bija  2004.gada noveli "The Notebook "

krutucis

0

9

Breakfast at Tiffany's

0

10

Die Hard II vakar vakarā pa TV3+ :rolleyes:

0

11

Bounty Hunter - vakardien :D Atklāti sakot, man ne visai, likās kaut kāda bik aprauta beigās  :disappointed:

0

12

leep year

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Pēdējā filma