TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Odio Amarte


Odio Amarte

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

Ana Brenda y Fernada Castillo disputan para el papel de la protagonista de Odio Amarte.

http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/odioamarteelenco.jpg

Se espera que en un par de semanas se de a conocer completo el elenco de la telenovela “Odio Amarte” que es una producción de Carlos Moreno, quien nos dejó muy satisfechos con su anterior trabajo “En Nombre del Amor”.

Por lo pronto, se sabe que el papel estelar se está disputando entre Ana Brenda o Fernanda Castillo. ¿Ustedes a quién Prefieren?. Recuerden que este melodrama es el remake de “La Mentira”.

Además Jessica Coch, Wendy González, Jesús More, Rodrigo Nehme y Gloria Sierra se encuentran realizando pruebas para otros papeles en esta producción. Y quienes ya se encuentran confirmados son Sherlyn,Victoria Ruffo, Jorge Poza, Aleida Nuñez, Rocio Banquels, Juan Soler y Allisson Lozz en una participación especial.

0

2

Ak, nu es noteikti esmu par Anu Brendu, kaut oriģinālo seriālu neesmu redzējusi. :D nemaz nerunājot par to, ka man šī aktrise jau no Sortilegio ļoti patīk, bet tā otra (šķiet neesmu agrāk redzējusi, vismaz neatceros) neizskatās diez ko labi... man vismaz tā šķiet... :)

0

3

Paloma написал(а):

bet tā otra (šķiet neesmu agrāk redzējusi, vismaz neatceros)

Ja nemaldos, tad viņa Destilando Amor tēloja Danielu! :)

Paloma написал(а):

nemaz nerunājot par to, ka man šī aktrise jau no Sortilegio ļoti patīk

Njā, Sortilegio viņa toč bij forša! :) Lai gan būtībā vienalga, kura spēlēs galveno lomu. :D

0

4

GaBy написал(а):

Ja nemaldos, tad viņa Destilando Amor tēloja Danielu!

varētu padomāt, ka es skatījos īpaši DA :D :D :D neko vairāk par galvenajiem varoņiem neatceros :D

GaBy написал(а):

Lai gan būtībā vienalga, kura spēlēs galveno lomu.

m? ko tad tā?

0

5

Paloma написал(а):

m? ko tad tā?

Cik nu redzēju DA un Sortilegio, man abas patika, nav favorītu! :)

Paloma написал(а):

varētu padomāt, ka es skatījos īpaši DA

Nu tad jā.. :D Es jau ar īpaši neskatījos, bet ieragot viņu šai bildē, uznāca apgaismība par DA. :D

Отредактировано GaBy (19.03.2010 13:57)

0

6

GaBy написал(а):

Cik nu redzēju DA un Sortilegio, man abas patika, nav favorītu!

ā, nu skaidrs :D nu jā, es DA neredzēju un pēc foto man viņa nepatīk :)

0

7

GaBy написал(а):

Ja nemaldos, tad viņa Destilando Amor tēloja Danielu!

aha!!

Nu es ar par Anu Brendu :)

0

8

aNgeL написал(а):

Nu es ar par Anu Brendu

Yay! Man prieks! :D nu bet jā... viņa taču ir "mūsējā"... :rofl:

0

9

Paloma написал(а):

viņa taču ir "mūsējā"...

jā,jā :D :D   :love:

0

10

Man ir vienalga kura no abām, par abām būs prieks! :)  Jo abas man vienādās pozicijas, tikai Fernanda Kastiljo man vairāk patīk DA iespaidā,kurš bija manā skatijumā viens no lieliskākajiem seriāliem, kāds radīts :love:  :love:  :love: (mīļākā versija no visām trīm.)  ,  bet no otras puses Ana Brenda vairāk varētu derēt galvenajai lomai..un vēl svaigā atmiņā Sortilegio(  :love:  :love:  :love: ), ta kā tas jau vien ir milzīgs pulss viņai, ta kā grūti izšķirties.. :)

0

11

Šo biju lasījusi, visas prognozes liecina par to, ka no šīm abām, ja nepievienosies vēl kāda kandidāte vinnēs Ana Brenda.
Un es arī esmu par Anu Brendu redzēju viņu gan Sortilegio, gan Juro que te amo.

0

12

Mariposa написал(а):

Fernanda Kastiljo man vairāk patīk DA iespaidā,kurš bija manā skatijumā viens no lieliskākajiem seriāliem, kāds radīts      (mīļākā versija no visām trīm.)

o.O Ak. nu labi, gaumes ir dažādas :) DA liels trūkums bija jau galvenais aktieris vien, manā skatījumā.. Man viennozīmīgi mīļākā versija ir Cuando seas mia :)

0

13

Paloma написал(а):

o.O Ak. nu labi, gaumes ir dažādas :) DA liels trūkums bija jau galvenais aktieris vien, manā skatījumā.. Man viennozīmīgi mīļākā versija ir Cuando seas mia :)

Ir tā, ka DA es esmu redzējusi visu, bet Cuando seas mia tikai mazliet, tapēc nevaru īsti spriezt, iespējams, ja visu būtu noskatijusies, tad būtu pavisam citāda situācija..
Un, DA man mīļāki aktieri...lai gan piekrītu, galvenais aktieris nebija tas labākais,bet kas to zina, varbūt , ja būtu cits, tad arī visu seriālu uztvertu citādi.... :)
Un, piekritu, gaumes jau atšķiras un DA man tomēr kaut kā bišku vairāk patīka par Cuando seas mia, lai gan nenoliedzami Serhio un Silvija tur bija super! :love:  :)

0

14

Man jau arī protams Cuando seas mia ir tuvāks, kā nekā Silvija un Serhio man ir viens no mīļākajiem telenoveļu pāriem  :love: un es sajūsmā, ka viņi vairākkārt ir filmējušies kopā  :love:

0

15

Paloma написал(а):

DA liels trūkums bija jau galvenais aktieris vien, manā skatījumā.. Man viennozīmīgi mīļākā versija ir Cuando seas mia :)

Man arī Cuando seas mia ļoti patika. Viens no TV Azteca labākajiem veikumiem. Un Silvija ar Serhio ir lielisks pāris - vajadzētu viņiem vēl kādā telenovelē kopā uzņemties. Atceros, ka pēc tam kad biju redzējusi Katalīnu un Sebastianu un pēc tam Cuando seas mia - pilnīgi likās, ka viņi ir pāris arī dzīvē, tik saderīgi.

Destilando amor nav man nekādu iebildumu pret šo versiju - Eduardo Janjesu labāk nekomentēšu, savādāk nāksies izplūst parāk garos teikumos.

0

16

Runā, ka galvenā varone, tomēr būs Silvija Navarro.

0

17

Nu skaidrs.. nekas telenoveļu pasaulē nemainās - galvenās lomas atveidotājus uzzina tikai pēdējā brīdī :D

0

18

hahaha, tiešām, nekas nemainās - viss mainās. :D Nu ko, gaidīsim gala rezultātu... :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Odio Amarte