TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Matiss Kinclers (Mathis Künzler)


Matiss Kinclers (Mathis Künzler)

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Matiss Kinclers (Mathis Künzler)

Dzīvo: Berlīnē
Dzimis: 13. jūnijā 1978. gadā
Nacionalitāte: Šveicietis
Garums: 1,88m
Ģimenes stāvoklis: precējies ar aktrisi Sonju Rīseri, ir astoņus mēnešus vecs dēls Flurins Pablo.

Matiss ir apguvis metālapstrādes amatu, pēc tam gan viņš studēja Cīrihes dejas un teātra skolā un metālapstrāde tagad ir tikai viņa hobijs. No 1999 gada viņš strādāja teātros - Cīrihes Sihl un Baseles Jauniešu teātrī. Tomēr tieši dāvida Zaidela loma TV seriālā "Verliebt in Berlin" padarīja viņu slavenu visā Vācijā, kā arī citās Eiropas valstīs, kur seriāls kļuva ļoti populārs.

0

2

Matiss man daudzās bildēs izskatās ļoti līdzīga Šveices "mazajam pricim" jeb daiļslidotājam Stefanam Lambjēlam, kurš prot tik fantastiski griezties...  Es viņu dievinu - viņš liekas tik cilvēcīgs un labsirdīgs... Viņš kolekcionē bizbizmārītes, bet es cūkas... ;)   Un Matiss nereti šķiet viņam līdzīgs - kā nekā viņš arī ir šveicietis. Tomēr man šķiet, ka Matiss it nemaz nav tik vienkāršs un labs. Nezin kāpēc man liekas, ka Matisam piemīt zināma augsprātība, lai gan Dāvida lomā viņš ir vienkārši lielisks!!!   ^_^

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Matiss Kinclers (Mathis Künzler)