TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » La Reina del Sur


La Reina del Sur

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/guyeckerandkatedelcasti.jpg

Elenco

Kate del Castillo
Guy Ecker

Historia/ Synopsis

En "La Reina del Sur", Teresa es una mujer que pelea en un mundo de hombres, como es el narcotráfico, y consigue sobrevivir. Teresa pasa de ser la novia analfabeta de una narco mexicano a ser una reina del tráfico de drogas, llena de glamour, que se codea con el jet-set.

Según su autor, la idea del libro surgió, cuando escuchó en una cantina de Sinaloa (México) el narcocorrido de Camelia la Tejana. Los narcocorridos son un tipo de canción popular que en tres minutos cuentan la vida y la muerte de los narcotraficantes.

El resultado es una historia de corrupción, drogas, amor y muerte, basada en hechos reales, y que se desarrolla en "un lugar donde la sociedad, la economía y el folklore giran en torno al narcotráfico y a sus leyendas".

http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/d70775931eda4007122.jpg

0

2

Ooo..Jau Kate del Kastiljo galv. lomās. Un atkal ar Giju Ekeru.. Interesanti :)

0

3

Hm, nu nez... sižets mani kkā nepārliecina.. nu, es nez, lai galvenā varone būtu narkotiku tirgone... kkā neētiski man šķiet. Vai nu pat nezinu kā noraksturot... :?  nu bet tas ir tāds pirmais iespaids, nezinot neko vairāk.. :)

0

4

nu cik es esmu manījusi, tad šī arī būs action telenovele un galvenie varoņi vai ne, bet, cik pamanīju, tad Telemundo novelēm narkotiku un striptīza pasaule ir aktuāla, tā ka tas jau pierasts un mani nemaz nepārsteidz tas, ka galvenā varone ir narkotiku tirgone

0

5

aNgeL написал(а):

un galvenie varoņi vai ne, bet, cik pamanīju, tad Telemundo novelēm narkotiku un striptīza pasaule ir aktuāla, tā ka tas jau pierasts un mani nemaz nepārsteidz tas, ka galvenā varone ir narkotiku tirgone

nu tur jau tā lieta, ka man nepatīk tieši fakts, ka galvenā varone tāda ir! :D nu, piem, msed jau arī daudz bija visa tā.. narkotikas, uzdzīve, vardarbība, laupīšana utt., bet galvenie varoņi tomēr bija cilvēki ar goda jūtām, ar izpratni par to, kas ir labi un kas ne'... :) Nu es nezinu, tas man tā tikai varbūt liekas, ka galvenajiem varoņiem nevajadzētu nodarboties ar tādām lietām un kā šķiet labprātīgi. Bet jau saku - nezinu neko vairāk par sižetu, tāpēc grūti spriest. ;)

0

6

Nav fakts, ka labprātīgi.Atcerēsimies to pašu msed - Angels bija zaglis! Erdā Analia bija striptīzdejotāja. bet abos šajos gadījumos aiz tā visa slēpās apstākļi , kas lika to darīt. Tā ka es nedomāju, ka šī novele būs izņēmums ar to, ka galv varone pēc savas patikas ir tā narko-tirgone

0

7

nu, es ceru, tad tas visu maina, protams. :) tapēc jau es saku, ka vajag zināt ko vairāk, lai varu spriest... :)

0

8

Vai atgādināt,ka ''Kaislību'' galvenajam varonim arī bija ''netipiska profesija''-pirāts,bet tomēr Rikardo nebija tipisks noziedznieks bez jebkādas morāles un sirdsapziņas,gluži otrādi-viņš bija godīgs un cēlsirdīgs cilvēks ar saasinātu taisnīguma izjūtu,viss nav tikai melns un balts,ir dažādi iemesli kādēļ cilvēks nokļūst kriminālajā pasaulē,tādēļ es ticu aNgeL pieņēmumam,ka Kates varone nekļuva par narkodīleri sava prieka pēc.

0

9

Terēze написал(а):

Vai atgādināt,ka ''Kaislību'' galvenajam varonim arī bija ''netipiska profesija''-pirāts,bet tomēr Rikardo nebija tipisks noziedznieks bez jebkādas morāles un sirdsapziņas,gluži otrādi-viņš bija godīgs un cēlsirdīgs cilvēks ar saasinātu taisnīguma izjūtu,viss nav tikai melns un balts,ir dažādi iemesli kādēļ cilvēks nokļūst kriminālajā pasaulē,tādēļ es ticu aNgeL pieņēmumam,ka Kates varone nekļuva par narkodīleri sava prieka pēc.

Jā, taisnība. Pirmo reizi izlasot Kaislību sižetu dažos vārdos un uzzinot, ka Rikardo ir pirāts , viss ir skaidrs - zagšana, slepkavības un to viņš arī darīja, taču iekšienē slēpa visas tās īpašības , kuras Terēze minēja :)

0

10

ai, nu labi, izvilkāt te manu vājību... nu pirāti ir.. pirāti.. un Rikardo.. ir Rikardo. Un tur arī apstākļi utt.
Un es jau tikai pateicu savu pirmo iespaidu. Un es tiešām ceru, ka tas ir nepareizs :)

0

11

pirāti un Rikardo slepkavoja cilvēkus un tas diez vai ir kaut kas labāks par narkotiku tirgošanu, kura nodara tikpat lielu postu dzīvībai, ar to atšķirību, ka neskaties acīs cilvēkam brīdī, kad viņš mirst.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » La Reina del Sur