TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Sūzena Kolinsa "Bada spēles"


Sūzena Kolinsa "Bada spēles"

Сообщений 1 страница 20 из 43

1

http://img.apollo.lv/upload/2009-10-21/183037/Bada%20speles_1.vaks.jpg

Sūzenas Kolinsas Bada spēļu triloģijas pirmais romāns “Bada spēles” ir viens no pēdējo gadu spožākajiem veikumiem pusaudžu literatūrā. Tas ir fantāzijas caurvīts vēstījums par sešpadsmit gadus veco Katnisu Everdīnu – meiteni, kura izaug pasaulē, kas ir pārcietusi vairākas spēcīgas katastrofas... No kādreizējās Ziemeļamerikas pāri ir palikušas tikai drupas. Iepriekš tik vareno kontinentu tagad dēvē par Panemas valsti. Tā ir sadalīta 12 reģionos. Valsti pārvalda visu redzošā valdība no galvaspilsētas Kapitolijas. Katru gadu galvaspilsēta organizē bada spēles. Uz tām katram reģionam jāsūta viens zēns un viena meitene. Cīņa notiek uz dzīvību un nāvi. Šis ir romāns gan par patiesu draudzību un mīlestību, gan arī par naidu, alkatību un nežēlību. Sūzena Kolinsa romānā apraksta Katnisas cīņu par izdzīvošanu, cieņu un iespēju atgriezties mājās, atklāj cilvēka fizisko un prāta spēju robežas un stāsta par to, ka izdzīvošanas vārdā cilvēks ir gatavs uz visu.

šī grāmata ir vienkārši fantastiska.
es viņu izlasīju vienas nakts laikā.
Viņa ir aizraujoša un neparedzama, es apbrīnoju šīs rakstieces talantu visu aprakstīt tik saistoši un interesanti. un patiešām neparedzami jo notikumi iet viens pēc otra un ja tu domā ka zini kas notiks tālāk rakstniece uzraksta kaut ko neparedzamu, tāpat kā tie trīs vārdi bēgās:
"Pirmās Grāmatas Beigas" 
es biju šokā... es šos vārdus lasīju varbūt kādas 10 minūtas.. un nākošais ko es darīju ir skatījos kad būs grāmatas turpinājums pieejams latvijā :D
pat Stefanija Meiere ir izteikusies ļoti labi par šo grāmatu ;)

p.s. mana mamma atkal sūstās ka ir uzdāvinājusi grāmatu kurai ir turpinājusm :D tāpat kā ar krēslas grāmatām :D, jau otro gadu pēc kārtas :D viņas vārdi ne mani :D:D:D

Отредактировано aijux007 (24.03.2010 14:26)

0

2

aijux007 написал(а):

p.s. mana mamma atkal sūstās ka ir uzdāvinājusi grāmatu kurai ir turpinājusm  tāpat kā ar krēslas grāmatām , jau otro gadu pēc kārtas  viņas vārdi ne mani

xi xi :D :D :D labs

0

3

Esmu lasījusi šo grāmatu un, jāsaka, ka man ļoti patika. Katnisa kā galvenais varonis ir interesanta un pietiekami dziļa savam vecumam, kā arī pietiekami jauna domāšanas veidā un nepieredzējusi. Man šķita, ka autorei ļoti labi izdevies izveidot viņas iekšējo pasauli.

Izlasīju arī otru daļu, angliski gan, saucas "Caching fire". Ar nepacietību gaidu, kas notiks 3 grāmatā, jo otrā beidzās uz t.s chifhanger, būtībā, vienkārši aprāvās ar ļoti sliktu ziņu paziņošanu un man bija tāds- ak nē! Un uzreiz gribējās ķerties klāt pie trešās, bet tā vēl nav iznākusi, būs tikai augustā.

0

4

Es tagad lasu otro daļu un arī esmu sajūsmā. Tiešām aizraujoša. Žēl, ka uz trešo grāmatu būs tik ilgi jāgaida. :(

0

5

Es arī izlasīju otro grāmatu. Tiešām aizraujoši, autore spēj aizraut. Tagad gaidu 3. grāmatu :) Būšot arī filma.
3. grāmatas vāks
http://i48.tinypic.com/f49bm.jpg

Отредактировано indy (06.06.2010 15:33)

0

6

Es kauč kad bikiņ vēlāk mēģināšu palasīt, bet droši vien, ka angliski :)

0

7

mmm, smuks vāks pēdējai!!! ^^

Man jau ir sarunāts dabūt otro daļu, kad pabeigšu VA lasīt. Pirmo daļu izlasīju vienā vakarā - ap 5iem sāku un ap 2iem pabeidzu. :D Tas kko saka, jo es principā neatceros, kad pēdējo reizi būtu kko tādā tempā izlasījusi. Tā ka.. jā. :D aizraujoša.
Lai gan man ļoti smagi to pasauli sagremot... Baisi tas viss.

0

8

A šeit ar kkādi mīlas trijstūri?

0

9

Eee... es vairs neatceros :D nē, nu tagad moš radīsies.. šķiet tur bija iespējams konkurents, bet es pat nez. Maz atceros. Un vēl mazāk zinu par 2.daļu :D bet 1.grāmatā tur nav iespējas izveidoties 3stūrim :D

0

10

cravey написал(а):

A šeit ar kkādi mīlas trijstūri?

Ir, ir mīlas trijstūri :D Manuprāt, izteikti rodas tikai 2.daļā, taču tur pietiek problēmu arī bez tā.

Kāds nezin, kad tieši iznāk trešā daļa? Augusta sākumā vai beigās? ;)

0

11

Varētu būt, ka pēc 56 dienām? Vai arī 24.augustā? Vai atšķiras no vāka? :D Esmu apjukusi.

Отредактировано Lisa (07.06.2010 15:12)

0

12

Hm, to es nezināšu teikt.

indy написал(а):

Būšot arī filma.

iepriekš tā safanojos par vāku, ka šo nepamanīju. :D Jā, es arī to dzirdēju. Tā jau varbūt varētu būt ok, bet... es vēl arī dzirdēju baumas, ka Katnisas lomai iespēja ir ... Twilighta Kristena. Un ja tā būtu, es šo filmu neskatītos. Vienkārši nespēju iztēloties "Bellu" Katnisas lomā, šajā stāstā. Vē.
Un reizēm ir labāk labus darbus neekranizēt... Bet var jau būt arī uz labu :)

0

13

nu es labprāt redzētu filmu, bet jā - Kristena šai lomai galīgi neder.

0

14

TIKAI NE KRISTENU - VIŅA JAU TWILIGHT SABOJĀJA AR SAVU KLĀTBŪTNI!!!! :angry:

0

15

Ne pa tēmu, bet ko jūs domājat par to, ka Ian Somerhalder varētu tēlot filmā The Host?

0

16

Erm.. nezinu tādu. :D Nu rīt varbūt pačekošu netā. ^^
Un man nedaudz intriga, kā Host būs uztaisīts. Protams, cerību, ka filmā nebūs pēdējo divu nodaļu, droši vien nav nekādu. :D Tomēr ceru, ka filmā būs nodots vismaz kaut kas no tā, kas man tā patika grāmatā. Tā skaistā galvenās varones būtība. :)

0

17

Man Gaby uzdāvināja 2. daļu,bet neesmu lasījusi 1.,gribās ta kā izlasīt,bet mēginu uzmeklēt,kur varētu lētāk iegādāties  vai varbūt aizņemties,pagaidām neveiksmīgi..varbūt jānogaida,kad paliks lētāka.  :)

Отредактировано Adrianna (09.07.2010 13:14)

0

18

haha, ko tad viņa tā? :D Varēja jau pirmo dāvināt.

0

19

A viņa nezināja,redzēja,ka tā ir viena no jaunākajām grāmatām,saucamais Bestsellers un neievēroja,ka tā ir otrā daļa.. :D :) ,bet nu centās,kā saka,grāmatas ir mana vājība,tā kā biju ļoti priecīga par to pašu ^^ :)

Отредактировано Adrianna (09.07.2010 13:28)

0

20

aaa, nu skaidrs. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Sūzena Kolinsa "Bada spēles"