TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Sūzena Kolinsa "Bada spēles"


Sūzena Kolinsa "Bada spēles"

Сообщений 21 страница 40 из 43

21

Nju tā, šodien pie jūras tā pa riktīgam iesāku lasīt Hunger games. Lasu angliski un pagaidām man patīk, lai gan viss tas, kas notiek ir baigi pesimistiski. Jau secināju, ka nāksies pirkt 2. grāmatu un pasūtīt arī trešo :D Vēl gan īsti nezinu, kurā komandā esmu es, vai Katniss/Peeta vai Katniss/Gale. Lai gan par to, ka vienu no puišiem sauc Geils, riktīgi ierēcu :D Kā zināms viens no maniem mīļākajiem aktieriem, kas tēloja Braienu Kiniju "QAF"  arī ir Geils. Turklāt Hunger Games Geilam uzvārds arī iesākas ar H, līdz ar to iniciāļi ir tieši tādi paši - GH :D Anyways, nojaušu, ka tomēr fanošu par Katniss/Peeta  :rolleyes:

0

22

Nu, es toč esmu par Katniss/Peeta! :)
Un jā, grāmatas ir nospiedošas pasaules iekārtojuma ziņā, bet gribi vai negribi aizraujošas :D

0

23

Paloma написал(а):

bet gribi vai negribi aizraujošas :D

Tieš tā, es pat uz darbu paņēmu līdz un lasīju pat tramvajā braucot! Bet bāc, Rue nomira  :'( Gandrīz trambrulī sēžot apraudājos :'(

0

24

Wow, tikko izlasju pirmās grāmatas II daļu. Tik spēcīgi, kā Katniss uzreiz pēc tam, kad uzzina jauno likumu, izsauc Peeta's vārdu  :love: Man vēl arī ļoti patika, kā vēl sākumā viņi Haymitch klāstīja viens otra spējas, bet paši par savām negribēja stāstīt. Te tik ļoti varēja redzēt abu ciešo saikni jau kopš tās maizes ainas :love: Un vēl es fanoju par Cinna :flirt:

0

25

cravey написал(а):

Tieš tā, es pat uz darbu paņēmu līdz un lasīju pat tramvajā braucot! Bet bāc, Rue nomira   Gandrīz trambrulī sēžot apraudājos

hihi, cik pazīstami! Nu, man ar pirmo grāatu bija tā, ka sāku lasīt ap 5iem pēcpusdienā un noliku 2os naktī, kad biju izlasījusi. :D mana māsa un mamma līdzīgā veidā izlasīja - vienā vakarā/naktī :D

cravey написал(а):

Wow, tikko izlasju pirmās grāmatas II daļu. Tik spēcīgi, kā Katniss uzreiz pēc tam, kad uzzina jauno likumu, izsauc Peeta's vārdu   Man vēl arī ļoti patika, kā vēl sākumā viņi Haymitch klāstīja viens otra spējas, bet paši par savām negribēja stāstīt. Te tik ļoti varēja redzēt abu ciešo saikni jau kopš tās maizes ainas  Un vēl es fanoju par Cinna

jā, man taisni gribas pārlasīt, jo maz ko atceros vairs no pirmās daļas. Bet par Cinnu - otrajā grāmatā vajadzētu fanot vēl vairāk. Man šķiet. Katrā ziņā es biju vieglā sajūsmā vienā momentā. ^^

0

26

Paloma написал(а):

Bet par Cinnu - otrajā grāmatā vajadzētu fanot vēl vairāk. Man šķiet. Katrā ziņā es biju vieglā sajūsmā vienā momentā. ^^

Es jau izlēmu, ka pusdienas pārtraukumā iešu pirkt 2. daļu :D Bet vispār, reāli ieinteresēji ar šito :playful:

0

27

Novilku 3. un pēdējo grāmatu, protams, nenoturējos un izlasīju beigas :D Tiem, kas vēlas zināt:

Katnisa paliek ar Pītu un viņiem beigās ir divi bērniņi :)

Bet tieš to jau es arī biju gaidījusi :)

P.S - Šeit var novilkt 3. gramatu pdf formātā: http://www.mediafire.com/?7yy6wty9ea749b5

0

28

Akk, nekad nesapratīšu prikolu vispirms beigas izlasīt :D
Jāgaida, kad kāds iegādāsies un varēšu aizņemties :D vispār jāapjautājas otrā forumā...

0

29

Paloma написал(а):

Akk, nekad nesapratīšu prikolu vispirms beigas izlasīt

Es kādreiz ar to nevarēju saprast, bet tad atlika uzrauties uz pāris grāmatām ar izcili nelaimīgām beigām...Tagad es vnk mēdzu nodrošināties. Lielākais pārbaudījums man būs noturēties un neizlasīt Vampire Academy 6. grāmatas beigas. Man jau Spirit Bound lasot nācās vietām kost pirkstos no satraukuma un ziņkārības :D

0

30

cravey написал(а):

Lielākais pārbaudījums man būs noturēties un neizlasīt Vampire Academy 6. grāmatas beigas. Man jau Spirit Bound lasot nācās vietām kost pirkstos no satraukuma un ziņkārības

To pat nedomā darīt!!! Nesaboja visu intrigu šai grāmatai! Tu esi stipra, tu to vari! :D

0

31

Paloma написал(а):

To pat nedomā darīt!!! Nesaboja visu intrigu šai grāmatai! Tu esi stipra, tu to vari!

Ne ne, i netaisos lasīt beigas. Vnk saku, ka grūti būs noturēties, bet tās grāmatas dēļ es to spēšu :D

0

32

Nope, es arī neļaušos kārdinājumam. Arī datorā grāmatu nelasīšu...Kaut kad šonedēļ jāpienāk pasūtītajai grāmatai... Cerams tikai, ka atradīsies laiks izlasīt :D

0

33

Vakar baig sagribējās kko palasīt, sadomāju, ka beidzot jāpieķeras badu spēļu 2. grāmatai, vismaz pāris lapas palasīt :D Viss beidzās ar to, ka aizgāju 05:30 gulēt, kad neizlasītas palika vien kādas 80 lapas :D Un arī - tikai tapē, ka šodien uz laukiem no rīta braucām, tā jau būtu visas 472 lpp vienā naktī izrāvusi :D Šodien ta speciāli braucu ātrāk iepirkt 3. grāmatu, kurai šonakt ķeršos klāt :D

Nu dikti superīgi, lai gan smagi! Šai grāmatā vēl aizvien vairāk pārliecinājos, ka Katnisa un Pīta ir radīti viens otram, lai gan arī Geils ir dikti jauks :) Tas skūpsts pludmalē - ahhh, tik reāli tā aina izspēlējās acu priekšā, ka varēju pamatīgi pakust  :love:

0

34

Esmu aptuveni 3. grāmatas vidū. Bāc, tik smagi  :'( Man sirds sāp par Pītu un Katnisu  :'( Vispār, kuri te ir izlasījuši jau visas trīs daļas? Lai zinu vai man lietot spoiler pogu vai nē.

0

35

Man 3. stāv uz galda un gaida, kad tikšu līdz tai. Viena no manām Ziemassvētku dāvanām, tikai pagaidām jāizlasa iesāktā grāmata.

0

36

Esmu izlasījusi visas trīs. Ļooooti patika. Jā, pēdējā grāmata bija ļoti smaga, bet, manuprāt, savādāk nemaz nevarēja būt tajā pasaulē. Žēl bija Katniss, it īpaši pēc tā, kas notika ar viņas māsu....Vispār bija daudz vietu, kur nolija asara. tagad atmiņas jau nedaudz miglainas. Izlasīju vēl vasarā. ;)

0

37

Izlasīju vakar. Ja pirmās divas grāmatas vēl kaut cik, tad šo grāmatu lasot es kļuvu tik depresīva kā vēl nekad. Visi tie cilvēki, kas aizgāja bojā, tie visi skati, kas tik šausmīgi aprakstīti, un šausmīgais te slēpjas tajā vienkāršajā aprakstā. It kā kāda nāve būtu vnk uzkaitīšana, kārtējais nospiestais kukainis. Sākumā mūs iepazīstina ar visiem šiem cilvēkiem, ļauj viņus iemīlēt un pēc tam viņus tik drausmīgi moka. Nu kāpēc tajā izdzīvojušo pieciniekā nevarēja būt Finniks, kurš beidzot bija apprecējis Annu, un abi bija tik laimīgi? Viņa nāvi man šķiet es pārdzīvoju visvairāk. Un tad Katnisas māsa - nu kāpēc? Pilnīgi no zila gaisa! Nu drausmīgi. Man vēl šodien depresija. Vienīgais pozitīvais tiešām ir vismaz kaut cik laimīgās beigas. Tas jau grāmatas gaitā kļuva skaidrs, ka Geils ir vnk labākais draugs, kamēr Pīta ir tā lielā, galvenā mīlestība :)

Nezinu kā viņi kaut kam tātad varēs uztaisīt filmu PG-13 auditorijai!

0

38

No vienas puses es tev piekrītu Cravey, bet no otras puses tas arī bija tas, kas šo grāmatu padarīja tik labu, reālu, jo būtībā grāmata ir par karu, par dzīvi, kurā nenotiek viss tā kā mums gribētos. Cilvēki mirst, arī labie cilvēki. un nāve mēdz būt nejēdzīga. Tik pat labi uz ielas ķieģelis var uzkrist uz galvas. Bet viņi cīnījās par to, kam ticēja un uzvarēja. Un kaut arī visai viņu paaudzei rādīsies murgi un viņi nekad neaizmirsīs tos notikumus, toties nākošās paaudzes dzīvos laimīgi.

0

39

Tas jau jā :) Vnk es parasti grāmatas un filmas skatos, jo tieši gribu tikt prom no tās reālās dzīves, līdz ar to man arī visu vaig bišen caur rozā brillēm :) A šīs grāmatas bij tieši par to, kas mums apkārt notiek pašlaik. Dzīve jau tā brīžiem ir pārāk liela un dziļa sūdu bedre, lai vēl lasīt par to gribētos. Vnk tur tā lieta! Bet savā ziņā jā, šai grāmatā ir kkas specifisks un ļoti labs, katrā ziņā liek aizdomāties. Bet šodien visu dienu tāda depresīva jūtos, un kad piedomāju, kura nāve mani visvairāk sāpināja, tad laikam tas bija Finniks. Prima tā dikti pēkšņi aizgāja bojā, es pat aptvert nepaspēju, pie tam visu laiku bēdājos par Finniku, un viņa īso laimes brīdi ar Annu :'( Tādēļ jā, atceros pat, ka tai vietā, kur viņi bēga no tiem mutantiem un kur pēķšņi Finnika vārds vairs neparādījās starp izbēgušajiem, es pat skaļi kliedzu pie sevis, "KUR IR FINNIKS?" Nu jā, un tad bij tā aina, kur mutanti viņu plosa gabalos un tūliņ pēc tam Katnisa arī iemeta tur to sprāgstvielu. Njā, bet šai vieta mana sirds arī salūza :(

0

40

Geils, Pīta un Katnisa
http://27.media.tumblr.com/tumblr_lp06zxzJNx1qfc2ueo1_500.png

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Sūzena Kolinsa "Bada spēles"