TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Sūzena Kolinsa "Bada spēles"


Sūzena Kolinsa "Bada spēles"

Сообщений 41 страница 43 из 43

41

Jau sen izlasīju visu šo sēriju angliski un jāatzīst, ka šī ir viena no manām mīļākajām autorēm un grāmatu sērijām! Tas, kā viņa apraksta visu, liek sirdij pukstēt straujāk.

Filmu gan negaidu ar lielu sajūsmu, baidos, ka tā tiks pilnībā izpurgāta, jo man nepatīk aktieri, kas izvēlēti galvenajām lomām.

0

42

cravey написал(а):

Izlasīju vakar. Ja pirmās divas grāmatas vēl kaut cik, tad šo grāmatu lasot es kļuvu tik depresīva kā vēl nekad. Visi tie cilvēki, kas aizgāja bojā, tie visi skati, kas tik šausmīgi aprakstīti, un šausmīgais te slēpjas tajā vienkāršajā aprakstā. It kā kāda nāve būtu vnk uzkaitīšana, kārtējais nospiestais kukainis. Sākumā mūs iepazīstina ar visiem šiem cilvēkiem, ļauj viņus iemīlēt un pēc tam viņus tik drausmīgi moka. Nu kāpēc tajā izdzīvojušo pieciniekā nevarēja būt Finniks, kurš beidzot bija apprecējis Annu, un abi bija tik laimīgi? Viņa nāvi man šķiet es pārdzīvoju visvairāk. Un tad Katnisas māsa - nu kāpēc? Pilnīgi no zila gaisa! Nu drausmīgi. Man vēl šodien depresija. Vienīgais pozitīvais tiešām ir vismaz kaut cik laimīgās beigas. Tas jau grāmatas gaitā kļuva skaidrs, ka Geils ir vnk labākais draugs, kamēr Pīta ir tā lielā, galvenā mīlestība

Oj jā. Šī pēdējā grāmata vissmagākā no visām. Kaut man smagi bija arī pirmo lasīt, nu ļoti jūtīga es esmu pret tādām lietām. Bet šo lasot... nu tiešām brīžiem nenormāli smagi bija. Taisni brīnījos, kāpēc es vispār šīs grāmatas lasu. Bet tajā pašā laikā... tur ir kaut kas tik piesaistošs. Laikam vienkārši veids, kā viss uzrakstīts, dzīvošana un pārdzīvošana ar varoņiem... Fantastiski, kā visu grāmatu rakstniece ļāva sajust, saredzēt, kā Katnisu lauž viss piedzīvotais, kā ievaino katra nāve, kuru nes viņa, tieši vai netieši... Un beigas - it kā laimīgas, bet tajā pašā laikā... Nē. Lai cik gadi paietu, piedzīvoto viņi nespēj aizmirst, tas joprojām dzīvo viņos, un moka.

cravey написал(а):

Nezinu kā viņi kaut kam tātad varēs uztaisīt filmu PG-13 auditorijai!

Jāaa... es arī. Es jau lasot domāju, kā tas varētu filmā izskatīties, kur šķīst asinis un cilvēki sarauti mazos gabaliņos lido utt... Bet nu, es nez, vai šīs grāmatas, šī tēma vispār ir PG-13 jābāž... Nu nav tā vieglā pusaudžu grāmata. Tā ir ļoti smaga grāmata... Es teiktu, grāmata par karu, par politiku, pasniegta jauniešiem domātā mērcē (man tai skaitā, jo citādi tādas tēmas grāmatu vispār rokās neņemtu).

0

43

Paloma написал(а):

Es teiktu, grāmata par karu, par politiku, pasniegta jauniešiem domātā mērcē

Pēc izlasīšanas teicu tieši to pašu. Šai grāmatai ir tik daudz zemteksta, tā nav parasta jauniešu izklaides grāmata.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Sūzena Kolinsa "Bada spēles"