TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » 2009/2010 sezonas atvadu vakars


2009/2010 sezonas atvadu vakars

Сообщений 1 страница 20 из 28

1

Čau, čau visiem :) Tā kā mums te nobruka kopīgā PČ skatīšanās, tad vienojāmies, ka atliekam mūsu tikšanos uz brīvlaiku. Tā kā nākošnedēļ jau sākas šis brīvlaiks, tad mēs varētu sākt vienoties par jaunu datumu mūsu Daiļslidošanas vakara tusiņam.

Vakara programmā paradzētas diskusijas, video skatīšanās, bilžu skatīšanās - arvienvārd sakot - atcerēsimies pagājušo sezonu, tās notikumus :) Būtu jauki, ja mums piebiedrotos arī citi daiļslidošanas fani, kas nesen pievienojās forumā - Siikaa, Inetux, u.c :) Tad mēs arī varētu izvilkt no skapja, nu jau SLAVENO, Latvijas Brī banneri, kā arī karogus un uztaisīt kadu foršo foto sesiju :D

Tikšanās vieta pie manis - cravey. Dzīvoju es Rīgā, Imantā ;)

0

2

Es noteikti par!  :yep:

0

3

Nu mans priekšlikums ir par va nu 1. vai 6. aprīli :) Alby, kā tev ar veselību tur izskatās? Iet kaut kas bik uz labo pusi jau? Palo kā tev ar darbiem?

0

4

bāc, ar mani ir tā, ka... reāli es paskatījos, ka normāli nevienu dienu nesanāk laikam. :D vienīgi aiz matiem pievelkot 5.varētu.
4dien es it kā aizņemta... un pēc tam toč sākas visas Lieldienu dienas... Un 6.neder, jo man 7. 8:30 skolā jābūt... :s

0

5

1. aprīlis nedar mammai dzimšanas diena. Par 6. vēl varētu paskatīties, kā sanāks!

0

6

Es varu gan 1. aprīlī, gan arī 6. aprīlī, tāpat varu mēģināt tikt arī 5.aprīlī....  :)

0

7

nu es 6.nē - darbs. 1.datumā var, lai gan izskatās, ka man 2.vajadzēs strādāt. Principā 6.jau arī var, jo nākamajā dienā varu uz darbu uz vieniem braukt.

0

8

Hmmm, nu pag, ja Palo var 5., tad kā citiem ar to 5. datumu? Vai varbūt 2. datums vakarpusē un tad 3. mājās? Jeb Palo, tu pa tām dienām galīgi netiec?

Vēl jau var no 8.-10. kādā no šiem datumiem, jo man tā visa nedēļa principā ir pa mājām ierokoties lielajā gada projektā.

0

9

kad teiksiet, tad būšu karočen, bet no daudz kā atkarīgs, cikos būšu un cikos būs projām jādodas. Piemēram ja 2.datumā vai 3.datumā, tad es varu ierasties tik ap pusnakti iespējams, jo es nez - filmēšana un televīzija - nekad nevar zināt  cik ilgi kas tāds ievelkas.

0

10

albalonga написал(а):

kad teiksiet, tad būšu karočen

Nu vaig tā, lai tev nesanāk baigā pārpūle :) Pagaidam ko Palo teiks :)

0

11

ek, nu man sāk izskatīties, ka jums būs bez mani jāorganizē. :D es skatos kalendārā un saprotu, ka man nav normāli KAD.
Ar šonedēļu ir tā, ka šī vsp saucas Klusā nedēļa. Un 2.datumā es 100% nevaru, Lielā Piektdiena, točna ne tusiņu diena... Turklāt es jau tā būšu pārgurusi todien.. nu tāds man sanāk tas Lieldienu laiks... :)
Tālāk... 8.es īsti netieku, jo man jau ir vakaram plāni... Nu vienīgi 9.kkā nebūt varbūt es varētu, bet tad laikam alby pavisam nelāgi, 6dien paagri laikam jābūt filmēšanā.. Tā ka... es tiešām nezinu.. :/
Mjam, nu reāli man paliek aiz matiem pievilkts 5. vai 7. - nu, tā ka man skolā jābūt 10.10. Lai gan... sasodīts, 6.man laikam agrāk būs jābrauc uz skolu, lai ar kursabiedreni prezentāciju pabeigtu. Ai, murgs... :(
Bet nu jā.. varat mani tad neņemt vērā... :)

0

12

Paloma написал(а):

Bet nu jā.. varat mani tad neņemt vērā... :)

Ok, tad :) Ar tevi tad Eirovizijas tusiņā pie Alby satiksimies :D Ja nekas ātrāk nesanāks. Man jau pašai aprīlis arī baigi pilnais, bet nu, kādu vakaru gribētu gan satikties.

Nu ko tad, taisam moš tai 6. aprīļa pēcpusdienā?

0

13

Skatoties savā plānotājā, tā kā varu atzīmēt 6.aprīli, kā aizņemtu, ja viss notiekās :)

0

14

Nu jā, es tad par 6. aprīli, ja Alby ar teica, ka var, ja otrā dienā vēlāk uz darbiņu :) Kā ar citām meitenēm - Bumy, Ansnīt? Inetux?

P.S - Tā kā pirms tam būs Lieldienas bijušas, tad saglabājiet vismaz vienu oliņu - varēsim sakauties :D Ar oliņām, protams, nevis pašas :D

0

15

Čaviš :) Ar Alby, jau apspriedāmies, tad nu es uzsāku sarunu šeit.

Lieta tāda, ka man mammuks brauc sestdien uz laukiem un tikai svētdien pēcpusdienā būs atpakaļ. Tad nu dzīvoklis būtu tukšs un mūsu rīcībā. Ja esat ar mieru sestdienas vakarpusi, teiksim uz 20:00 vai 21:00 satikties Imantā (kur un kā braukt, tiem, kas vēl nezin, izstāstīšu), un noziedot mūsu atvadu vakaram, tad mēs to varētu rīkot, šo sestdien 03.04!

0

16

jā - tauta - davai tiekamies. Jau privātajā cravey noinformēju, ka nezinu, cikos pēc filmēšanas tikšu, bet ceru, ka ap 20 vai 21 būšu, ja paveiksies, tad vēl ātrāk.

0

17

Nu es netieku arī jābrauc uz laukiem! Turklāt arī tante no ārzemēm atbrauks!

0

18

Tā kā man uz Lieldienām paveicās un ir brīvs, tad varu tiks arī 3.04! :)

0

19

Zaķīši (īpaši attiecināms uz maniem qaf zaķīšiem :] ), diemžēl nebūšu. Dikti jau nu gribētos gan.

0

20

Inetusx - žēl.

Siikā - super.

etansy -  :'(

etansy un citi qaf zaķīši - moš mēs varam uz nakamo nedēļu kauč ko pie manis sadomāt - tādu qafiskāku?

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » 2009/2010 sezonas atvadu vakars