TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » 2009/2010 sezonas atvadu vakars


2009/2010 sezonas atvadu vakars

Сообщений 21 страница 28 из 28

21

nu tā pievērsos un beidzot izlasīju!
nu kā lai saka ja es tikšu no savas tizli tizlās saaukstēšanās vaļā un varēšu bez asarām acīs kaut ko pasākt ilgāk par dažām stundām tad droši būšu!
TAs saucās no manis tik viegli neatkratīties! :D:D:D
Bet nu par nākamo nedēļu nez vskatoties kad un cikos!
es noteikt nākamnedēļ dabūšu pamatīgi pa ādu tapē jā neko nezinu! :D

0

22

Stulbi, ka netiek visi, kam gribētos :( it kā dienu daudz, no kurām izvelēties, bet tā ir ar tiem brīvlaikiem, ka jau citur daudz kas saplānots. Es pat nez kā darīt tagad :( Eh, rīts gudrāks par vakaru.

0

23

A, ja mums tikšanās būtu tajā sestajā, tad Inetux, tu tiktu? Un Asnīt, kā tev ar 6.04.?

0

24

Līdz vakaram ierakstiet šeit lūdzu :)

0

25

Kāpēc es pirms pāris mēnešiem teicu, ka unis ir viegls???
Man sēž 4 kursa darbi, kuriem es vēl neesmu pieķērusies, ļoti regulāri kd (jābūt vismaz 6 automātam) un vēl pa virsu jāstrādā un jāgatavojas sacensībām būs. Kā man nepatīk šis semestris. Pfff.

Un vakar es uzzināju, ka māsa norunāja tikai 1 minūti no savām 30, bet tā kā man nebija vairs palikušas pāri, tad es tā arī nepiezvanīju cravey.
Laika nav, un tad kad ir, tad ir tik maz, ka tā pat neko sakarīgu nevar izdarīt, tāpēc nekas arī netiek darīts.
Un slinkums arī nelaiž vaļā.

0

26

nu es jau teicu, ka pa nakti būšu jebkurā datumā un tad nākamajā dienā uz darbu, tā ka man puslīdz okey jebkurš datums.

Nu šodien mums smaģi ģenerālmēģī gaja - desmitos sakām un līdz 16.... man galva kūp. Rūt noteikti vismaz līdz 18 filmēsim...

0

27

Es aizrakstīšu Inetux, ja viņā 6. tiek, tad taisam tajā 6., ja nē, tad rītvakar :)

etansy написал(а):

Laika nav, un tad kad ir, tad ir tik maz, ka tā pat neko sakarīgu nevar izdarīt, tāpēc nekas arī netiek darīts.
Un slinkums arī nelaiž vaļā.

Šo te dublēju - tieš tāda pati situācija  :sceptic:

0

28

Oki, sazinājos ar Inetux, viņa slima :( Tā ka mēs tad būtu tikai 4, ja Bumy tiek. Bet nekas, tāpat būs fun :)

Tātad, paliek tā, ka tiekamies rītdien - 03.04. Mans priekšlikums ir 20:00 satikties Imantā, pie Rimi. Siikaa, tev personīgi aizsūtīšu, kā nokļūt galamērķī :D

Bumes, tu man rīt atsūti sms tu būsi vai nē :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » 2009/2010 sezonas atvadu vakars