TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Mikas koncerts Rīgā


Mikas koncerts Rīgā

Сообщений 1 страница 20 из 22

1

http://www.apollo.lv/portal/fun/articles/198139
Kurš domā iet? Koncerts 2.08. :)

0

2

+

Es tik nezinu vai sanāks, bet doma ir laba :]

0

3

man bij doma, uzreiz kā dzirdēju. :D  viņš ir mežonīgi jauks un viņa mūzika mežonīgi pozitīva un man brīžiem tik ļoti Frediju Merkuriju atgādina, ka kūstu.

0

4

Es ar domāju iet :) Man tai laikā vēl prakse būs, bet gan jau tikšu ;)

0

5

kur var atrast biļešu cenas?

0

6

SĀKSIES BIĻEŠU TIRDZNIECĪBA UZ MIKA KONCERTU

Ceturtdien, 15. aprīlī sāksies biļešu tirdzniecība uz 2. augustā gaidāmo MIKA koncertu Arēnas Rīga amfiteātrī. Stāvvietu biļetes sākumā maksās Ls 19 un sēdvietas no Ls 24 – Ls 34. Visiem Positivus Festivāla biļešu īpašniekiem tikai 15. aprīlī pirmās 500 stāvvietas būs iespēja iegādāties par Ls 12. Biļetes būs nopērkamas “Biļešu Serviss” kasēs. Tāpat būs pieejama arī komplekta biļete “Positivus Festivāls + MIKA”.

MIKA ir viens no retajiem popmūziķiem, kura karjera ievērojami atšķiras no ierastajām popmūzikas pasaules zvaigznēm. Viņam nav klasiski radīts popmūziķa tēls. Viņam piemīt spēcīga pašizpausme. MIKA pats ir savu dziesmu autors un veiksmīgi pierāda veco un gandrīz jau aizmirsto patiesību popmūzikā – individualitāte. Viņu, viņa mūziku un dziedāšanas manieri jūs nesajauksiet ne ar vienu citu.

MIKA mācījies dziedāt pie profesionālas krievu operas mākslinieces. Tikai 2006. gada beigās viņš piedzīvoja savu pirmo uzstāšanos radio un televīzijā un nākamā gada janvārī tika izdots viņa pirmais singls - “Grace Kelly”, kuru pārdeva vairāk kā 3 miljonos eksemplāru, bet debijas albumu “Life In Cartoon Motion” - 5 miljonos kopiju. 2009.gadā nāca klajā MIKA otrs albums “The Boy Who Knew Too Much”, kura singli “We are Golden” un “Rain’ ir labi zināmi arī Latvijā.

Informācija par biļešu cenām:

- “Positivus Festivāla” biļešu īpašniekiem tikai 15. aprīlī pirmās 500 stāvvietas būs iespēja iegādāties par Ls 12 (Pērkot biļeti, jāuzrāda festivāla biļete. Ar vienu festivāla biļeti varēs nopirkt vienu MIKA koncertu biļeti).

- Stāvvietu biļetes sākumā maksās Ls 19

- Sēdvietas maksās no Ls 24 – Ls 34

- VIP biļete, kurā ietilpst vieta ložā, dāvana uzkodas un dzērieni – Ls 80

- Komplekta biļete “Positivus Festivāls + MIKA” – Ls 39 (festivāla biļetei paliekot dārgākai arī komplekta biļete paliks dārgāka).

0

7

čā, tauta :) No vakardienas jau pārdod biļetes uz Miku :) Es baig gribu iet, bet vaig kompāniju. Jā, un šoreiz es laikam tēmēju uz sēdvietu, jo ar manu galvu - ārā jau būs karsts, iekšā vēl karstāks, drošāk ņemt sēdvietu. Tikko skatījos uz 105. sektoru, tur pa 24Ls biļetes. Alby, Asnīt, Magone?

0

8

es par. kurš biļetes pirks?

0

9

es laikam miku izlaižu :( jau a-ha mani atstājusi teju sausā, tā kā uz divus mega koncertus atļauties nevaru! ja vien biļetes maksātu lētāk un ja par miku zinātu agrāk :(

0

10

albalonga написал(а):

es par. kurš biļetes pirks?

Es varu nopirkt un tad tu man atdosi tos 24Ls, kad tiksimies QAF maratonā :)

0

11

oki, cravey. varu arī pārskaitīt jau šodien, ja gribi.

0

12

kā tev ērtāk :) Tev mani rekvizīti vēl ir saglabājušies?

0

13

Alby, biļetītes nopirktas :) Sēdēsim 105. sektorā 102-103 vieta ( ja tagad pareizi atceros :D )

0

14

karoč neliela recenzija sekos vēlāk, bet tagad tik gribēju pateikt, ka pēc konča mēs ar cravey un etansy ar pēdējo trolejbusu pusdivdapsmitos devāmies pie manis un aizājām piecos gulēt - vismaz mēs ar cravey. Un dzērām šampi. Atnācu es uz darbu vienos un te - galdiņ'[s klājies. Vienai kundzītei jubileja bij. Mani piedzirdīja pamatīgi 0,5 bonaparti mēs ar vienu no kundzītēm dzērām - pārējie šampi. I r tā, ka tā kundzīte praktiski nedzēra - es apmēram 0,4 no tiem 0,5. karoč es ir apreibusi un labi piebarota. reāli pieēdināja mani.smagi vēderam pilnīgi. Visiem par mikas konci stāstīju. Super.

0

15

Ahhh, no manas puses ar tikai labi vārdi! FANTASTISKS KONCERTS!!! IDEĀLI!!! Turklāt biju jau sabijusies, ka būs atkal pilns ar negatīvajām atsauksmēm, jo latviešiem jau pa prātam nekad nevar izdabāt. Bet nē - visos medijos Mikas koncerts tiek saukts par pēdējo gadu vislieliskāko koncertu, kur lēkāja līdz un plaukšķināja, gan liels, gan vecs, gan bagātnieki, gan politiķi!

Mēs mīlam Miku un viņa mīlīgās, spīdīgās kediņas :love:

P.S - Nosauļojies, nedaudz nosvīdis Mika bez krekla izskatās sasodīti labi  :insane:

0

16

hihihi, pievienojos cravye. Fantastisks koncis, visus piecēla kājās. Lika pagaidīt, bet kad nu uznāca uz skatuves, tad visu laiku gandrīz tur bija, nevilka garumā, izkalidēja, runāja ar publika, pamanījās likt visiem dziedāt un dejot līdz un turklāt tik daudzko latviski un ļoti labi latviski pateica. Savaldzināja visus. Man šķiet visi aizgāja no koncerta tādi laimīgi un smaidīgi un pozitīvu emociju pārņemti. Lieliski. Krekliņfrakas ir sexības. balti džinsiņi ar spīdīgām kediņām ir sexīgi, ,azi katliuņcepurīši ir sexīgi. Britu humors rullē.  ideļas skatuves iekārtojums'- nāve. Un viņa dziesma ir kā celebration of life. Mīlu viņu, čist. Un jā - bez krekliņa un nosvīdis viņš ir reāli uzbudinošs. Un vispār dažas kustības, gājieni un balss tembrs ir Fredijs merkurijs, bet dziemas ir pilnīgi citas. gribas vēl ilgi, ilgi pēc konča smaidīt un ir tāds enerģijas lādiņš. Superīgi.

0

17

Yap, un pēc Mikas konča vēl piecas sērijas Merlinu skatīties - ideāli pavadīts laiks  :crazy:

0

18

Es ebay atradu pa 8 poundiem (bezmaksas piegāde uz LV) Mikas konci Parīzē no 2008 gada. Laikam pasūtīšu  :playful:

Отредактировано cravey (03.08.2010 17:38)

0

19

cravey написал(а):

Es ebay atradu pa 8 poundiem (bezmaksas piegāde uz LV) Mikas konci Parīzē no 2008 gada. Laikam pasūtīšu

lol

0

20

Šīs vasaras lipīgākā dziesma:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Mikas koncerts Rīgā