TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Vanished


Vanished

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Skatos es TV6 - Dodgeball rāda. Un reklāmas. Un pēkšņi ekrānā Gale Harold. Es tāda - wow. Izrādās TV6 sestdienās 18:05 rāda Vanished. Gales ir pirmajās laikam septiņās vai astoņās sērijās - neatceros. cravey vasarā skatījās. Karoč - izmeklēšanas seriāls, Gales atveido policistu. Skatāmies. Es vismaz grasos skatīties, jo ap sešiem tieši pēc darba mājās nonāku sestdienās. Bāc, Gales tur tiešam ir smukiņš un tik krasi atšķiras no BK - to pat TV6 reklāmiņas gabaliņos varēja manīt. eh.

0

2

Šodien pa TV6 noskatījos pirmās divas sērijas. Baigi interesanti. Sižets tāds, ka tiek nolaupīta senatora sieva un par izmeklētaju norīko FIB speciālo aģentu Grehemu Keltonu, kuram ir nesena trauma - cenšoties atbrīvot nolaupītu mazu zēnu Neitanu, viņš gāja bojā Grehema acu prieksā - uzspridzinaja viņu nolaupītajs. Karoč sāk viņš izmeklēt senatora sievas nplaupīšanu un atklājas, ka visiem iesaistītajiem ir noslēpumi, arī pati senatora sieva nav tā, par ko uzdevusies. Jautājumu rodas arvien vairāk, sižets arvien vairāk ieintriģe. ļoti interesanti. Producenti ir duraki, ka nogalināja galveno varoni Gale Harold izpildījumā un iebāza citu. Seriāls apmira dabīgā nāvē. A ta noteikti būtu dzīvojis, jo ļoti interesanti.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Vanished