TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 1. marta "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts


1. marta "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Las izstāsta Hul to, ka Gab bildinājis Gra un, ka viņi satikās jau sveču svētkos un Gab visu to laiku palīdzēja Gra dodot viņai darbu. Hul no sākuma atsakās ticēt Las teiktajam, bet beigās tomēr notic.

Hul pārrodas mājās-viņa iebrāžas kā sadegusi, var redzēt, ka viņa ir pārskaitusies un prasa Če&Evai, kuri sēž viesistabā: „Kur Gabriels?” Šie saka, ka kabinetā. Viņa aiznesas pie Gab uz kabinetu, iecērt šim pļauku un sāk viņam pārmest, ka viņš nekad nespēs laboties un vienmēr paliks tāds spēlmanis kāds ir. Viņa pasaka, ka zina, ka Gab bildinājis Gra un pārjautā vai tā ir taisnība. Gab atzīst, ka ir. Hul raud un nespēj noticēt, ko pati dzird. Gab mēģina attaisnoties, bet šoreiz Hul netaisās viņam piedot. Hul ir tik nikna, ka Gab viņu nevar nomierināt. Hul aizskrien no kabineta uz bērnistabu.

Montanjo rančo joprojām notiek pārmeklēšana, lai atrastu Alv ieroci. Kas runā ar policijas priekšnieku un mudina viņu ātrāk ķerties pie staļļiem (tur paslēpts ierocis), jo cik es saprotu grib iegāzt Alv.

Hul Hogo istabā raud turot mazo rokās. Ienāk Gab un grib izrunāties ar Hul, bet Hul negrib un saka, ka vispār šobrīd nevēlas Gab redzēt. Gab skumīgs aiziet.

Kas iedod Hulio rančo dokumentu kopijas, kuru viņa it kā grib pirkt. Hulio tos iedod savam advokātam, lai tos pārbaudītu. Kas tas nepatīk.

Eva mierina Hul un mudina tomēr piedot Gab un saka, ka vīrieši dažreiz mēdzot darīt kaut ko pavisam neapzināti, tāpat kā Gab ar savu bildinājumu Gra. Hul viņu neklausa un uzskata, ka Gab ir iemīlējies Gra, jo tāpat vien cilvēkus nebildina. Tad Eva nopūšas un saka, ka laikam vajadzēja Hul izstāstīt par Gra jau agrāk. Hul šokā. Eva atzīstas, ka viņa to sen zinājusi un toreiz, kad Hul nākusi viņai lūgt padomu viņa domājusi, ka Hul runā par Gra, nevis Nadju un vēlak nav Hul izstāstījusi, jo nav gribējusi Hul sāpināt. Eva pasaka, ka arī Če zinājis par Gra. Hul atkal dusmīga un pārmet Evai, ka viņa noklusējusi kaut ko tik svarīgu.

Tikmēr Gab runā ar Če un jūtas vainīgs un saka, ka viņam ir tik sāpīgi redzēt Hulijas asaras.

Seb patīk glezna, ko Felipem (tā laikam sauca to otru dakteri) uzdāvinājusi viņa krustmāte. Fel apsola uzdāvināt Seb arī kādu no gleznām.

Sol&Leand satiekas. Leand nav drosmes Solei pateikt ar savu itkā impotenci (patiesībā jau tas ir Las burvestības). Viņš saka, ka ir pārstrādājies un tāpēc jūtās ļoti noguris, bet apsola turpmāk rūpēties par sevi. Sol priecājas, ka Leand tā neuzvedas viņas dēļ.

Hul pārmet Če&Evai par to, ka viņi noklusējuši pa Gab&Gra. Gab atvainojas Če&Evai par to, ka viņa dēļ Hul ir uz viņiem dusmīga.

Dzirdot Seb&Fel sarunu Gra uzzina, ka Seb ir bijis Hul ārsts. Gra pārsteigta.

Nākošā diena: Seb iekārtojās jaunajā darba vietā un iepazīstas ar jauno priekšnieku.

Hul dodas uz Las būdu, jo grib uzzināt kur atrodas Gra. Viņai uzbrūk Dom (Gra brālis) un saka, ka nogalinās Hul, jo viņa traucē Gab&Gra precībām. Hul ļoti drosmīgi saka, lai galinot arī-viņai nav bail. Dom tomēr pārdomā un atlaiž Hul, viņa aiziet. Las pārmet Dom viņa uzvedību un saka, ka Ķēvītes nāve uz viņa sirdsapziņas būtu pārāk smaga nasta uz viņa pleciem, turklāt ja Dom nogalinātu Hul, Gab viņiem to nekad nepiedotu un Gra neprecētu.

Lus ierodas cietumā. Alv sāk izlikties par labiņo un saka, ka viss būs savādāk ja tikai viņa palīdzēs viņam tikt ārā no cietuma, a Lusero saka, ka vairs netic viņam un grib pieprasīt šķiršanos un vispār viņa atnākusi pie Ram. Ram priecīgs, ka Lus beidzot sapratusi savu kļūdu, bet Alv toties nikns un kad Lus iet prom viņš skaidri nepasakot atgādina viņai savus draudus par to, ka nogalinās Lus un Kamillu.

Gab&Mars sarunājas Gab kabinetā. Marsials kā vienmēr zina ko teikt: „Un k tu šoreiz nopirksi savai sievai lai viņa tev piedotu? Pili tu viņai jau esi uzcēlis.” Gabrielu sadusmo Mars vārdi, bet viņš atzīst, ka nezina kā lai izlūdzas Hulijas piedošanu.

Kas ieiet savā kabinetā un ir pārsteigta tur ieraugot kādu sievieti, kas rakājas pa viņas mantām. Izrādās tā ir Nad, kas maskējusies ar parūku un brillēm. Kas dusmīga par Nad ierašanos. Nad pieprasa naudu un Kasandras Mehiko dzīvokļa atslēgas. Kasandra viņai dod visu ko šī prasa, lai tik ātrāk viņa kratītos prom. Kas saka Nad, ka viņai te vispār ir bīstami uzturēties, jo viņa arī savā ziņā tiek turēta aizdomās par Skol slepkavību, liekas, ka Nadju tas īpaši neuztrauc. Tad Nad pieprasa Kas izstāstīt ar ko viņa šantažējusi Alv. Kas izstāsta.

Hul atgriežas mājās un izgāž savas dusmas par Dom rīcību uz Če&Evu. Če paliek traki nikns uzzinot, ka Gra brālis gribējis nogalināt Hul.

Hulio piezvna Alv advokāts un saka, ka viņam liekas, ka ar tiem rančo dokumentiem kaut kas nav kārtībā.

Nomaskējusies Nadja ierodas policijas iecirknī un uzdodas par Alv advokāta sekretāri un vēlas satikt Alv. Viņai notic un ielaiž pie Alv aprunāties divatā. No sākuma Alv viņu nepazīst, bet labāk ieraudzījis uzreiz atceras, kas tā par sievieti. Alv&Nad skūpstās.

Hulija ieiet savā istabā un ierauga uz gultas sarkanu rozi. Ienāk Gab, Hul nevelas arviņu runāt, bet Gab neiet prom un saka: „Sarkana roze-tas bija viss, kas man ienāca prātā. Tevi mēģinot nopirkt es tev esmu davis visu un saprotu, ka esmu ļoti kļūdījies.” Gab saka, ka ja Hul nevar viņam piedot, tad viņi nevar dzīvot kopā, viņš liek Hul izvēlēties šķirties vai palikt kopā.

ŠĒRIJAS BEIGAS.

0

2

nu nakonecto=))) es jau skatijos bet gaidiju ka kads uzrakstis missy malacitis :D

0

3

HuLiA написал(а):

nu nakonecto=))) es jau skatijos bet gaidiju ka kads uzrakstis missy malacitis

Nu jā... šodien atkal vēlais apraksts. :D
Žēl, ka liku Jums gaidīt.

Šodien apraksts arī tāds īss sanācis-nezinu kapēc. Laikam tāpēc, ka skatījos no rīta, bet varēju uzrakstīt tikai tagad vakarā, bet man jau pašai liekas, ka neko svarīgu neaizmirsu.

0

4

missy написал(а):

Nu jā... šodien atkal vēlais apraksts.
Žēl, ka liku Jums gaidīt.

Labāk vēlu, nekā nekad.  ;) Vai tad ne???

0

5

danna написал(а):

Labāk vēlu, nekā nekad.   Vai tad ne???

Nu jā arī fakts. :D
Paldies par sapratni! ;)

0

6

da labi īss... nav nemaz īss... :D
:ok:

šodien arī bija interesanta sērija... un atkal varēja atcerēties tos labos laikus, kad Hūlija rādīja savu raksturiņu... :D :rofl:

0

7

Julia написал(а):

šodien arī bija interesanta sērija... un atkal varēja atcerēties tos labos laikus, kad Hūlija rādīja savu raksturiņu...

Vot es tieši šito padomāju šodien, kad bija tā aina, kur Hulija ienesās rančo nikna. Biju pieradusi, ka viņa tagad tāda mierīga, a te pēkšņi Boums, un pilnīgi tāda mežone kā pirmajās sērijās! :D

0

8

Malacis, missy, kaa jau vienmeer :rose:

0

9

Ilze написал(а):

Malacis, missy, kaa jau vienmeer

Paldies par uzslavu (kā jau vienmēr)! :rose:

0

10

Jaa malacis apraksts labs!!!;) :rose:  Jaa Hulija sen nebija bijusi tik pikta, bet man patiik ar nepacietiibu gaidu seeriju jau apmeeram peec pusstundas un takaa es braucu ekskursijaa vareessu noskatiities kraasainu seeriju!!!:) :yahoo:

0

11

patiesam malacis missy !! baigi labi uzrakstitts

0

12

missy

Lai cik garš vai īss nebūtu atstāsts, tu esi mana glābēja! Paldies tev!   :rose:

0

13

Jolanta написал(а):

Jaa malacis apraksts labs!!!

ANINA написал(а):

patiesam malacis missy !! baigi labi uzrakstitts

Ragana написал(а):

Lai cik garš vai īss nebūtu atstāsts, tu esi mana glābēja! Paldies tev!

PALDIES par labiem vārdiem! :)
Es priecājos, ka Jums mani apraksti noder. ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 1. marta "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts