TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » Soy tu duena:Sākušās pirmās domstarpības


Soy tu duena:Sākušās pirmās domstarpības

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

īsumā - Lucero nepatīk, ka Spanikai esot šādas ķermeņa formas, salīdzinoši ar viņu pašu, tādēļ ir lūgusi, lai Spanikai šuj mazāk apspīlētu apģērbu. Tiek piedāvāts, lai Lucero izmanto kaut kādus palīglīdzekļus - uzlikņus un tml, lai izskatītos tuvāk Spanikai, taču viņa kategoriski atsakās.

A tan solo unos días de estar al aire en México la novela 'Yo soy tu dueña', ya parece que comenzó la guerra entre la protagonista y la antagonista.
Así es, según nos confirmó una persona que trabaja en la producción del tele drama, Lucero está furiosa por culpa de Gaby Spanic y esta vez nos aseguraron que la actriz venezolana nada tiene que ver en el pleito, por lo menos no directamente ella como persona, pero sí sus 'pompas'.
Es que desde que llegó a México Gaby, su derriere ha dado mucho que hablar, no solo a los medios y al público sino también a los productores y ejecutivos de la cadena Televisa y sobre todo a los encargados de ver como quedan las imágenes en cámara.
Al parecer, descubrieron que aunque Spanic sea la antagonista y Lucero la protagonista, se luce mucho más Gaby que la esposa de Mijares, porque aunque esta se cuide mucho, este muy delgada y se note un excelente trabajo de gimnasio, nunca puede competir con las curvas de su colega venezolana, que operada o propio llama mucho la atención.
Nos contaron que Lucerito habría pedido que por favor tratar de cambiarle el vestuario a Gaby por ropa más suelta para que no se viera tanto la diferencia, pero para su sorpresa esta habría recibido como respuesta: que estaban pensando seriamente hablar con las costureras para que a su ropa se le agregara algún tipo de colchón para que se le vieran más pompis porque, para ellos, en cámara Lucero lucía muy desnalgada.
Dicen que los gritos de la "Novia de México' se escucharon hasta en el canal de la competencia y que se negó rotundamente a usar prótesis y que esa era su última palabra gustara o no.

Отредактировано aNgeL (11.04.2010 12:47)

0

2

Ja es pareizi sapratu, tad viss kašķis ir par to, ka Spanikai ir lielāki pupi??? :D nu pardon, es neko tik smieklīgu vēl nebiju dzirdējusi :rofl:  katrā ziņā man neškiet, ka galvenajai varonei obligāti vajadzētu būt iespaidīgākajai šai ķermeņa daļai no visām aktrisēm ;)

0

3

nu kaut kā tā... Protams, pastāv iespēja, ka tās ir tikai baumas.. bet nu jā.. jautri viņiem tur!

0

4

nu cik zinu - vismaz pēc tā, ko vizuāli var noteikt un pēc baumām, tad Spanikai ir gan krūšu, gan pēcpuses implanti. Savukārt Lucero nav gan. it kā. Agrāk, kad viņa bija jaunāka, vispār bija redzams, ka viņai ir reāli mazas krūtis. Bet jau Manana es para siempre izskatījās stipri lielakas, bet te jāņem vēra, ka pati Lucero ar formīgaka palikusi - jaunība viņa bija gandrīz kārna. Nez. Moš arī viņa čist nav implantus likusi, moš liftingu tik taisījusi un tapēc pārdzīvo, jo Spanikas pupi juau ir tiešām iespaidīgi. Bet humors. Un kāpēc mani tas nepārsteidz. Deram, ka starp Lucero un Spaniku būs kašķis ne pa jokam. Tak abas viņas reālas dīvas un abas uzskata sevi par lielāko noveles zvaigzni. Un Televisa to vienmēr ta atļauj. Telemundo nekad nekā tāda nav viena iemesla dēļ - Telemundo uzreiz stabili nostāda visus savās vietās - ekskluzīvie aktieri, kas saņem milzu piķi un parastie, kas saņem normāli, bet galīgi nedavelk līdz ekskluzīvajiem. A Televisa saliek divas dīvas novelē, maksā abām puslīdz vienādi un ļauj abām pašām cīnīties par grimētaju, frizieru, ģērbēju un tā tālāk uzmanību. Un zinot Spaniku - viņai šīs nav pirmās nesaprašanās filmēšanas laukumā. tādu ir bijis daudz un viņa nav spējusi sastrādāties ar ļoti daudziem aktieriem. Smags raksturs Gabijai. Man liekas, ka Spaniku ar Edīti Gonzalesu saliktu viena novelē, es domāju, ka tur asinis tecētu. Ā šajā gadījumā es lieku uz Spaniku - Lucero noteikti zaudēs.

0

5

albalonga написал(а):

Deram, ka starp Lucero un Spaniku būs kašķis ne pa jokam

es jau ar tā biju iedomājusies..un kad ieraudzīju šo rakstu, tad vēl vairāk sāku pārliecināties, ka turpmāk droši vien gaidāmi lieli kašķi starp abām..

albalonga написал(а):

Man liekas, ka Spaniku ar Edīti Gonzalesu saliktu viena novelē, es domāju, ka tur asinis tecētu.

Ouu..Jāā :D :D Tas tik būtu jautri :D

albalonga написал(а):

Telemundo nekad nekā tāda nav viena iemesla dēļ - Telemundo uzreiz stabili nostāda visus savās vietās - ekskluzīvie aktieri, kas saņem milzu piķi un parastie, kas saņem normāli, bet galīgi nedavelk līdz ekskluzīvajiem.

Lielais plus Telemundo.. īstenībā jau ir ļoti svarīgi paredzēt arī to, kādas ir iespējamās attiecības starp aktieriem.

0

6

mjam, nu sorry, bet tas ir vnk sviests... Es, piemēram, esmu ar visām 4 par Lucero formām - man nepatīk "uzpumpētā" Spanika... un man nekad nav patikušas tādas nedabīgas formas... Galu galā, ne jau krūšu un pakaļas lielums ir galvenais - PF.
Bet jā, salikt divas tādas lielas aktrises vienā telenovelē, nostādīt apmēram vienādi abas, ir diezgan nepārdomāti...

muļķīgs jautājums, bet - Soy tu duena jau iet, jā? Es nekad nespēju izsekot tam visam līdzi :D

0

7

Paloma написал(а):

muļķīgs jautājums, bet - Soy tu duena jau iet, jā? Es nekad nespēju izsekot tam visam līdzi

nē vēl.. 19. aprīlī pirmizrāde (tas ir - pie mums nokļūs 20. aprīlī 1. sērija)

Отредактировано aNgeL (11.04.2010 14:47)

0

8

Paloma написал(а):

mjam, nu sorry, bet tas ir vnk sviests... Es, piemēram, esmu ar visām 4 par Lucero formām - man nepatīk "uzpumpētā" Spanika... un man nekad nav patikušas tādas nedabīgas formas... Galu galā, ne jau krūšu un pakaļas lielums ir galvenais - PF.

nu jāa..protams.. Es jau nedomāju, ka Lucero patīk Spanikas formas, bet drīzāk nepatīk, ka abas tik atšķirīgām formām saliktas kopā.

0

9

Soy tu duena rādīs pēc Corazon salvaje beigām.
Tie kašķi ir bišķiņ stulbi. Man pret Spaniku nekā nav, bet man nepatīk viņas izmaiņas sakarā ar plastisko ķirurģiju, agrāk viņa izskatījās labāk, jo bija dabīgāka. Lucero kaut kad ir teikusi, ka nekad netaisās griezties pie plastiskā ķirurga, jo vēlas novecot skaisti un dabiski. Nesaprotu, kas Lucero nepatīk tas, ka Spanikai ir implanti?! Pati Lucero jau izskatās diezgan labi.
nu, bet kašķis visdrīzāk būs starp abām, ja tās nav tikai baumas.
Parasti, cik dzirdēts visus kašķus saceļ Spanika, šoreiz tipa otrādāk.
Nu jā, ja Spaniku saliktu kopā ar Gonsalesu tad tik ietu vaļā!!!!!!!

0

10

mmaarriiaa написал(а):

Nu jā, ja Spaniku saliktu kopā ar Gonsalesu tad tik ietu vaļā!!!!!!!

pat interesanti, kura galā uzvarētu.. es jau nu, protams, būtu par Spaniku :D

0

11

Ne jau velti visos sieviešu žurnālos raksta,ka sievietēm nekad nevajag sevi salīdzināt ar citām,jo tas tikai rada lieku stresu un izraisa nevajadzīgu konkurenci,katra sevi cienoša sieviete sevi mīlēs tāda kāda viņa ir,pat tad,ja nevar lepoties ar grieķu dievietes cienīgu augumu.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » Soy tu duena:Sākušās pirmās domstarpības