TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » 14. sērija


14. sērija

Сообщений 1 страница 20 из 39

1

Es jūtos lepna par sevi - apstiprinās tas, ko es teicu - Djego pamet to Zorro lietu, bet tad ierauga, ka cilvēkiem Zorro ir vajadzīgs un bez Zorro nevar... Un viņš tieši šovakar grib Esmei pateikt patiesību par visu to Zorro lietu - bet redzot tos nabaga cilvēkus - pārdomās... Yes - man vajag rakstīt scenārijus - par to jau sen pārliecinājos... :rofl: Jā, un protams uzgrūda uz Zorro to inspektora nāvi - tā jau domāju, jo Esme uzstādīja Montero ultimātu, ka Renco jāatbrīvo...

Jā un tos cilvēkus jau tur moca tikai, lai Zorro parādītos - tāds ir Montero plāns... Un beidzot Zorro parādīsies - es jūtu - "Spinim mozgam čustvuju..." :D

0

2

Jē, jē - noskatījos sēriju līdz galam - Zorro parādījās... :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

Un rīt mūs atkal gaida romantika... :heart:

A es vienalga domāju, ka viņš sapratīs, ka viņam jābūt Zorro un atkal samuldēs Esmei, ka tikai izlicies par Zorro....

Zorro - jē - atkal Zorro redzēju - aiz priekiem gaisā lecu... :rofl:

0

3

albalonga написал(а):

"Spinim mozgam čustvuju..."

ha ha haaa... znaeš čem obično takije kak ti čustvujut???? vot vot... imenno tem.... ž...  :rolleyes:

nu labi, tas viss ir skaisti..... un davai, kā saka flag tebe v ruki... es strādā par scenāristu. kā tu domā, cik pasaulē tādu kā tu??? a? neeee... nu varbūt tu esi izredzētā... tiešām, pamēģini!!! varbūt tas r rakstīts zvaigznēs.... vienkāršī pamēģini. iedomājies, kāds mums būs lepnums, ka mēs kādreiz sarakstījamies ar scenāristu.... aaah... ooooi... :rofl: autogrāfu iedosi??? :blush2:

nu labi... pajokoju un pietiks, tagad es iešu zorro skatīties.. :P

P.S. esmu izlutināta kā nezinu kas....

0

4

albalonga написал(а):

Zorro - jē - atkal Zorro redzēju - aiz priekiem gaisā lecu...

ooooi... es nosākuma gribēju izteikties, tad nolēmu... nē.. noklusēšu..
:rofl: :haha: :rofl:

0

5

Julia написал(а):

ha ha haaa... znaeš čem obično takije kak ti čustvujut???? vot vot... imenno tem.... ž...   
nu labi, tas viss ir skaisti..... un davai, kā saka flag tebe v ruki... es strādā par scenāristu. kā tu domā, cik pasaulē tādu kā tu??? a? neeee... nu varbūt tu esi izredzētā... tiešām, pamēģini!!! varbūt tas r rakstīts zvaigznēs.... vienkāršī pamēģini. iedomājies, kāds mums būs lepnums, ka mēs kādreiz sarakstījamies ar scenāristu.... aaah... ooooi...  autogrāfu iedosi???
nu labi... pajokoju un pietiks, tagad es iešu zorro skatīties..
P.S. esmu izlutināta kā nezinu kas....

Julia написал(а):

ooooi... es nosākuma gribēju izteikties, tad nolēmu... nē.. noklusēšu..

Ak, tu, mazā spindzele... Ja tu nebūtu mana favorīta, tad... nu nez... :rofl:  :rofl:  :rofl:

Bet ja nopietni, tad Zorro man tieši tāpēc patīk, ka mani paredzējumi nepiepildās, jo parasti tomēr piepildās, a te notiek tādas lietas, ko nebiju iedomājusies... Un tas man pašai dikti interesanti... :ok2:

0

6

albalonga написал(а):

Ak, tu, mazā spindzele... Ja tu nebūtu mana favorīta, tad... nu nez...

ko? ha haaa... :rofl: tāpēc arī esmu favorīte... tieši šī iemesla dēļ (nu ja vispār esmu un tie nav tukši vardi, kaut domāju, ka nav tukši...)
un tu nezinu ko darītu... da glanala bi menja v šeju, lai tinos... :D

nu bet redzi, es jau sāku nedaudz piebremzēt un labāk noklusēt... :haha: :rofl:

ja jā... Zorro ir ļoti interesants seriāls un to prognozēt var, taču kādas niances tomēr būs nepareizas. jā... man napatīk seriāli, kurus jau no paša sākuma varu pilnīgi visu porgnozēt , nu ir daži izņēmumi, vēl ir atkarīgs no aktrieru sastāva un no daudz kā... bet Zorro pagaidām iekļaujas visos punktos - gan nav īpaši prognozējams, labi aktieri, sižets, spilgts, krāšns utt.... mūzika dievīga... koroče viss kā vajag... :D

:kiss:

0

7

Julia написал(а):

ko? ha haaa...  tāpēc arī esmu favorīte... tieši šī iemesla dēļ (nu ja vispār esmu un tie nav tukši vardi, kaut domāju, ka nav tukši...)
un tu nezinu ko darītu... da glanala bi menja v šeju, lai tinos...
nu bet redzi, es jau sāku nedaudz piebremzēt un labāk noklusēt...

Nav tukši vārdi un noklusēt nevajag, jo mana favorīte ir tieši tāda kāda ir un es negribu, lai viņa mainās... :friends:

Julia написал(а):

ja jā... Zorro ir ļoti interesants seriāls un to prognozēt var, taču kādas niances tomēr būs nepareizas. jā... man napatīk seriāli, kurus jau no paša sākuma varu pilnīgi visu porgnozēt , nu ir daži izņēmumi, vēl ir atkarīgs no aktrieru sastāva un no daudz kā... bet Zorro pagaidām iekļaujas visos punktos - gan nav īpaši prognozējams, labi aktieri, sižets, spilgts, krāšns utt.... mūzika dievīga... koroče viss kā vajag...

Un šitam visam pilnīgi piekrītu!!!

0

8

Aii jai juppi jupi jei!!! :D
Es ar beidzot jūs piedzinu - tiko ar noskatījos 14. sēriju! Citādi galīgi biju no jums atpalikusi, pat par piecām sērijām. (Nu, re kā sanāk, ka slimošana dod ko labu ar! ;) )Un es ar vien vairāk un vairāk iemīlos šjā seriālā!!! :give_heart:

0

9

danna написал(а):

Es ar beidzot jūs piedzinu - tiko ar noskatījos 14. sēriju!

apsveicu tevi!!!! ;) es ar tikko noskatījos..... aaah... dievīgi... :dance:

albalonga написал(а):

mana favorīte ir tieši tāda kāda ir un es negribu, lai viņa mainās...

nu ne kur jau nemainīšos....  :friends:  ja vajadzētu noklusēt visos gadījumos un tevi mani joki tracinātu.... tad noteikti, es parādītos te retāk... ;) bet tā kā man patīk... es jau aizmirsu citas mājas lapas.. tik arī eju uz šejieni :kiss:

0

10

Julia написал(а):

bet tā kā man patīk... es jau aizmirsu citas mājas lapas.. tik arī eju uz šejieni

Man arī līdzīgi pirms tam varēju kartu dienu visu internetu pārskatīt meklējot, ko jaunu un interesantu par saviem mīlākajiem aktieriem. Biju patstāvīgā Telemundo mājas lapas apmeklētāja, man nebija miera nekur. Bet tagad vairs ne. Man te patīk.  :dance: Patiešām patīk...

0

11

Ohoooo, kāda sērija!!!!!!! Un kāds promo rītdienai!!!!! :D a tu, albalonga, malacis - ka visu paredzēji!  :ok: ai, bet tik super, ka Zorro saprata, ka cilvēkiem Zorro ir vajadzīgs - viņam ir jāsaprot! ;) Nabaga Esme - vai atkal pēc tam stāstīs, ka nav Zorro???  :rofl:

0

12

Paloma написал(а):

Ohoooo, kāda sērija!!!!!!! Un kāds promo rītdienai!!!!!  a tu, albalonga, malacis - ka visu paredzēji!   ai, bet tik super, ka Zorro saprata, ka cilvēkiem Zorro ir vajadzīgs - viņam ir jāsaprot!  Nabaga Esme - vai atkal pēc tam stāstīs, ka nav Zorro???

Jā, nu super sērija... Bet pagaidām jau šis nesaprata - rītdienas promo viņš Esmei saka - "Es pārģerbos par Zorro pēdējoreiz... tevis dēļ..." Bet čuju, ka pārdomās un protams, ka tas nebūs pēdējoreiz!!!! :D

0

13

danna написал(а):

Aii jai juppi jupi jei!!! 
Es ar beidzot jūs piedzinu - tiko ar noskatījos 14. sēriju! Citādi galīgi biju no jums atpalikusi, pat par piecām sērijām. (Nu, re kā sanāk, ka slimošana dod ko labu ar!  )Un es ar vien vairāk un vairāk iemīlos šjā seriālā!!!

Malacis, ka noķēri mūs un prieks, ka patīk... :ok2:

0

14

Nu kur tad viņš liksies??? :D vot to nu gan es gribētu redzēt, ka 15.sērijā mēs pēdejoreiz redzam Zorro.  :rofl:  man kaut kā nav ticības viņa vārdiem.  :rofl:

0

15

bet jus varat mani apsveikt...............es vakar paskatijos zorro pirmo seriju liidz galam :rofl:  ja godigi es neredzeju nevienu seriju :D

0

16

HuLiA написал(а):

bet jus varat mani apsveikt...............es vakar paskatijos zorro pirmo seriju liidz galam   ja godigi es neredzeju nevienu seriju

Tur jau nav ar ko apsveikt - tur var tikai just līdzi...

0

17

par Zorro... da labi... protams, ka viņš nekur neliksies... protams, ka viņš būs..

tikai atkal jocīgi...  tagad viņš atdzīstās Esmei, ka ir tomēr Zorro.... un ko? pēc tam atkal teiks ka nav??? bred kakoi-to... nu ja tagad atdzīstas, lai tad būtu ar to miers. bet ja atkal teiks ka nav zorro.... kā tapat vien uzvilka viņa drānas... tad būs neliels apsurds. un kā Esme tam noticēs??? :nezinu:
protams, forši ka viņš šodien ieradās atkal pa logu... es jau tā arī zināju, kad Esme no viņa saņema vēstuli un nepateica, kur satikties... ha... to es uzminēju! :D par Esmi esmu pārsteigts... jau  seriāla sākumā varēja saprast, ka viņa ar raksturiņu... bet tagad viņa to rāda ar vien vairāk.... man tas patīk, kā viņa to Montero pie vietas liek... tas tikai noskatās uz viņu... :haha:

:ok:

0

18

Julia написал(а):

tikai atkal jocīgi...  tagad viņš atdzīstās Esmei, ka ir tomēr Zorro.... un ko? pēc tam atkal teiks ka nav??? bred kakoi-to...

Pazīstu Umberto Kiko Olivjēri.. :D:D:D bet nu sanāk murdziņš...  :wacko:

Julia написал(а):

protams, forši ka viņš šodien ieradās atkal pa logu... es jau tā arī zināju, kad Esme no viņa saņema vēstuli un nepateica, kur satikties... ha... to es uzminēju!

Es arī!! :D tas jau bija pašsaprotami! :D

HuLiA
No vienas puses - tiešām apsveicu, ka beidzot sāc iepazīties ar šo lielisko seriālu!! No otras puses.. piekrītu albalongai.. ;)

0

19

nu bet visas serijas man datora ir bet nav laika tos visus skatities :D 

albalonga написал(а):

Tur jau nav ar ko apsveikt - tur var tikai just līdzi...

nu kas notika??kapec tu ar mani ta izturies :cray:

0

20

HuLiA написал(а):

nu kas notika??kapec tu ar mani ta izturies

Domāju, ka albalonga to nemaz nedomāja ļauni...!! Ja pareizi sapratu, tad var just līdzi, ka tikai tagad noskatījies pirmo sēriju... piedod,albalonga, ja kļūdos..  :blush:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » 14. sērija