TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » 14. sērija


14. sērija

Сообщений 21 страница 39 из 39

21

Paloma написал(а):

Domāju, ka albalonga to nemaz nedomāja ļauni...!! Ja pareizi sapratu, tad var just līdzi, ka tikai tagad noskatījies pirmo sēriju... piedod,albalonga, ja kļūdos..  :blush:

paloma nu es tikai ta pateicu jo patiesham man nav loti daudz laika bet uz brivdienam gan es visuss paskatishos=) un ja kas sanda piedod ;)

0

22

HuLiA написал(а):

paloma nu es tikai ta pateicu jo patiesham man nav loti daudz laika bet uz brivdienam gan es visuss paskatishos=)

Jaukiii!! =))

0

23

nu labi ik tu man vari pateikt labu vaaardu :lol:

0

24

Julia un Paloma

Ar tiem vārdiem, ka jūtu līdz tiešam neko ļaunu nedomāju, es tikai jūtu līdz, ka Zorro tik tagad sāc skatīties, bet no otras puses - apskaužu, jo tik daudz prieka vēl priekšā...

0

25

Fūuu, man prieks, ka visu sapratu pareizi! :D
Jāaa, par to tiešām var apskaust!! Cik sanāk? 14 sērijas uz 2 dienām??? ojjj.. vot dodiet man tādu laimi... :D

0

26

Paloma написал(а):

Cik sanāk? 14 sērijas uz 2 dienām???

A, ja labi grib tad var paspēt!! Pati esmu labs piemērs - kamēr jūs visi jau bijāt kādā 10 sērijā, es vēl kavējos pie pirmajām. Bet re saslimu, nu jau divas dienas, un piedznu jūs! Ta ka domāju, ka HuLiA mūs mierīgi piedzīs!!! ;)

0

27

Nu jāaa, nešaubos!! Ai, vot ja es tā varētu - skatīties cik pēc kārtas gribu sērijas.. nevis gaidīt pa sērijai katru dienu un vēl ar divu dienu pauzēm...  :blush2:

0

28

nu kapee 14 serijas diena es varu skatities mierigi 3 serijas diena un es vel nakti kad nevaru pagulet skatos serialus i neta ^_^ "  s odnim dvizeniem ruki vashi bruki prevrashajutsja v trusi" :lol:

0

29

HuLiA написал(а):

s odnim dvizeniem ruki vashi bruki prevrashajutsja v trusi"

nea...
:D s legkim dviženiem ruki, vaši brjuki prevrjašajutsja... bruki prevrjašajutsja.... v elegantnije šorti...!!!

:rofl: bet tik un tā forši ka kāds zin tādas frāzes.... :dance: :ok:

sērijas var noskatīties... es sāku skatīties, kad jau bija sērija 5 laikam... nu tak visas 5 pa sestdienu un svētdienu noskatījos... :P :kiss:

0

30

Jā es arī no sākum biju stipri atpalikusi. :D
Es tāpat kā Julia sāku skatīties kkad pēc 5. sērijas un kā noskatījos pirmo tā viss! Visas nākamās pēc tam ātri vien noskatījos.

"Zorro" petiešām ir lielisks un es tikai varu piebiedroties Jūsu komplimentiem šim seriālam! :dance: :)

0

31

missy написал(а):

Es tāpat kā Julia sāku skatīties kkad pēc 5. sērijas un kā noskatījos pirmo tā viss! Visas nākamās pēc tam ātri vien noskatījos.

jāāā... tieši tā... noskatījos 1. un viss.. saslimu... :rofl: tā visas pārējās ātri noskatījos... :dance:

0

32

nu ja man ari llottii patik zorro bet 1 seria man patika tads moments kad djego nokluva  pie cuucinam=) nu kad bega no katerinas istabas :rofl:

0

33

Julia написал(а):

jāāā... tieši tā... noskatījos 1. un viss.. saslimu... :rofl: tā visas pārējās ātri noskatījos... :dance:

pirms "Zorro" raidīšanas vajadzētu brīdināt, ka šis seriāls izraisa atkarību. :lol:  :D

0

34

missy написал(а):

pirms "Zorro" raidīšanas vajadzētu brīdināt, ka šis seriāls izraisa atkarību.

:rofl: :rofl: tieši tā.... :ok: super pateikts... :haha:

0

35

Julia написал(а):

tieši tā.... :ok: super pateikts...

Bet tā jau ir! :D ;)
Seriāli var izraisīt nopietnas atkarības. Ir piedzīvots! :lol:

0

36

missy написал(а):

Seriāli var izraisīt nopietnas atkarības. Ir piedzīvots!

Var gan!! :D
Nu es jau arī pirmās nedēļas beigās tik sāku skatīties.. nu pēc pašas pirmās sērijas vēl'nebija atkarība, slinkums bija skatīties..  :blush: bet skatījos un - hops! - vienā brīdī paliku atkarīga.. :D un bija tā, ka varētu skatīties un skatīties, ja būtu ko.. :)

0

37

Ar to atkarību ir tā - esu bijusi tik no vienas telenoveles atkarīga - Luna La Heredera. Zorro ļoti patīk, bet ar Lunu bija savādāk...

0

38

Nu.. atkarība no Zorro vēl gluži nav, lai gan nākotnē tāda šķiet ļooti iespējama.. ;)
Jā.. man arī ir bijusi īsta atkarība tikai no 1 seriāla.. "El cuerpo del deseo" ...  :heart: tas ir, joprojām ir.. ;)

0

39

:rofl: lasu un nevaru! es ari saslimu kad redzeju zorro 1 seriju :rofl:  paratkaribu ir pareizi teikts! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » 14. sērija