TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » STD: 1. sērija


STD: 1. sērija

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Valentina vive una vida de ensueño

Resumen del capítulo 1

Valentina tiene un día normal en su oficina, donde anuncia que Alex y Lucy se harán cargo de los pendientes, mientras ella planea su boda. Después, acude a la iglesia, a dar gracias a la virgen por el hombre tan bueno que es su prometido Alonso.

Ivana va a ver a Alonso a su departamento, donde tienen un apasionado encuentro.

Valentina llega al departamento de Gabriela, donde todas sus amigas la sorprenden con una despedida de soltera.

Benita le insinúa a Isabel que desde que Valentina se comprometió con Alonso se le agrió el carácter a Ivana. Pero Isabel no cree nada de eso.

Ivana llega tarde a la despedida de soltera, insinuando que se retrasó porque estaba con un galán. Luego, le entrega a Valentina su regalo para demostrarle lo mucho que la quiere, que se trata de un álbum de fotos de piel, con las letras V y A, haciendo alusión a los novios. Valentina está feliz con el regalo.

Alonso piensa en todas las propiedades que tiene Valentina y que hará un excelente negocio casándose con ella.

Felipe le pide dinero a Alonso para invitar a Ivana a cenar.

Isabel le dice a Benita que en cuanto Valentina se case, ella e Ivana se irán a vivir a otro lugar.

Valentina cuestiona a Ivana sobre su enamorado, pero ella mantiene el silencio.

Alonso llega de improviso para mostrarle a Valentina las argollas de la boda.

Felipe va a ver a Gabriela para que le recomiende a dónde invitar a Ivana a cenar, pero Gabriela se molesta y le dice que mejor la ayude a limpiar su departamento de la fiesta.

Oscar le informa a Alonso que ya pueden comprar el edificio que quieren en la Condesa, pero necesitan el anticipo y un aval que responda por el resto del préstamo bancario. El dueño tiene otras ofertas y no hay forma de tener una prórroga. Alonso promete conseguir el dinero.

Ivana le dice a Isabel que llegó tarde a la fiesta de Valentina por haber ido a recoger el regalo de su prima.

Alonso cita a Valentina en un restaurante y le dice que deberá cancelar su boda.

0

2

Hmm, noskatījos un pat nezinu, ko lai komentē :D
Man patīk Valentīna ^^ Eh, tik skaisti, tāda iemīlējusies... Nē, man prieks, ka neesmu bagāta, citādi ar manu iztēli viegli dabūt paranoju par dzīšanos pēc naudas :D
Un vecmeitu baļļuks tik forši izskatījās :shine:  bet es kādu nogalinātu, ja manā iesaistītu striptīzdejotājus! :D pilnīgi nopietni! :D
Visādi citādi... nu, pirmā sērija nekādu baigo īpašo iespaidu neatstāja :)
Gaidu nākamo ^^

0

3

Fakts, kas mani priecē ir, ka telenovele sākas normāli - bez visādiem pagātnes notikumiem utt.. :)
Vecmeitu baļļuks tik tiešām foršs un tie striptīzdejotāji.. ^^ Super! ^^
Un Gabija tik forša, ļaunā.. :love: Tk viņai tā zilā kleita nepiestāv.. :no:
Ak, un Alonso.. :love:
Valentīnai mati patīk.. ^^

Отредактировано GaBy (23.04.2010 20:11)

0

4

yay, vēl kāds skatās! ^^

0

5

Paloma написал(а):

yay, vēl kāds skatās!

Gabijs takš.. :love: Iemesls kā dēļ es skatos.. :love:

0

6

nu jā, nebrīnos... :D
Mans iemesls vēl nav parādījies... :D

0

7

Sākumā baigi acīs krīt, ka jau pašā seriāla sākuma ļoti tiek uzsvērts cik gaiša un mīļa ir Valentīna, bet cik ļauna un kāda tēlotāja ir Ivonna. Neierasti man tomēr Spaniku redzēt ļaunajā tēlā :D Parasti man ļaunās varones tā ne sevišķi, bet tagad..hmm...bik tomēr patīk dēļ Spanikas  :P

0

8

sigsaster написал(а):

Sākumā baigi acīs krīt, ka jau pašā seriāla sākuma ļoti tiek uzsvērts cik gaiša un mīļa ir Valentīna, bet cik ļauna un kāda tēlotāja ir Ivonna.

nu, man atkal acīs krīt tas, cik mīļa, jauka, laipna, smaidoša tagad ir Valentīna un kāda būs pēc Alonso nodevības... bet jā, ar Ivonnu arī kontrasts ir jūtams.

sigsaster написал(а):

Parasti man ļaunās varones tā ne sevišķi,

man gan dažas ir tiešām patikušas. Marianhela Zorro piemēram. :love: Es zinu, ka vēl kaut kur kāda, bet nespēju atcerēties tagad, šausmas. :D

P.S. aaaa, atcerējos! Inese Pecados Ajenos ^^

P.S.S. man prieks, ka tu arī skaties! ^^

Отредактировано Paloma (24.04.2010 23:54)

0

9

Paloma написал(а):

nu, man atkal acīs krīt tas, cik mīļa, jauka, laipna, smaidoša tagad ir Valentīna un kāda būs pēc Alonso nodevības... bet jā, ar Ivonnu arī kontrasts ir jūtams.

Nu kāda būs pēc tam, es vēl nezinu, gan jau ar mainīsies un būs kontrasts :)

Paloma написал(а):

man gan dažas ir tiešām patikušas. Marianhela Zorro piemēram. :love: Es zinu, ka vēl kaut kur kāda, bet nespēju atcerēties tagad, šausmas. :D

Hmm...kad Tu tā pieminēji Zorro, man iešāvās prātā viens jaut. ...gadījumā tā nav viena un tā pati aktrise, kas tēloja Marianhelu Zorro un Marisu El Clone? Kaut kā baigi līdzīgas atmiņā

Paloma написал(а):

P.S.S. man prieks, ka tu arī skaties! ^^

Aha, centīšos skatīties...cik nu laiks ļaus... :)

Отредактировано sigsaster (25.04.2010 00:23)

0

10

sigsaster написал(а):

Hmm...kad Tu tā pieminēji Zorro, man iešāvās prātā viens jaut. ...gadījumā tā nav viena un tā pati aktrise, kas tēloja Marianhelu Zorro un Marisu El Clone? Kaut kā baigi līdzīgas atmiņā

Ir, ir! Viņa vēl telemundo "Victoria" ar bija! Un man viņa ļoooti patīk! ^^

sigsaster написал(а):

Nu kāda būs pēc tam, es vēl nezinu, gan jau ar mainīsies un būs kontrasts

nu, es jau ar tikai pēc treilera nojaušu. :)

0

11

Jā,Valentīna pēc Alonso nodevības mainīsies,kļūst skarba un nepieejama,ne velti viņu iedēvēs par Čūsku.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » STD: 1. sērija