TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » STD: 2. sērija


STD: 2. sērija

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Resumen del capítulo 2

Alonso le dice a Valentina que tendrá que cancelar la boda debido a problemas por los que él atraviesa. Valentina ofrece su ayuda en los asuntos de Alonso y la boda sigue en pie.

Ivana le reclama a Alonso el haberla dejado plantada. Valentina, quien va entrando, alcanza a escuchar todo y le pregunta a Ivana dónde fue que su prometido la dejó plantada. Ivana y Alonso se miran sin saber qué responder.

Benita encuentra entre las cosas de Ivana una foto de Alonso y se pregunta por qué la tiene en su poder, pero sospecha que es por algo malo.

Alonso le pregunta a Ivana si ya se le olvidó que armaron juntos el teatrito de la boda con Valentina para que a la larga ambos se quedaran con la fortuna de su prima.

Isabel descubre el coche de Alonso estacionado y se acerca para saber qué es lo que pasa, descubriendo que su hija se está besando con él, pues Ivana quiere despedirse de Alonso con un beso apasionado.

0

2

Es iepriekš aizmirsu pateikt - Alonso ir kruts uzvārds - Penjalbert, kā Matildei Amor real :D
Man besī bik Ivanas māte, tāda dumja varone.. nu, tradicionālā.. pārāk..
Un šis seriāls izskatās no tiem, kur reliģiskais ir uz nerviem krītošs biki. :D
Hm, man tagad baigi interesē, kā panāks to, ka līdz kāzām neuzzinās Valentīna par to, ko Ivanas māte redzēja un ko tas džeks nojauš...

0

3

Paloma написал(а):

Hm, man tagad baigi interesē, kā panāks to, ka līdz kāzām neuzzinās Valentīna par to, ko Ivanas māte redzēja un ko tas džeks nojauš...

Jā, tas varētu būt interesanti, nenāk nekas tāds prātā, kas varētu atturēt visu izstāstīt Valentīnai.

Jau parādās pirmās kļūdiņas Alonso un Ivanas plānā...jā...un Ivanai knapi izdodas noslēpt savu greizsirdību. Īstenībā īsti nesaprotu kā vēl Valentīna vai pārējie kaut ko nenojauš, jo, piem., šajā strīdā abi bija baigi iekarsuši un kā Alonso satvēra Ivanu aiz rokas...nuuu nez, tas jau izskatās pēc palielām nesaskaņām nevis par sīkām lietām...

P.S Ceru, ka Alonso visa seriāla gaitā būs kaut kad arī noskuvies :D man jau labāk viņš patika bez bārdas kā Sortilegio :D

Отредактировано sigsaster (25.04.2010 03:13)

0

4

sigsaster написал(а):

Īstenībā īsti nesaprotu kā vēl Valentīna vai pārējie kaut ko nenojauš, jo, piem., šajā strīdā abi bija baigi iekarsuši un kā Alonso satvēra Ivanu aiz rokas...nuuu nez, tas jau izskatās pēc palielām nesaskaņām nevis par sīkām lietām...

nu tā jau gadās seriālso, kad mums no malas liekas tik acīmredzami, bet paši varoņi kā akli! :D un dzīvē tak arī tā mēdz gadīties gan jau... No gaisa jau to visu seriālos neparauj.. :D

0

5

sigsaster написал(а):

P.S Ceru, ka Alonso visa seriāla gaitā būs kaut kad arī noskuvies  man jau labāk viņš patika bez bārdas kā Sortilegio

Es gan ļoti pabrīnījos, ka man no foto vien iepaticies Alonso, ņemot vērā, ka nevarēju izturēt Bruno no Sortilegio :D

0

6

aNgeL написал(а):

Es gan ļoti pabrīnījos, ka man no foto vien iepaticies Alonso, ņemot vērā, ka nevarēju izturēt Bruno no Sortilegio :D

Jā, kā tēlu Bruno no Sortilegio es arī nevarēju izturēt :P

Paloma написал(а):

nu tā jau gadās seriālso, kad mums no malas liekas tik acīmredzami, bet paši varoņi kā akli! :D un dzīvē tak arī tā mēdz gadīties gan jau... No gaisa jau to visu seriālos neparauj.. :D

Taisnība, seriālos gandrīz uzreiz skaidrs kas kāds ir, dzīvē gan nepateiksi, nav jau viss tik labi novērojams, ko kurš domā un dara :D

0

7

Izskatās, ka Gabijai beidzot ir iespēja izārdīties, nevis visu laiku raudāt un tēlot cietēju.. :D

Paloma написал(а):

Man besī bik Ivanas māte, tāda dumja varone.. nu, tradicionālā.. pārāk..

Man viņs vēl neko, bet man tā Benita traucē.. :no: Tracina viņa.. Staigā kā tāds rēgs apkārt.. :dontknow:

aNgeL написал(а):

Es gan ļoti pabrīnījos, ka man no foto vien iepaticies Alonso, ņemot vērā, ka nevarēju izturēt Bruno no Sortilegio

A man da igual.. :D Abi labi - ar vai bez bārdas.. :D

Paloma написал(а):

Hm, man tagad baigi interesē, kā panāks to, ka līdz kāzām neuzzinās Valentīna par to, ko Ivanas māte redzēja un ko tas džeks nojauš...

Jām, tas man arī interesanti uzzināt.. :)

0

8

GaBy написал(а):

Izskatās, ka Gabijai beidzot ir iespēja izārdīties, nevis visu laiku raudāt un tēlot cietēju..

nuuu... to viņa arī paspēs :D

GaBy написал(а):

A man da igual..  Abi labi - ar vai bez bārdas..

nuuu... es nez.. man nekāda vaina ar bārdu. Un jāsaka, ka Alonso man daaaaudz labak patīk kā BRuno. Bruno es toč nevarēju ciest... a Alonso.. ir ok. Kaut mērglis biki. :D

0

9

Paloma написал(а):

Un jāsaka, ka Alonso man daaaaudz labak patīk kā BRuno. Bruno es toč nevarēju ciest...

Nu Bruno mani vnk tracināja.. :D

Paloma написал(а):

Kaut mērglis biki. :D

A man patīk, ka iņšmērgli tēlo, viņam piestāv! ^^

Paloma написал(а):

nuuu... to viņa arī paspēs

Nešaubos.. :D

0

10

Mūs visas tracināja Bruno :D :D

GaBy написал(а):

A man patīk, ka iņšmērgli tēlo, viņam piestāv!

Tas gan :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » STD: 2. sērija