TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » LNT radīs "Mīlestības vārdā".


LNT radīs "Mīlestības vārdā".

Сообщений 1 страница 20 из 21

1

http://bildites.lv/images/qpfhwzf17w2ifhuaim1.jpg

Tikko lasiju Rīgas viļņus un iespiedzos no prieka, jo no 30.apriļa radīs El Nombre Del Amor. Ak, ja jūs zinātu, cik es tagad esmu laimīga!!!  :D  Beidzot LNT parāda kaut ko tiešām rādīt vērtu. :)  Es esmu mazliet skatijusies, bet tagad vnk nevaru neskatīties! Es 100 % skatīšos!  :)
Re, ku  manis dievinātā  entrada. :love:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ii3H8fC4nKA&feature=related[/youtube]

Отредактировано Mariposa (23.04.2010 21:04)

0

2

Paldies par informāciju!! Par šo telenoveli dzirdējusi esmu pavisam maz, bet bieži.. Un patiešām no pēdejā laikā rādītā , šis man liekas labs variants, turklāt daaaudz pazīstamu aktieru un vēl Viktorija Ruffo!!
Un atkal Laura Pausini iedzied telenoveles tēmu. Dziesma dievīga  :love:  Man gan baaigi sagribējās Pamāti :D

0

3

aNgeL написал(а):

Paldies par informāciju!! Par šo telenoveli dzirdējusi esmu pavisam maz, bet bieži.. Un patiešām no pēdejā laikā rādītā , šis man liekas labs variants, turklāt daaaudz pazīstamu aktieru un vēl Viktorija Ruffo!!
Un atkal Laura Pausini iedzied telenoveles tēmu. Dziesma dievīga  :love:  Man gan baaigi sagribējās Pamāti :D

Aha...ļoti laba, es pat teiktu!  :love:  Jā, un tā dziesma. :love:  :love:  :love:  Pamātes dziesma ar bija fantastiska! 

Es pat sagādāju jau  barneriti  :D :love: 
http://bildites.lv/images/93id5pyfk7r0l2w2zw68.jpg

Отредактировано Mariposa (22.04.2010 20:51)

0

4

Mariposa написал(а):

Es pat sagādāju jau  barneriti

:D :D Malacis :D

Mariposa написал(а):

Aha...ļoti laba, es pat teiktu!

Bet nu mans saraksts diemžēl neizturēs vēl šo.. :D

0

5

aNgeL написал(а):

Bet nu mans saraksts diemžēl neizturēs vēl šo.. :D

Traki, ka tev tik garš saraksts  :D  Jā, bet es gan skatīšos, grēks būtu palaist garām! :love:  ( Zinu,zinu...vēl Elisa jāskatās!  :D )

0

6

Mariposa написал(а):

Zinu,zinu...vēl Elisa jāskatās!

starp citu!!! Tu esi vispār palaidusies un pametusi mani! Pagājšnedēļ tur tādas sērijas bij  :love:

Mariposa написал(а):

Traki, ka tev tik garš saraksts    Jā, bet es gan skatīšos, grēks būtu palaist garām!

Njaa.. es tomēr tam sarakstam nesen pievienoju, ka gribu noteikti skatīties La reina del sur :D
Turklāt viens jau ir pa TV skatīties - un tā kā es šajā laikā diezvai būšu mājās, bet lādēt , kad ir citi varianti, diezvai.. eh! bet nu kas zina..iespējams kādreiz..

Отредактировано aNgeL (22.04.2010 21:21)

0

7

aNgeL написал(а):

tarp citu!!! Tu esi vispār palaidusies un pametusi mani! Pagājšnedēļ tur tādas sērijas bij  :love:

Ak..piedod, piedod..  :blush: ...vienkarši tagad tiešām daudz jamācās !  Bet!! Pa brīvdienam centīšos noskatīties!  :)

aNgeL написал(а):

Njaa.. es tomēr tam sarakstam nesen pievienoju, ka gribu noteikti skatīties La reina del sur :D
Turklāt viens jau ir pa TV skatīties - un tā kā es šajā laikā diezvai būšu mājās, bet lādēt , kad ir citi varianti, diezvai.. eh! bet nu kas zina..iespējams kādreiz..

Iespējams! Par to jau vien prieks!  :)   

Bet,kāds vispār domā skatīties , izņemot mani?  :)  :flirt:

0

8

Mariposa написал(а):

Ak..piedod, piedod..   ...vienkarši tagad tiešām daudz jamācās !  Bet!! Pa brīvdienam centīšos noskatīties!

Nu ja jāmācās.. tad tas ir attaisnojums! eh..jā..galu galā maijs tuvojas..un jūnijs..

0

9

Mariposa написал(а):

Bet,kāds vispār domā skatīties , izņemot mani?

a cikos rādīs?

0

10

Nabaga miljonāres vietā - laikam jau 15:55

0

11

hm, es paskatījos treileri un kaut kā galīgi nesaista... tas jaunais pārītis vsp tāds nekāds man izskatās..
Vienīgais pluss - galvenās varones vārds. :D
Bet jā, "Pamāti" tiešām sagribas :love:

0

12

Sižeta info no LNT.

Lai arī stāsta centrālā varone ir piemīlīga meitene Paloma, galvenais uzsvars ir uz notikumiem divu māsu dzīvē. Makarenai un Karlotai ar savām asarām, vientulību un sarūgtinājumu vēl pat pēc daudziem gadiem jāmaksā par to, ka reiz abas mīlējušas vienu vīrieti. Tagad Kristovals Gamboa ir kļuvis par priesteri. Viņš atgriežas Bernālā pēc 20 gadiem, un atklāj, ka viņa vainas apziņa bijusi balstīta uz nežēlīgiem meliem – Karlota bija tam iegalvojusi, ka Makarena izdarījusi pašnāvību viņa dēļ, bet nu atklājas, ka Makarena ir dzīva! Kristovals vairs nav pārliecināts, sekot mīlestībai vai tomēr Dieva aicinājumam, kas varbūt patiesībā ir bijusi tikai vēlēšanās dziedēt salauzto sirdi.

„Mīlestībās vārdā” tāpat ir stāsts par divām meitenēm viņu dzīves pašā sākumā – Palomu un Rominu, kuru draudzība, dzimusi vēl bērnībā, tiks pārbaudīta, sākoties pirmajai mīlestībai, greizsirdībai un sāncensībai. Paloma ir zaudējusi savus vecākus traģiskā autoavārijā un ir spiesta dzīvot abu savu tēvamāsu – Karlotas un Makarenas – namā. Makarena ir sirsnīga un gādīga, bet Karlota – tieši pretēji – naidpilna un valdonīga, šķiet, viņai sagādā prieku Palomas pazemošana. Abas tantes glabā ģimenes noslēpumu, kam izrādīsies izšķiroša nozīme Palomas dzīvē. Ja tas atklāsies, nekas vairs nebūs kā senāk... Karlota pilnībā valda pār Makarenu. Reiz iegalvojusi, ka viņu tēva nāve bija māsas vaina, Karlota piespiedusi māsu kļūt par bezgribas cilvēku. Bet Paloma taču patiesībā ir Makarenas meita, tikai Karlota toreiz piespieda māsu atdot jaundzimušo bērnu brālim, lai „pasargātu ģimenes vārdu”. Vienīgi „brāļameitas” Palomas ciešanas varētu dot Makarenai pietiekami daudz spēka sacelties pret valdonīgo māsu.
Paloma domā, ka ir radusi patiesu mīlestību ar Injaki, pat jau gatavojas kāzām. Taču tante Karlota panāk šo jauniešu attiecību pārtraukšanu. Palomai nu šķiet, ka viņa nekad vairs nespēs mīlēt – vecāku un pat sunīša nāve pašas bērnībā, līgavaiņa Injaki bojāeja ir pārliecinājušas Palomu, ka mīlestība ir lāsts. Tomēr Palomas dzīvē ienāk Emiljano. Bet šis puisis taču ir Palomas labākās draudzenes Rominas mīļotais. Un arī tantei Karlotai, protams, jauneklis nav pa prātam. Pats Emiljano nemaz nesaprot, kā tad varēja notikt, ka viņš ir kļuvis par izlutinātās, vieglprātīgās, vienmēr būt uzmanības centrā alkstošās Rominas draugu. Taču viņš ir pārāk godprātīgs, lai pārtrauktu attiecības. Mīlestība uz Palomu ir viņa lielais noslēpums, jo meitenes līgavainis taču ir paša draugs Injaki. Pēc drauga bojāejas Emiljano gan ir gatavs cīnīties par iespēju būt kopā ar Palomu. Taču vai ar to būs pietiekami?

“Mīlestības vārdā” ir visievērojamākās meksikāņu televīzijas aktrises Viktorijas Rufo jaunākais seriāls. Vēlreiz kopā ar Arturo Peniči, kurš atveidoja viņas varones vīru arī seriālā „Viktorija”. Šķiet neticami, ka šī aktrise, kuru neviens nespēj iedomāties izdarām ko nejauku, sākotnēji bija apstiprināta tieši Karlotas lomai. Tā kļūtu par aktrises pirmo ļaundares lomu tik garajā un godājamajā karjerā, šīs lomas dēļ viņa pat pārgāja atpakaļ uz „Televisa” studiju no „Telemundo”, kas veidoja seriālu „Viktorija”. Tomēr plāni mainījās, un Karlotas loma tika Letīsijai Kalderonai, kas sākotnēji bija apstiprināta Makarenas lomā. Gluži tāpat kā Viktorija Rufo, arī Letīsija Kalderona ir viena no savas paaudzes visslavenākajām aktrisēm Meksikā. Palomas lomas atveidotāja Alisona Losano ir pazīstama dziedātāja, savukārt Rominas lomas atveidotāja Altaira Harabo – modele.

Lai arī seriāla darbība norisinās mūsdienās, telenovele „Mīlestības vārdā” ir laikmeta drāma tādā aspektā, ka uzsver gadsimtos pārbaudītas morāles vērtības un tradīcijas.

0

13

okeeeei... mana pārliecība, ka es nez vai gribu redzēt šo seriālu tikai auga. Kas mani pazīst, varētu nojaust iemeslu. vispār man interesanti, kā beidzas šis seriāls tā pāra ziņā... man gan ir sliktas aizdomas, ka varbūt tieši tā, no kā es baidos un kāpēc negribu redzēt. ;)

0

14

Paloma написал(а):

okeeeei... mana pārliecība, ka es nez vai gribu redzēt šo seriālu tikai auga. Kas mani pazīst, varētu nojaust iemeslu. vispār man interesanti, kā beidzas šis seriāls tā pāra ziņā... man gan ir sliktas aizdomas, ka varbūt tieši tā, no kā es baidos un kāpēc negribu redzēt. ;)

Hmmm..nu jā..visiem jau neizpatikt  :D Man atkal ļoti gribas šo noveli, ņemot vērā, ka ļoti ilgu laiku neesmu nevienu telenoveli skatijusi pat tv. Pedējā, laikam bija...ehh..pat nevar acerēties, galvā nak tik DA  :D

0

15

nu jā, es arī šaubos par savu spēju redzēt normāli šo telenoveli pa tv.. nu toč katru dienu neredzētu... Tāpēc īsti nav jēga sākt tāpat.

0

16

No 20.apriļa no rītiem ( 9.10.)  sāks rādis Mīlestības vārdā.

0

17

Wow..Atkal atkārtos telenoveli. Nu vismaz tā.

0

18

Šis jau būs trešais Latīņamerikas seriāls,ko LNT atkārtos,ceru,ka LNT forumā nebūs jālasa vaimanas,kāpēc izvēlējās otrreiz rādīt šo seriālu,nevis ''Nopirkto mīlu''.

0

19

Es šodien nopriecājos redzot reklāmu. moš izdosies kaut sākumu palūrēt, jēj! ^^

0

20

Terēze написал(а):

Šis jau būs trešais Latīņamerikas seriāls,ko LNT atkārtos,ceru,ka LNT forumā nebūs jālasa vaimanas,kāpēc izvēlējās otrreiz rādīt šo seriālu,nevis ''Nopirkto mīlu''.

Nezinu, pēc kā izvēlas atkārtotot, bet pat ja neredzēšu, prieks, ka tā ir "Mīlestības vārdā" nevis 'Nopirktā mīla." :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » LNT radīs "Mīlestības vārdā".