TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » STD: 4. sērija


STD: 4. sērija

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Resumen del capítulo 4

Valentina se probará diferentes trajes de novia, Gabriela y Camila dan su parecer a señas, se decide por uno con falda amplia.

Felipe reclama a Alonso que lo enviara a casa de Valentina mientras él estaba con Ivana.

Valentina emocionada enseña su vestido de novia a Isabel y Benita, pide a Noemí lleve café a biblioteca y a Isabel la ayude a checar la lista de pendientes.

Alonso asegura a Felipe que malinterpreta las cosas, él sí vio a Ivana pero no es su departamento, ama a Valentina y se va a casar con ella. Felipe acepta que Ivana nunca se fijará en él.

Ivana llama a Alonso, su número está ocupado, llena de rabia lo maldice, saca hojas de papel de cajón y pluma y escribe algo.

Isabel trata de convencer a Valentina que el matrimonio es un paso importante y debe pensarlo muy bien.  Valentina asegura Alonso es el hombre de su vida.

Benita dice a Valentina que Ivana está de mal humor. Valentina hablará con ella. Llega a su cuarto, trata de despertarla y se da cuenta que está inconsciente, encontrando un frasco vacío de pastillas para dormir.

Valentina trata de reanimar a Ivana, llega Isabel alarmada, Valentina sale gritando a Benita para llamar una ambulancia.

Nerón le apunta con pistola a Alonso, informándole que Dante Espíndola lo contrató para que le pague el dinero que le debe con el fraude de Hornos del Norte. Él promete entregar el dinero en 2 semanas.

En el hospital, Valentina comenta a Felipe lo sucedido con Ivana, él irá a verla y les informará. Isabel sufre y Benita reza.

Ernesto pregunta a Justino qué tanto conoce a Alonso, pues tuvo entrevista con él y sembró una duda, cree puede aprovecharse de Valentina siendo un cazafortunas. Le preocupa que Valentina se dé cuenta demasiado tarde.

Felipe les informa a Valentina e Isabel que se pudo eliminar todo el medicamento que Ivana ingirió y evoluciona bien. Isabel pide verla.

Ivana despierta, Valentina le comenta el susto que les dio y pregunta por qué atentó contra su vida. Ivana pregunta si de verdad quiere saberlo.

0

2

Mjā, nebiju domājusi, ka Ivana tik ļoti pārdzīvos... Un vēl jo mazāk biju domājusi, ka viņa ir no tādām, kas taisīs pašnāvību :O toč tādu gļēvulību no viņas negaidīju... Vsp šajā vietā parādās uzkrītoši, ka Valentīna ir s'tiprāka... nu, viņa pašnāvību netaisīs, kā man šķiet, kad uzzinās visu to.. Ek, abas māsīcas 1 vīrietis sāpinās.

Tad vēl... nu vai tiešām Meksikā vai kur nu tas ir, ir tik droši, ka neviens nekad neskatās actiņā/nejautā, kas tur ir? Visi tik pa taisno ver vaļā durvis! Nav brīnums, ka gadās kā Alonso... Ok, viņu varētu arī uz ielas šitas džeks pārtvert, bet nu fakts kā fakts, ka tā vnk attaisa durvis dzīvokļa...

njā, un Ivana protams izmanto situāciju atkal savā labā un uzkrauj nabaga mātei baigo vainas apziņu... fuj.

Man tagad interesanti, kas būs tajā vēstulē pašnāvības... :O vai tiešām par Alonso? Es vispār nesaprotu, kas tagad notiks, jo Alonso tikai vairāk iemeslu ir apprecēties ar Valentīnu, nesaprotu, kā varētu gadīties, ka viņš pamet viņu altāra priekšā, ja tā vispār būs... bet man radās iespaids , ka tā būs.. Nu, jāskatās tālāk :D

0

3

Paloma написал(а):

Tad vēl... nu vai tiešām Meksikā vai kur nu tas ir, ir tik droši, ka neviens nekad neskatās actiņā/nejautā, kas tur ir? Visi tik pa taisno ver vaļā durvis! Nav brīnums, ka gadās kā Alonso... Ok, viņu varētu arī uz ielas šitas džeks pārtvert, bet nu fakts kā fakts, ka tā vnk attaisa durvis dzīvokļa...

ai..a kā bieži vispār varonis iziet no sava dzīvokļa, bet atstāj tajā kādu.. un kad tas kāds aiziet, kādā veidā viņš aizslēdz durvis? utt.. tik daudz ar durvīm viņiem visādu nesaprašanu..

0

4

Manuprāt, Ivana visdrīzāk mēģināja uztaisīt pašnāvību, lai citus iežēlinātu, īpaši savu māti.
Par tām durvīm nesapratīsi, tas tas telenovelēs, kas bieži nav skaidrs, jo skatīties nekad neskatās actiņā un pat neprasa, bet droši taisa vaļā. Jā aizslēgt arī neslēdz, bet es zinu, ka ir durvis, kuras slēdz tikai no ārpuses, no iekšpuses viņas pašas automātiski aizslēdzas, bet tas tā.
Vēl tak Ivana nogalinās vienu vīrieti un tad gribēs aibēgt uz ārzemēm kopā ar Alonso. Jā Alonso vairāk iemeslu ir, lai precētu Valentīnu, bet kaut kas tur bija, ka kaut ko izdarot vai kaut kur netur appreoties viņa zaudēs visu savu mantojumu, varbūt, tas viņu apturēs. Un vēl viņš,iespējams, bēgs projām no bandītiem.
Lai nu kā, bet es nevaru sagaidīt, kad viņa brauks uz rančo un tur satiks Jose Migelu.

0

5

mmaarriiaa написал(а):

Manuprāt, Ivana visdrīzāk mēģināja uztaisīt pašnāvību, lai citus iežēlinātu, īpaši savu māti.

iespējams.. to es tā arī nesapratu.. Nu, kad atklāsies viņas vēstules saturs, tad būs lielāka skaidrība. Bet nu, šitā riskēt tikai, lai iežēlinātu kādu... Nu es nezinu.. tas ir ļoti riskanti...

mmaarriiaa написал(а):

Vēl tak Ivana nogalinās vienu vīrieti un tad gribēs aibēgt uz ārzemēm kopā ar Alonso.

lūgums nemētāties ar šitādiem spoileriem :P vai vismaz brīdināt. :D

mmaarriiaa написал(а):

Lai nu kā, bet es nevaru sagaidīt, kad viņa brauks uz rančo un tur satiks Jose Migelu.

jāāā! :love:

0

6

Paloma написал(а):

ūgums nemētāties ar šitādiem spoileriem :P vai vismaz brīdināt. :D

man likās, ka Tu to jau zini, jo tas jau tika treilerī pateikts :)

Paloma написал(а):

iespējams.. to es tā arī nesapratu.. Nu, kad atklāsies viņas vēstules saturs, tad būs lielāka skaidrība. Bet nu, šitā riskēt tikai, lai iežēlinātu kādu... Nu es nezinu.. tas ir ļoti riskanti...

Piekto sēriju noskatījos. Vēstulē bija rakstīts, ka viņu piekrāpa kāds vīrietis, bet es Ivanai līdz galam neticu. Viņa gan pārdzīvo, bet tajā pašā laikā ar to manipulē.

0

7

mmaarriiaa написал(а):

man likās, ka Tu to jau zini, jo tas jau tika treilerī pateikts

aaa... tagad atcerējos... :D nu ok, piedots :P anyway, es necenšos baigi iegaumēt treilerus, jo man patīk, kad nezinu, kas notiks :)

0

8

Ivana iestāstīs,ka viņai it kā bijusi mīlas dēka ar kādu vīrieti,kurš viņu tagad pametis,un protams,ka visi tam noticēs,vismaz tā bija oriģinālā.

0

9

mmaarriiaa написал(а):

bet es zinu, ka ir durvis, kuras slēdz tikai no ārpuses, no iekšpuses viņas pašas automātiski aizslēdzas, bet tas tā.

ahaa_ _ iipashi jau te anglijaa gandriiz isas durvis taadas

jaa_ lai arii jus meitenes shis seriaals veelaak neiipashi patiks man pagaidaam ir velme skatiities\ noskatiijos tik taalu
un paldies par video shajaa veidaa varu skatiities\\\ ar to uando me enomoro man ir gruutiibas pagaidaaam\ noskatiijos tik 2 pirmaas seerijas

0

10

Nu, gaumes jau ir dažādas1 :) Bet man tiešām palika garlaicīgi... Kādu laiku bija tīri ok, bet... tagad moku.

Bet Cuando me enamoro gan priekš manis ir kaut kas faaaantastisks! :love: Un es neatceros, kas bija pirmajās pāris sērijās, bet... galvenie varoņi tak vēl nesatikāš? :^) Jo es nespēju iedomāties, kā pret tiem abiem ir iespējams palikt vienaldzīgai :D bet jā, kā jau teicu, gaumes ir dažādas! :)

0

11

Paloma написал(а):

pirmajās pāris sērijās, bet... galvenie varoņi tak vēl nesatikāš? :^) Jo es nespēju iedomāties, kā pret tiem abiem ir iespējams palikt vienaldzīgai  bet jā, kā jau teicu, gaumes ir dažādas!

es nepaliku vienaldziga, man tiiri labi patika saakums un man patiik taa doma ka solers ir kopaa ar novarro - man abi divi vinji patiik. bet es nevaru pagaidaam atrast vietu no kuries to seriallu skatiities. you tube ir aizliedzis.... un patiesiibu sakot, pagaidaam man nav daudz motivaacijas mekleet - viegli kachaajaas soy tu duena un tik un taa nevaru jau seedeet visu dienu skatiities seriaalus, varbuut veelaak pameginaashu atkal :)

0

12

Julia написал(а):

es nepaliku vienaldziga, man tiiri labi patika saakums un man patiik taa doma ka solers ir kopaa ar novarro - man abi divi vinji patiik. bet es nevaru pagaidaam atrast vietu no kuries to seriallu skatiities. you tube ir aizliedzis.... un patiesiibu sakot, pagaidaam man nav daudz motivaacijas mekleet - viegli kachaajaas soy tu duena un tik un taa nevaru jau seedeet visu dienu skatiities seriaalus, varbuut veelaak pameginaashu atkal

Varu aizsūtīt linkus tev uz LC, online versijā dailymotion varētu būt, bet īstenībā nepētu, vai tur bloķē.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » STD: 4. sērija