TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » STD: 5. sērija


STD: 5. sērija

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Avance

0

2

mmaarriiaa написал(а):

Youtube.com Televisa ir bloķējusi to cilvēku, kurš liek Soy tu duena video, autortiesību pārkāpums, tāpēc pagaidām ir iespējams skatīties tikai  dailymotion, bet es īsti nezinu kā tie video jāliek, lai varētu skatīties uzreiz neejot iekšā mājaslapā pašā.

jāa.. tieši tāpēc nesaliku.. jo nav ko likt.

0

3

aNgeL написал(а):

jāa.. tieši tāpēc nesaliku.. jo nav ko likt

Es ar iegāju youtubā - nav, vienā citā mājaslapā un nav. Un tad izdomāju, ka šajā jāpameklē, vimaz var noskatīties šo seriālu.

0

4

WOW. :O mjam, telemundo tā nedara... visas telemundo telenoveles mierīgi var skatīties youtubē, cik zinu... Dumji!

0

5

Paloma написал(а):

WOW. :O mjam, telemundo tā nedara... visas telemundo telenoveles mierīgi var skatīties youtubē, cik zinu... Dumji!

Pēc kāda laika varēs likt. Tāpat bija ar Zacatillo un lugar en tu corazon. Biju izdomājusi viņu apskatīties, bet sākot ar kādu ceturto sēriju viņu nekur nedrīkstēja likt un vispār pagāja  diezgan ilgs laiks, kad atkal sāka likt un nebloķēja.
Tā laikam ir tā lieta, ka visi noskatās netā un kad jau iepērk kāda valsts, nav vairs neviens kam skatīties. Bet tas ir bišķiņ stulbi, visi, kas ļoti vēlas var tikpat labi tiešraidē skatīties Canal de las estrellas.

0

6

Paloma написал(а):

WOW.  mjam, telemundo tā nedara... visas telemundo telenoveles mierīgi var skatīties youtubē, cik zinu... Dumji!

Jāa.. tas pats arī ar Sortilegio, vēlāk nobloķēja visas sērijas youtubē, kuras es arī forumā ieliku..

0

7

aNgeL написал(а):

Jāa.. tas pats arī ar Sortilegio, vēlāk nobloķēja visas sērijas youtubē, kuras es arī forumā ieliku..

jāā? :O tizli, nu bet točna... Iespēja, ka pie mums parādīs šos seriālus ir vsp niecīga, un tāpat noteikti vēl daudzās valstīs... dumjums. Tāpat cilvēki, kas vnk nevar pa tv redzēt... nu dumji

0

8

Paloma написал(а):

jāā?  tizli, nu bet točna... Iespēja, ka pie mums parādīs šos seriālus ir vsp niecīga, un tāpat noteikti vēl daudzās valstīs... dumjums. Tāpat cilvēki, kas vnk nevar pa tv redzēt... nu dumji

aha.. bet nu tāda ir tā autortiesību pasaule.. labi vismaz, ka ielādēt varam.

0

9

Man ir aizdomas, ka šo seriālu Latvijā kaut kad parādīs, jo galvenajā lomā ir Lucero un Fernando, vēl taču Gabriela Spanika un ir arī Eriks del Castillo, kurš ir baigā zvaigzne.

aNgeL написал(а):

Jāa.. tas pats arī ar Sortilegio, vēlāk nobloķēja visas sērijas youtubē, kuras es arī forumā ieliku..

Jā, tas gan, es vēl nesen gribēju atkal dažus momentus no seriāla apskatīties, bet sērijas bija bloķētas. Un, man liekas, ka Sortilegio Latvijā tālā nākotnē arī parādīs.

0

10

Lai nu kā, kā jums patika šī sērija?
Savādāk mēs jau par nedaudz citu svarīgu tēmu aizrunājāmies.

0

11

mmaarriiaa написал(а):

Man ir aizdomas, ka šo seriālu Latvijā kaut kad parādīs, jo galvenajā lomā ir Lucero un Fernando, vēl taču Gabriela Spanika un ir arī Eriks del Castillo, kurš ir baigā zvaigzne

mmaarriiaa написал(а):

Jā, tas gan, es vēl nesen gribēju atkal dažus momentus no seriāla apskatīties, bet sērijas bija bloķētas. Un, man liekas, ka Sortilegio Latvijā tālā nākotnē arī parādīs.

es īstenībā piekrītu!! šie divi ir no tiem variantiem, kurus noteikti jāparāda.. ja vien nolems nerādīt lētās telenoveles.. Nu el nombre del amor izvēle jau rāda uz pozitīvo virzienu :)

mmaarriiaa написал(а):

Lai nu kā, kā jums patika šī sērija?

Vēl ne es, ne Paloma neesam redzējušas :D

0

12

aNgeL написал(а):

es īstenībā piekrītu!! šie divi ir no tiem variantiem, kurus noteikti jāparāda.. ja vien nolems nerādīt lētās telenoveles.. Nu el nombre del amor izvēle jau rāda uz pozitīvo virzienu :)

Rāda, gan, ko pozitīvu, jo kad nopirka Nabaga miljonāri, man likās, ka lnt atkal sākas  mazvērtīgo telenoveļu etaps, bet kā redzams, tomēr, atkal sāk piesaistīt skatītājus ar ko labu. ENDA ir diezgan skaist, bet tajā pašā laikā arī diezgan skumjš stāsts, bet ir labs.

0

13

es gaidu, kad parādīsies ielādējams video labā kvalitātē :) tad arī nokomentēšu

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » STD: 5. sērija