TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Beastly (2010)


Beastly (2010)

Сообщений 1 страница 20 из 24

1

http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMzUzMTcxMTEzNV5BMl5BanBnXkFtZTcwMTcwNjcxNA@@._V1._SY317_.jpg

Beastly is an upcoming 2010  fantasy  romance feature film, based on Alex Flinn's 2007 novel of the same name.  The film is written and directed by Daniel Barnz  and stars Vanessa Hudgens, Alex Pettyfer, Mary Kate Olsen, Neil Patrick Harris and Lisa Gay Hamilton. The plot focuses on Kyle Kingson, a handsome man with an evil streak, who ditches a classmate who is a witch in disguise during an environmental bash. The witch, then, casts a spell on Kyle and physically transforms him into a grotesque monster

Kyle Kingson (Alex Pettyfer) has it all – looks, intelligence, wealth and opportunity – and a wicked cruel streak. Prone to mocking and humiliating “aggressively unattractive” classmates, he zeroes in on Goth classmate Kendra Hilferty (Mary Kate Olsen), inviting her to the school’s extravagant environmental bash. Kendra accepts, and, true to form, Kyle blows her off in a particularly savage fashion. She retaliates by casting a spell that physically transforms him into everything he despises. Enraged by his horrible and unrecognizable appearance he confronts Kendra and learns that the only solution to the curse is to find someone that will love him as he is – a task he considers impossible. Repulsed by his appearance, Kyle’s callous father (Peter Krause) banishes him to Brooklyn  with a sympathetic housekeeper (Lisa Gay Hamilton) and blind tutor (Neil Patrick Harris).

TREILERIS.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Neo6W1f7hyY[/youtube]

Отредактировано Mariposa (19.06.2011 12:32)

0

2

Es vēlos redzēt šo filmu :)

0

3

škiet ka varētu būt tīri normāla filma ,  lai gan mērija keita,  :D , rada tādu neprofesionālu gaisotni , manuprāt,  :D .

0

4

Njā, Hadžensa, kā ta bez viņas? :D No HSM beidzot pie kkā nopietnāka pārgājusi, brīnums, ka Efrona nav.. :D
Katrā ziņā būtu interesanti uz Mēriju Keitu paskatīties pēc til ilgiem laikiem.. :)

Отредактировано GaBy (24.04.2010 22:45)

0

5

Ak, mani kaitina šitās moralizējošās pamācošās jauniešu filmas. Bet laikam jau citādi amīšu jaunatnei nekādas vērtības neiepotēsi. Trteileris smuks. Zvēriņs ar ar visu to sameistaroto kroplību izskatās mežonīgi labi. Izskatās, kā satetotēvs un amīšiem tādi cilvēki pa ielu staigā un daudziem uz tādiem ir kinks. Sorry. Vienkārsi es nejūtu to, ka viņs patiešam būtu kļuvis nesmuks. Tāmēc jau filmas nosaukums beminutībā jo līdz Beast laikam nedavilka. Bet zin - es moš ar beigā noskatīšos - jo ziniet - man ir kinks uz tetovējumiem. Un smieklīgi, bet galvenais varonis pēc lāsta man vizuāli tīkamāks nekā tas blondais smukpurniņs pirms. Un patiesībā Mērija Keita treilerītī bij visinteresantākā,.

0

6

Es vispār Mēriju Keitu neatpazinu skatoties treileri :D protams, filma man atgādina Disneja multenīti par skaistuli un briesmoni :D
īstenībā , iespējams, noskatīšos. Kāpēc ne?

0

7

GaBy написал(а):

Mēriju Keitu paskatīties pēc til ilgiem laikiem.. :)

nu es viņu pēc ilgiem laikiem redzēju samantha who? un jāsaka kā ir, kad es atkal viņā vīlos.

albalonga написал(а):

Un smieklīgi, bet galvenais varonis pēc lāsta man vizuāli tīkamāks nekā tas blondais smukpurniņs pirms.

nu es par to noteikti strīdētos, jo tur viņam vairs nav mati, kas man viņā visvairāk patika.

es nepieļauju iespēju ka es noskatīšos , es vienkārši to zinu , tad kad iznāks dvd , novilkšu.

0

8

Noskatījos šo filmu. :)  Man īstenībā patika šī filma, tāda tiešām modernizēta pasaka par skaistuli un briesmoni. ( Lai gan viņš nemaz tik briesmīgs neizskatījās. :D  :) ) Skaistas ainas, it īpaši tajā vietā, kur bija tik daudz rožu. Skaisti izskatijās! :love:  :)
Un, Mērija Keita Olsena, manuprāt, šajā filmā bija lieliska.  Jā, labprāt, vēl kādreiz noskatītos.  :)

Jā, šī filma iedvesmoja mani  arī uztaisīt video! :)

Отредактировано Mariposa (19.06.2011 09:28)

0

9

Man ar šī filma patika.. redzēju to jau pirms kāda laiciņa, tad imdb apskatījos, ka skaitās šī gada filma...

Visām, kam patīk pasaku filmām līdzīgi stāsti.. ir vērts skatīties... nebūsiet vīlušās.. :)

0

10

Siikaa написал(а):

Visām, kam patīk pasaku filmām līdzīgi stāsti.. ir vērts skatīties... nebūsiet vīlušās..

Tas gan! :)  Skaista pasaka. :love:  Vispār, ja domā par pasakām, tad atcerējos, ka gribējās noskatīt arī Sarkangalvīti ar Amandu Seyfriedu. :)

0

11

Mariposa написал(а):

Vispār, ja domā par pasakām, tad atcerējos, ka gribējās noskatīt arī Sarkangalvīti ar Amandu Seyfriedu.

Tā arī ir laba.... :)

0

12

Es droši vien, ka noskatīšos, bet mani kaitina tas, ka Hadžinsa ir šajā filmā.
Bet izskatās jau interesanta :)

0

13

man datorā stāv jau ilgu laiku, bet joprojām neesmu noskatījusies.

0

14

Nu ir vērts... man viņa pašai baigi nepatīk, taču, šai filmā kaut kā netraucēja... :)

0

15

Shodien pabeidzu skatities! Ko lai saka -riktiga Skaistules un Briesmonja interpretacija, tikai musdienaas.. Ilgi brinijos, kapec varonei tads vards Linda, bet tad pieleca..nu un vispar daudz visadu elementu no shis pasakas, ieskaitot teva slimibu un , uzbrucejus, un pat tas beigas "it's you". Bet interesanti paskatities kaa to visu partaisiju, izmantojot originala elementus. Un piekritishu visaam-man Hunters ari nemaz nelikas tads, kuru deeveet Beast.

0

16

aNgeL, pēc Tava komentāra man riktīgi sagribējās noskatīties! :) Pirms tam tikai tādas aptuvenas domas bija, bet tagad tiešām gribas! :)

0

17

Multfilma, protams, daudz labaka, bet intereses pec jaa..noskaties filmu!

0

18

aNgeL написал(а):

Multfilma, protams, daudz labaka, bet intereses pec jaa..noskaties filmu!

Nu bet labi... Kas var pārspēt vecās, labās, skaistās Disneja multfilmas? :D Es to nemaz nebūtu gaidījusi.. :) Bet interesanti gan varētu būt!

0

19

es noskatījos ar un nu jāsaka, ka man raganiņa patika vislabāk. Bet galvenais varonis briesmonīša izskatā bija sexīgāks un vīrisķīgāks, nekā skaistuļa, baby face izskatā.

0

20

Man, protams, raganiņa arī vislabāk patika :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Beastly (2010)