TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » gif attēli.


gif attēli.

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

Man ir jautājums par gifiem - kā un kur viņus var uztaisīt? :unsure:
Man pašia gribētos kādu uztaisīt, bet nezinu kur un kā.. :(

0

2

nuu, viens variants, ko es izmantoju, ir Adobe photoshop :) ja tāds ir, varu dot tālākas instrukcijas... :)
Tas ir kā es taisu, nezinu, kādi citi varianti ir

0

3

Un man kā reiz Adobe Photoshop nav.. :/
Man ir tikai Photoshop CS3. un citas programmas.. Tutorialos meklēju, bet neko sakarīgi paskaidrojošu neatradu.. :/

0

4

nu pag, CS3 vai tad nav adobes? Izklausās pēc Adobes.. :D man ir cs4.. Nezinu, vai cs3 ir šīs opcijas.
Nu, viens variants ir - Import - Video frames to layers vai tā kkā. Un tad var uzlikt tip, katru kuro frame rādīt. Nu, ir ok pat ja kāds katrs 8.man šķiet.. man tā kkā bija.
Otrs variants - uztaisi tukšu lapu un tad Layers - Video layers - New video layer from file :) bet jābūt quick time playerim un video avi vai mpeg, ja pareizi atceros :) tā kkā :D

0

5

Paldies, pamēģināšu un došu ziņu vai kas sanāca. :)

0

6

Parakos un izraku tādu programmu - Microsoft gif animator. Iekšā jāliek failu avi vai gif formātā, un tad var izgriezt nevajadzīgos frames, uzstādīt platumu, augstumu utt.. Tā kā pati tikai pirms dažām minūtēm ielādēju, tad nezinu, cik laba, bet varat mēģināt :)
http://www.toggle.com/lv/group/view/kl3 … imator.htm

Отредактировано aNgeL (25.04.2010 00:37)

0

7

Paldies, eņģelīt, pamēģināšu! :)

0

8

Vienīgais -  veselas sērijas garums ar nederēs.. labi būtu iepriekš izgriezt vajadzīgo video daļu. bet tad atkal - lai avi būtu..

0

9

Nu, ja tikai priekš gifa, tātad īss gabaliņš, tad var Movie maker izgriezt un saglabāt kā .avi - atķeksēt to pie saglabāšanas opcijām (other settings: DV-AVI (PAL)). Protams, move maker taisa nenormāli lielus .avi, man 13 sekundes sver 50mb. :D Bet īsies video var tā, uztaisi gifu un izmet, arī nav problēmas :)

0

10

Paloma написал(а):

Nu, ja tikai priekš gifa, tātad īss gabaliņš, tad var Movie maker izgriezt un saglabāt kā .avi - atķeksēt to pie saglabāšanas opcijām (other settings: DV-AVI (PAL)). Protams, move maker taisa nenormāli lielus .avi, man 13 sekundes sver 50mb.  Bet īsies video var tā, uztaisi gifu un izmet, arī nav problēmas

nu šī programma ar neņem.. :/

Šeit var neko nelādējot, neregistrējoties, pārkonvertēt piem. windows movie maker-ā izgrieztās sekundes. Iesaku konvertēt gif formātā (tur kur output format) . īstenībā pēc tam uzreiz var likt kādā hostā (jau iepriekš makerī uztaisot vajadzīgos izmērus vai vēlāk hostā) .. ja vēl gribas apstrādāt, tad var izmantot augstāk minēto windows gif animator (mēģināju pārkonvertētus avi ielikt, bet neņem pretī ar šādu codexu, tādēl arī iesaku konvertēt kā gif.) Ceru būs ok!

http://media-convert.com/

0

11

Eņģelīt, paldies par saitu! http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif
Viss ko man tagad vajag ir Windows Movie Maker un tas saits, kuru ieteici.. :D

0

12

GaBy написал(а):

Eņģelīt, paldies par saitu!

Nav par ko!  :flirt:  Prieks redzēt forumā kustīgas bildes!

GaBy написал(а):

Viss ko man tagad vajag ir Windows Movie Maker un tas saits, kuru ieteici..

Xe, xe! :D Jau varam novērtēt Tavu veikumu parakstā :D  :flirt:  :love:

0

13

aNgeL написал(а):

Jau varam novērtēt Tavu veikumu parakstā

Jap, jap, jap! ^^ :love: Bija vēl viena, bet baigi bremzē, nezinu, kā lai ātrāku pataisa.. :( Moš tu zini? :flirt:

0

14

GaBy написал(а):

Jap, jap, jap!   Bija vēl viena, bet baigi bremzē, nezinu, kā lai ātrāku pataisa..  Moš tu zini?

nu man liekas, ka tajā programmā gif animator to var izdarīt. Ja ielādēji.. Lai gan 100% droša neesmu. bet kaut kādas sekundes tur varēja ierakstīt it kā

0

15

aNgeL написал(а):

Lai gan 100% droša neesmu. bet kaut kādas sekundes tur varēja ierakstīt it kā

Atraud, paldies! :D Ak, tu esi, kā mūsu spāņu valodas pasniedzēja saka, - monstro de los ordenadores.. :D

0

16

GaBy написал(а):

Ak, tu esi, kā mūsu spāņu valodas pasniedzēja saka, - monstro de los ordenadores..

:D :D :D Skan jau labi :D īstenībā labprāt tiešām tāds gribētu būt, lai gan vēl dikti tāaalu :D

0

17

aNgeL написал(а):

Skan jau labi

Nu jā, baigais tituls.. :D Jej, vismaz attēls ātrāks, vismaz man! ^^

0

18

eh, nez tai programmā manu parakstu ātrāku varētu dabūt vai tur tik advancētus nevar? :D

Bet nu tas ir fakts, ka šajās lietās aNgeL toč ir monstrs salīdzinot ar mums pārējām mirstīgajām... :D

0

19

Paloma написал(а):

eh, nez tai programmā manu parakstu ātrāku varētu dabūt vai tur tik advancētus nevar?

Kāpēc ne?

Paloma написал(а):

Bet nu tas ir fakts, ka šajās lietās aNgeL toč ir monstrs salīdzinot ar mums pārējām mirstīgajām...

Kā tad :D Be calm! Jūs visu ātri apgūstat! :D

0

20

aNgeL написал(а):

Kāpēc ne?

hmmm, būs jāpamēģina... :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » gif attēli.